Житлово-комунальні послуги

Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Номер лицевого старого хозяина, который продал хату 15 лет тому, а ФИО его, нового хозяина.
Номер особового рахунку завжди і є один і той же. Він привʼязаний до нерухомості.
а в залежності від власника як раз і змінюється фіо
Але чому воно змінили фіо власника? Він їм надав документи свої?
Та в тому справа, що ні. До речі номери особових рахунків (обленерго як приклад) змінюють. Але не всюди. Я думаю, що газовики використали дані з прописки. Але ж навіть труба заглушена. От чого вони приє....ся??
Post automatically merged:

у него договор расторгнут с газовщиками?
Так
То откуда газовщик мог взять счет за доставку газа?
Там ситуация просто цирк. Номер лицевого старого хозяина, который продал хату 15 лет тому, а ФИО его, нового хозяина. Песня!!!
та это бред, можно посылать в сад
Post automatically merged:

раз ты пишешь что договора нет, то правовых оснований никаких нет, так что в сад
Та він то й посилає. Навіть ще далі ніж сад. А вони періодично лізуть та й лізуть.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Та в тому справа, що ні. До речі номери особових рахунків (обленерго як приклад) змінюють. Але не всюди. Я думаю, що газовики використали дані з прописки. Але ж навіть труба заглушена. От чого вони приє....ся??
А звідки газовики взяли дані прописки?
У мене на родича коли ЖЕК подавав в суд за борги (а особовий рахунок був на старого власника), то ЖЕК зробив платний витяг з реєстру нерухомості про власника, на підставі витягу сам переоформив рахунок на нового власника (номер рахунку особового залишився старий) і подав до суду
Може газовики так самого витяг з реєстру на нового власника зробили.
Але ж вони не дибіли, бачать же що труба заглушена
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Та в тому справа, що ні. До речі номери особових рахунків (обленерго як приклад) змінюють. Але не всюди. Я думаю, що газовики використали дані з прописки. Але ж навіть труба заглушена. От чого вони приє....ся??
А звідки газовики взяли дані прописки?
У мене на родича коли ЖЕК подавав в суд за борги (а особовий рахунок був на старого власника), то ЖЕК зробив платний витяг з реєстру нерухомості про власника, на підставі витягу сам переоформив рахунок на нового власника (номер рахунку особового залишився старий) і подав до суду
Може газовики так самого витяг з реєстру на нового власника зробили.
Але ж вони не дибіли, бачать же що труба заглушена
Та от ХЗ. При чому в тих псевдо рахунках, що вони приносять кожного разу різні суми. Не завжди збільшуються. Оце маразм ще той!! А водоканал не краще. Хата ніколи (!) не отримувала воду від місцевого водоканалу! А ті задовбують своїми візитами на тему "а де ви воду берете?".
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
До речі ) щодо божевільних
У мене знайома тримає невеликий магазинчик продуктовий, був у нас сніг.
вона свій поріг, біля магазину, все прибрала.
а далі де парковка до дороги ближче там був сніг.
прийшлов ЖЕК ( це пʼятиповерхівка) і хотів скласти протокол за неприбраний сніг, хотіли документи її, вона відмовилась надати. Ті викликали 102, приїхала патрульна, мабуть сказали майстру Жека що вона божевільна, бо в магазин патрульні не заходили. Потім визвали дільничого, він теж не прийшов.
а за наступні 2 дні сніг остаточно розтанув.
У нас по правилам благоустрою міста підприємці мають прибирати біля себе сніг. Але за що тоді платити убпт жеку?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
protoss, ну я так розумів з постів що документи на офіційне відключення є.
звісно якщо людина самовільно щось відключила, то конторі пофіг на це
 

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
У нас по правилам благоустрою міста підприємці мають прибирати біля себе сніг.
Тобто майстер Жеку божевільна, бо вимагає виконання існуючих правил? А власник магазина яка щось поклала на всі ті правила - молодець і приклад для наслідування?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
До речі ) щодо божевільних
У мене знайома тримає невеликий магазинчик продуктовий, був у нас сніг.
вона свій поріг, біля магазину, все прибрала.
а далі де парковка до дороги ближче там був сніг.
прийшлов ЖЕК ( це пʼятиповерхівка) і хотів скласти протокол за неприбраний сніг, хотіли документи її, вона відмовилась надати. Ті викликали 102, приїхала патрульна, мабуть сказали майстру Жека що вона божевільна, бо в магазин патрульні не заходили. Потім визвали дільничого, він теж не прийшов.
а за наступні 2 дні сніг остаточно розтанув.
У нас по правилам благоустрою міста підприємці мають прибирати біля себе сніг. Але за що тоді платити убпт жеку?
У мене теж колись давно таке було. Працював я найманим продавцем у магазині, який знаходився на першому поверсі житлового приватного будинку. Власник магазину взяв там в аренду 2 кімнати. Біля будинку був тротуар. От, одного разу, коли випав сніг, то приперлися з жеку з вимогою чистити тротуари біля будинку, мотивуючи тим, що є якась місцева постанова, що власники будинків мають прибирати прилеглу територію. Звісно, що вони були послані мною в ліс. Бо я ніяким боком не був відносився до вланика приміщення, та й на роботу у двірники ні до кого не наймався.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
ГлавБухарик, Ніт. Майстер божевільна бо в війну докопалась до маленької купки снігу (згорнутоі біля урни мусорноі) і відволікає патрульну поліцію.
я ж кажу, ступені, тротуар- все чисте. Все почищено, тротуарна плитка чиста.
по друге, майстриня ЖЕКу яка отримує зп із нарахувань убпт могла би в сама дочистити

та й на роботу у двірники ні до кого не наймався.
Штраф можуть виписати відповідальному. А хто цей відповідальний? Явно що не продавець магазину. Повинна бути посадова інструкція працівника ітд.
але зазвичай протокол складають на того хто повівся і сам надав документи. Тут таке не прокатило, ось вони і почали викликати поліцію. Злочинця знайшли 😂
Post automatically merged:

вимагає виконання існуючих правил
От би вона сама щось виконувала. Що на неї покладено. Можна ж і з себе починати? Ніт, эта другое
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В моєму випадку, я розчистив вхід в магазин, як міг. Бо у мене крім маленького пластикового совка для прибирання сміття, яке зметене кімнатною мітлою, не було. Лопати для снігу я не мав. І в тому будинку ніхто не жив, бо власник мав іншу квартиру. Та й я там був 1 працівником. Щоб піти прибирати сніг, мені треба було зачинити магазин, піти знайти/позичити/купити десь лопату, і поки я мав прибирати, магазин мав бути зачиненим.
Тобто, у будь-якому випадку, ці питання мали бути не до мене, а до власника приміщення і мого шефа. Вони обидвоє мали домовитись про те, хто має прибирати прилеглу територію, забезпечити працівника інвентарем і узгодити це все із безперешкодною роботою магазину.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Можна ж і з себе починати?
Навіть треба, але чомусь ні ви ні ваша знайома цього не робите.
Дуже робимо, дуже
Не ідеально, але зі свого боку робиться явно більше ніж з боку Жека
Ми ж не в ідеальному світі живемо
Я ж кажу - магазин розчищено хай на 80%, хай на 70% навіть
А ЖЕК хоче впаяти штраф
І це той самий ЖЕК, який з боку парадних почистив ледве на 20%.
то він має права вимагати з людей 100%? Сам роблячи на 20%?
ну трохи дивна логіка.
Але ЖЕК то ніхто не штрафує за це
Post automatically merged:

До речі. Був сніг - вихід з парадної я чомусь сам пішов і почистив. А потім ще і притрусив піском, коли з козирька таяв сніг, а вночі був мінус, і був лід, то я той лід присипав піском щоб не впасти на дупу, і не чекав доки прийде пʼяний двірник жеківський
 

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
то він має права вимагати з людей 100%?
Так - він має право вимагати виконувати правила на 100%, не на 70 і не на 80, а саме на 100 відсотків.
Так саме як і ви маєте право вимагати від жека виконувати правила на 100 відсотків. Але ж ви не сами правил не виконуєте, і не вимагаєте їх виконання -Теорія Розбитих Вікон у чистому вигляді.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Але ж ви не сами правил не виконуєте, і не вимагаєте їх виконання
як добре що ви робите вичерпні висновки з моіх двох постів.
вам все зрозуміло, ви все знаєте.
мабуть ви самі все виконуєте на 100%, і вам все виконують на 100%.
але не всім так щастить
 
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава
то як в додаток Таскомбанку додати інші комунальні служби? Хочу спробувати платити через них
Обратиться на горячую линию банка
Звернувся. Сказали в пошуку введіть назву підприємства. Всерівно не знаходть. Недолугий якийсь додаток. Я надіявся ,що знайду спільну мову з Таскомбаком-розрекламували його тут)
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
то як в додаток Таскомбанку додати інші комунальні служби? Хочу спробувати платити через них
Обратиться на горячую линию банка
Звернувся. Сказали в пошуку введіть назву підприємства. Всерівно не знаходть. Недолугий якийсь додаток. Я надіявся ,що знайду спільну мову з Таскомбаком-розрекламували його тут)
Ну так письмо на сапорт с фото квитанции и чем больше обращений по контрагенту тем лучше/ быстрее добавят. В Пумбе так работало, а потом поламалось, требуют письмо от конторы с реквизитами с просьбой добавить в список
 
Реєстрація
24.01.13
Місто
Полтава
то як в додаток Таскомбанку додати інші комунальні служби? Хочу спробувати платити через них
Обратиться на горячую линию банка
Звернувся. Сказали в пошуку введіть назву підприємства. Всерівно не знаходть. Недолугий якийсь додаток. Я надіявся ,що знайду спільну мову з Таскомбаком-розрекламували його тут)
Ну так письмо на сапорт с фото квитанции и чем больше обращений по контрагенту тем лучше/ быстрее добавят. В Пумбе так работало, а потом поламалось, требуют письмо от конторы с реквизитами с просьбой добавить в список
можливо так і зроблю. Але в А-банк за дві хвилини всіх додав... Спробую через нього платити
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
andreuskas, Да, в ПУМБ так и сказали на днях на горячей линии, что нужно скинуть им квитанцию. На следующий день уже появилась доставка газа Закарпатье в разделе коммуналка, молодцы. Заплатила универсалкой приват без комиссии через Пейхаб. Кешбек насчитали.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Такой вопрос. Новострой обслуживает ЖЕК. Есть проблема: неправильно работает вентиляция. Воздух гуляет по ванной, туалету, у людей промерзает стена, на которой находится отверстие для вытяжки. ЖЕК морозится, хотя,знают о проблеме, поскольку дома, которые они обслуживают, были с такой же проблемой. Куда обращаться людям с таким вопросом, если ЖЕК откажется исправлять работу вентиляции?
 
Зверху