Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Мой сегодняшний диалог с техподдержкой КС

08:38 AM
Вітаю. В мене вже цілу добу немає домашньго інтернету. Що сталося, і коли його відремонтують?
08:41 AM
Перевіряю.
Вибачте, але наразі на нашому обладнанні по будинку відсутнє живлення 😢
Але технічні спеціалісти вже займаються вирішенням цієї проблеми 🙏
Будь ласка, періодично перевіряйте відновлення послуги. Вибачте за тимчасові незручності❤
08:43 AM
Живлення є, я в цьому дому знаходжусь на данний час.
08:43 AM
Живлення немає саме на обладнанні домашнього інтернету 🥺
Але дана проблема вже на вирішенні.
08:44 AM
гаразд, коли мені чекати відновлення послуги, за яку я плачу гроші?
Мені дуже важливо отримувати послугу. Якщо я не отримаю її від вас, мені доведеться шукати іншого провайдера.
08:45 AM
Наразі не вказано точного терміну вирішення. Вибачте. Інтернет може з'явитися як через годину, так і через кілька 🙏
08:45 AM
Оголосіть терміни вирішення проблеми. Стандартні відписки у стилі "проблема вирішується" мене не влаштовують.
08:46 AM
Вибачте, але я вказала що в даної проблеми на жаль, не вказано точного терміну вирішення.
08:47 AM
Зрозуміло. Я почув вашу позицію. Схоже, настав час змінювати провайдера. Дякую, всього гарного вам, здоров'я, успіхів.
В общем, мы на вас болт ложили, дякуємо за порозуміння (с)
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Так закажи безлимит на номер КС, привязанный к домашнему интернету
У меня и так там безлимит, но семье нужен ДИ дома, а не мой мобильный безлимит со скоростью 5 мегабит\сек..
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Харків
Мой сегодняшний диалог с техподдержкой КС

08:38 AM
Вітаю. В мене вже цілу добу немає домашньго інтернету. Що сталося, і коли його відремонтують?
08:41 AM
Перевіряю.
Вибачте, але наразі на нашому обладнанні по будинку відсутнє живлення 😢
Але технічні спеціалісти вже займаються вирішенням цієї проблеми 🙏
Будь ласка, періодично перевіряйте відновлення послуги. Вибачте за тимчасові незручності❤
08:43 AM
Живлення є, я в цьому дому знаходжусь на данний час.
08:43 AM
Живлення немає саме на обладнанні домашнього інтернету 🥺
Але дана проблема вже на вирішенні.
08:44 AM
гаразд, коли мені чекати відновлення послуги, за яку я плачу гроші?
Мені дуже важливо отримувати послугу. Якщо я не отримаю її від вас, мені доведеться шукати іншого провайдера.
08:45 AM
Наразі не вказано точного терміну вирішення. Вибачте. Інтернет може з'явитися як через годину, так і через кілька 🙏
08:45 AM
Оголосіть терміни вирішення проблеми. Стандартні відписки у стилі "проблема вирішується" мене не влаштовують.
08:46 AM
Вибачте, але я вказала що в даної проблеми на жаль, не вказано точного терміну вирішення.
08:47 AM
Зрозуміло. Я почув вашу позицію. Схоже, настав час змінювати провайдера. Дякую, всього гарного вам, здоров'я, успіхів.
В общем, мы на вас болт ложили, дякуємо за порозуміння (с)
И часто так интернета сутками не бывает? Только честно? Болт бы они на тебя положили если бы вообще ничего не ответили, а так - попросили подождать немного, ситуации разные бывают, возможно нет доступа к оборудованию или авария на внутридомовых сетях. Погода нынче хорошая, погуляли бы пока на свежем воздухе...)
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Харків
Так а что с отсутствием услуги ДИ? Часто её сутками не бывает?)
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Так а что с отсутствием услуги ДИ? Часто её сутками не бывает?)
А что в твоем понимании "часто"? 3-4 раза в год это часто или не очень? Или у других на данный момент еще хуже? Мне просто не с чем сравнивать, т.к на ДИ от КС я уже лет 13, если не больше. И на моей памяти, раньше такие проблемы устранялись оперативней.
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Харків
Так а что с отсутствием услуги ДИ? Часто её сутками не бывает?)
А что в твоем понимании "часто"? 3-4 раза в год это часто или не очень? Или у других на данный момент еще хуже? Мне просто не с чем сравнивать, т.к на ДИ от КС я уже лет 13, если не больше. И на моей памяти, раньше такие проблемы устранялись оперативней.
Ну, если сравнивать не с чем, то, наверное, самое время перейти на другого провайдера и сравнить... Я, по крайней мере, так когда-то и сделал после 13 лет в НеВоле (десять лет как меня помнят и периодически звонят с просьбой подключиться обратно).
Касаемо "часто или не часто" - раньше действительно проблем с ДИ было много меньше, а последние года два то свет у них выключают, то в помещение с оборудованием что-то прилетит, то техники уходят на фронт.... Что-то испоганился последнее время ДИ...)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
испоганился последнее время ДИ...)
Халявна рибка - херова юшка.. Ну більшість сидить на ДІ тільки заради халяви, бо ніби вже і так мобільний оплачує, ось гроші (частина?) від оплат джиесема до езернета не доходить, так вони і працюють, як їм платять.
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Харків
Що там куди доходить мене мало турбує.
За майже десять років з ДІ звертався в технічну підтримку лише один раз - потрібно було повністю замінити кабель.
На моїй пам'яті єдиний "факап" який був вартий уваги за всі роки користування - це збій у грудні минулого року.
У різний час паралельно користувався послугами двох провайдерів, ДІ у мене виявився самим "безпроблемним".
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Харків
А может и не в техниках ДИ вовсе было дело, может это сами электрики, обслуживающие ваш дом, поднапряглись...?))
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
А может и не в техниках ДИ вовсе было дело, может это сами электрики, обслуживающие ваш дом, поднапряглись...?))
Да хрен их разберет :) Главное что поднапряглись и разобрались, всем спасибо за участие :)
 
Реєстрація
19.11.23
Місто
Киев
Когда ждать уже оптику от ДИ КС в каждую квартиру или неужели много кто на витой паре ещё?
 
Реєстрація
03.06.21
Місто
Харків
Когда ждать уже оптику от ДИ КС в каждую квартиру или неужели много кто на витой паре ещё?
Сразу после того как каждому украинцу выдадут по два раба...

Или если в каждой квартире будет возможность за эту оптику платить.
 
Реєстрація
19.11.23
Місто
Киев
Щас же на киевстаре fttb и не понятные кольца пусть работает приносит бабло.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
м. Хмельницький, м-н Гречани, поставили і у нашому будинку акамулятори, тепер потрібно чекати слушного моменту, щоб перевірити.
я бачив особисто що вони ставили звичайні UPC, навіть не знаю скільки буде тримати без світла
 
Зверху