Електронні поштові служби (е-пошта), портали e-mail тощо

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Вітаю! А хтось з Тутанотою працює, як воно? Реєстрація трохи дивна +48 годин треба чекати поки скринька активуєця.
В мене там є скринька. Відмовили в реєстрації з VPN, зі звичайної української адреси пройшло норм. 48 годин теж чекав (навіть трошки менше), просто їх колись дуже сильно полюбила всіляка даркнетівська і скамерська 3.14здота і вони так перестраховуються, знаю що деяким скриньку так і не активовували. Але якщо зразу занести їм за преміум-тариф, то активують моментально :)
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Вітаю! А хтось з Тутанотою працює, як воно? Реєстрація трохи дивна +48 годин треба чекати поки скринька активуєця.
В мене там є скринька. Відмовили в реєстрації з VPN, зі звичайної української адреси пройшло норм. 48 годин теж чекав (навіть трошки менше), просто їх колись дуже сильно полюбила всіляка даркнетівська і скамерська 3.14здота і вони так перестраховуються, знаю що деяким скриньку так і не активовували. Але якщо зразу занести їм за преміум-тариф, то активують моментально :)
Користувався кілька днів. Те що з ВПН реєстрував тупо заблокували: пише пароль та код для відновлення помилкові.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
proton теж блокує, якщо не сподобалось ВПН. Ну цей хоч пише про відновлення.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кажемо «Па-па» Mаil.гu. ІТ-Армія атакувала найбільший інтернет-портал у росії
Безоплатний сервіс електронної пошти зупинився завдяки атакам нашого кібервійська.
Усі користувачі, які перебувають поза територією рф, та частина внутрішніх юзерів втратили доступ до своїх акаунтів. Доступ до імейла — це не тільки пошта, а й можливість відновлення паролів, проходження двофакторної верифікації, доступ до девайсів.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Оно действительно не работает? Потому что страница авторизации с сервера в Германии открывается, а почты там давно нет.

Почитал статистику доступности, сутки назад основной пик сбоя.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Поштовий сервіс Proton Mail, який почав працювати у 2014 році з доступом через браузер, випустив програми для Windows та macOS. Версія для Linux поки що залишається в стадії бета-тестування. Як зазначають в Proton Mail, нова розробка має на меті надати користувачам приватний, сфокусований досвід роботи з електронною поштою, вільний від проблем конфіденційності, пов’язаних з традиційними браузерами.
Програма обіцяє швидкий та ефективний спосіб керування електронною поштою та подіями календаря, вона має світлий або темний режим, а також забезпечує підтримку власних сповіщень.
Програма Proton Mail для Windows та macOS має 14-денну пробну версію для користувачів базового безплатного тарифного плану Proton, після чого для її використання потрібно буде перейти на платний тариф, який стартує з 4,99 євро на місяць. Версією для Linux поки що можна користуватися безплатно, адже вона знаходиться в тестуванні, проте після виходу з бети в неї буде така сама тарифна модель.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У них і веб-версія чудово працює, нащо собі комп засирати?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мені цікаво, що станеться із цими 10ма безкоштовними аліасами, якщо не продовжувати платної підписки, як гадаєте?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
За 5$ міс? Ага, побігли ото його купляти.. :LOL:
Ну тут питання у тому зокрема чи реально потрібна security. Якщо воно реально потрібно - то програма скажімо буде явно зручніша за ТОР браузер. А якщо людина заходить на скриньку з Хрома залогінена у там у свій гугл аккаунт - то біс його знає що там і хто збирає.
Ну правда якщо людина щось тямить в програмах, то має ж там бути smtp та imap доступ щоб браузером взагалі не користуватись
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху