Дзвінки з невідомих номерів. Як не лякатися

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
Докину дровенят, кажуть є такий розвід від поліції. Відео недовге
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
Читала как-то, что одному мужчине позвонили с незнакомого номера. (правда это было за рубежом. Кажется, Англия).
Он думал: брать-не брать.
Потом все же взял. Оказалось, он в лотерею выиграл. Или наследство ему "свалилось". Читала не вчера, так что точно не помню, но суть в том, что после приема этого звонка он стал гораздо богаче, чем был до.
В статье даже фото было прикреплено, где мужчина, счастливый и улыбающийся, стоит у купленного им уже дома...

Поэтому, не беря незнакомый номер, вы, быть может, упускаете возможность разбогатеть. :D

Хотя "до 120 тысяч" это тоже, своего рода, богатство. Если вы понимаете о чем я...
Все, молчу. :censored:
Моя дружина бере участь в національній лотереї Великобританії. Не бачу взаємозв'язок підняти трубку чи ні, якщо не піднімеш це не скасовує виграш., по перше приходить на електронну пошту повідомлення та смс. По друге ти всеодно рано чи пізно зайдеш перевіриш результати, чи взагалі для чого брати участь. І вигравали багато разів малу суму то взагалі гроші одразу зараховуються на картку.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Тему слід перейменувати в "Телефобія" - офіційний різновид соціальної тривожності.
Завжди відповідаю на невідомі номери. Інколи бувають кумедні ситуації, цікаві розмови. Також прикольно, коли намагаються розвести - таке інколи розважає, познущатися з шахраїв.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Пригадався випадок мого знайомого, це було років три тому.
Вдень ще до обіду не відповів на дзвінок з одного незнайомого номера, ввечері пішов на гулянку і вже ближче до ранку не відповів на дзвінок з іншого номера. Як з'ясувалося, перший дзвінок то була сусідка його мами, хотіла повідомити, що маму забрала швидка, треба було б поїхати, може доведеться купувати ліки, а другий з лікарні, щоб повідомити, що мама померла. Знайомий завжди хвастався, що ніколи не бере трубку з невідомих номерів ще з часів платних вхідних дзвінків. Зараз відповідає на всі дзвінки, хоч маму це вже і не поверне.
Висновки: кожен сам вирішує для себе у кожній окремій ситуації, універсальних порад не буває.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Завжди відповідаю на невідомі номери. Інколи бувають кумедні ситуації, цікаві розмови
Пффф... У мене так співробітниця заміж вийшла, чувак тупо номером помилився :)

Видели, может быть, такой старый фильм советский (1991 год) "Ночные забавы"? Там интересная история со звонками на чужие номера. :)
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Завжди відповідаю на невідомі номери. Інколи бувають кумедні ситуації, цікаві розмови
Пффф... У мене так співробітниця заміж вийшла, чувак тупо номером помилився :)

Видели, может быть, такой старый фильм советский (1991 год) "Ночные забавы"? Там интересная история со звонками на чужие номера. :)
Есть ещё фильм, "Тариф Новогодний". Тоже про звонки, на чужие телефонные номера.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зараз відповідає на всі дзвінки
До повномаштабного вторгнення підарської пєдєрації, автоматично налаштовував режим "білий список" з 22 до 7 ранку, після зняв це все, що завгодно може статись. Якщо хтось самотній, без батьків /дітей/ родичів віддалено, не має дзвінків по роботі/ бізнесу, може не брати невідомі номери, його справа. Особисто я собі таке дозволити не можу. Коли дзвонять реклами/ розводіли, смачно матюкаюсь, емоційно розряджаюсь, теж є деякий плюс. ;)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Мені коли телефонують незнайомі номери (коли я не чекаю дзвінка від кур'єра) - я піднімаю слухавку і спочатку трохи мовчу. Якщо людина починає альокати там - то відповідаю. Якщо робот-бобот то відкладаю телефон в сторону, не скидаю, нічого не натискаю - нехай проговориться :)
Дуже впала кількість лівих дзвінків коли переїхав по mvn з одного оператора до іншого - мабуть багатьох бентежить попередження. Ну і добре бо свої вже за 3 роки не лякаються.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
а мама умерла потому что он не купил лекарства?

Скажімо так. Якщо при інсульті, тромбоз, не ввести певні інʼєкції протягом лічених годин, летальність або наслідки катастрофічні. Лікарня таких ліків не має.
В окремих випадках це або врятувати життя, або від стану овоча, мінімізувавши наслідки.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
Пригадався випадок мого знайомого, це було років три тому.
Вдень ще до обіду не відповів на дзвінок з одного незнайомого номера, ввечері пішов на гулянку і вже ближче до ранку не відповів на дзвінок з іншого номера. Як з'ясувалося, перший дзвінок то була сусідка його мами, хотіла повідомити, що маму забрала швидка, треба було б поїхати, може доведеться купувати ліки, а другий з лікарні, щоб повідомити, що мама померла. Знайомий завжди хвастався, що ніколи не бере трубку з невідомих номерів ще з часів платних вхідних дзвінків. Зараз відповідає на всі дзвінки, хоч маму це вже і не поверне.
Висновки: кожен сам вирішує для себе у кожній окремій ситуації, універсальних порад не буває.
Ну по-перше такі випадки не один дзвінок, а сусідка повинна була б дзвонити разів 20 і тоді точно люба людина піднімає трубку. По друге, для таких випадків є голосова пошта, тобто коли не беруть трубку, недосяжний абонент, абонент зайнятий - треба установити переадресацію на голосову пошту. Якщо щось терміново люди залишать голосове повідомлення після звукового сигналу. Я взагалі не користуюсь голосової поштою від оператора, а свою установив на asterisk, і одразу в телеграм мені приходить запис дзвінка і номер абонента. Ну і впринципі так правильної відповіді немає, кожен собі сам вирішує як краще. Я наприклад ненавиджу спілкуватись по телефону особливо з незнайомими людьми, коли передзвонює інтернет магазин для підтвердження замовлення це просто жесть. Людство створило месенджери, ти можеш відповісти коли зручно на одразу декілька повідомлень.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
тоді точно люба людина піднімає трубку.
Ніт. Параноїки і незнайомо-номеро-фоби в такому випадку блокують номер.
Post automatically merged:

щось терміново люди залишать голосове повідомлення після звукового сигналу.
Не залишать. У нас взагалі немає культури використання голосової пошти. 99,9% припиняє дзвінок. Мені за все життя всього пару разів лишали повідомлення, коли номер був недосяжний.
 
Зверху