Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Есть номер 044 который уходит в утиль (УТК), не хочу с ними связываться тоже, можно ли из личного кабинета поменять тот номер который уходит в утк на любой другой городской без всяих там Банк Айди и тому подобного, у интера и так есть все мои данные когда подключал городской номер 10 лет назад. Ну нету у меня ни банк айди ни банковских карт.
Вот буквально со вчера, уже нет. "Спасибо жителям Молдовы, что допустили, дол@бы"))
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
На ФБ Інтертелеком активно розкручує рекламу sip-телефонії, під якою народ активно хейтить оператора, скаржиться на купу всього, чого б не було, якщо б була нормальною комунікація між оператором та абонентами. Певно, 50% або більше не знають до кінця про згортання мережі, про сіп, ІТФон, міграцію, різницю між CDMA та GSM та купою простих питань.

Оновлювана колекція реклами:

1621610541463.png 1621610705824.png
1621678717657.png 1622207198779.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
у вас ще конверґент залишається же, правда?
На хіба він мені потрібен?? Я навіть за 12 років не запам'ятав той кострубатий номер, заради 044 міського тримав. Якби ж то вони співпадали, крім коду..
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
у вас ще конверґент залишається же, правда?
На хіба він мені потрібен?? Я навіть за 12 років не запам'ятав той кострубатий номер, заради 044 міського тримав. Якби ж то вони співпадали, крім коду..
Йой, пане, кому ті цифри зараз важливі? Я он тільки свій номер та номер дружини пам'ятаю, а решта - в записнику. Повідомте всім, що номер змінився й справі кінець. Врешті все до того йде, що пряма нумерація зникає, а за нею скоріш за все взагалі нумерація зникне (хтось би придумав днс-сервери для телефонних номерів - ціни б не було, але вже вчора 🙃).
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
knedlyk, если цифры не важны, по твоему мнению, почему Maxxx выбрал отказаться от номера? Если цифры не важны, то в любом маркете купить стартовый наугад и все, так разве не проще?
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, если цифры не важны, по твоему мнению, почему Maxxx выбрал отказаться от номера? Если цифры не важны, то в любом маркете купить стартовый наугад и все, так разве не проще?
Чекайте, я он телефоную зі свого міського на мобільний, на тому кінці люди бачать мій конверґент, а не міський. Пардон, звички теж нас тягнуть вниз та ускладнюють життя - моя особиста думка, таке.

PS Я не знаю, яка там політика у Інтера з перевипуску номерів, але мої знайомі вже кілька разів зі слонами попадали в ситуацію, коли новий номер вже був у користуванні й за ним була якась історія, що дісталася у спадок.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ну напишу я тем, кто у меня в книжке, свой новый номер. Во-первых, часть и так знает другие мои номера. Во-вторых, часть абонентов из записной могут вообще не помнить меня (адресная активно заполняется с начала 2000-х). В-третьих - неоднократно сталкивался с тем, что люди не могут поменять чужой номер в записной. Наиболее наглядно это было на примере историй с прямыми городскими от Киевстар и МТС.

Обе компании предоставляя прямые городские своим клиентам, пользовались услугами каких-то партнеров. Когда взаимоотношения с этими партнерами закончились, то компании сменили абонентам номера на другие. И что? Среди моих знакомых все отказались от прямых. Большинству нужны были именно те цифры, что были, и никакие другие, но было меньшинство, которое первоначально попыталось пользоваться. Но не получилось. Им тупо стали в разы меньше звонить. Хотя прилагались довольно значительные усилия для оповещения всех и вся.

И в-четвертых - а что делать с теми, у кого есть мой старый номер, но чьих номеров нет у меня?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
В связи с последней ситуации поменял свой городской номер на другой городской номер, не хотел уходить в Укртелеком. Проблема заключается в том что теперь в Telegram не приходят sms Telegram SMS Bot от интертелекома не знаю куда обратиться чтобы подключить эту услугу к новому номеру в самом боте. Я регистрировал новый номер в телеграм боте, но sms на него не доходят
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Darknet, на самый первый пост темы перейди, слева, под ником.

Darknet, на самый первый пост темы перейди, слева, под ником.
Писал пару раз в телегу пару дней подряд, не отвечат. Раньше общались норм. Может не видит
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
В связи с последней ситуации поменял свой городской номер на другой городской номер, не хотел уходить в Укртелеком. Проблема заключается в том что теперь в Telegram не приходят sms Telegram SMS Bot от интертелекома не знаю куда обратиться чтобы подключить эту услугу к новому номеру в самом боте. Я регистрировал новый номер в телеграм боте, но sms на него не доходят
а як з маршрутизацією на прямі номери? бо ті що мають йти на УТК не маршрутизуються на міську нумерацію
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
В связи с последней ситуации поменял свой городской номер на другой городской номер, не хотел уходить в Укртелеком. Проблема заключается в том что теперь в Telegram не приходят sms Telegram SMS Bot от интертелекома не знаю куда обратиться чтобы подключить эту услугу к новому номеру в самом боте. Я регистрировал новый номер в телеграм боте, но sms на него не доходят
а як з маршрутизацією на прямі номери? бо ті що мають йти на УТК не маршрутизуються на міську нумерацію
ну звонив сьогодні з нового прямого на утк
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Taraskin, так те что остаются, работают как обычно. С теми что переходят только непонятно творится, и то как-то выборочно.
Зрозумів, дякую. Можливо краще поміняти номери і буде ще деякий час "як було". Просто задача - між 7 людьми забезпечити прямий номерний зв'язок, 2 з них на УТК, остальні можуть розібратись з СІП ІТ. і ще Vitalik, можна якось визначити - мені подзвонили і сказали що 03477702хх і 03477701хх- 100% йдуть в УТК і на них пропонують заміну( хоч не уточнили на які, щось проблеяли про збір інформації) в мене ще є 03477703хх і 2 номери 0347706хх - за них кажуть що не відомо, обіцяла "мавпочка" що вияснить і все глухо- можеш якось прояснити? І якщо ці номери мінятимуть то на яку нумерацію( надісь не на Одеську як писали раніше :D:D:D) Якщо любі з ресурсу 03477хххх то мало би бути все Ок( получається районна нумерація, прямі працюватимуть)- можна лишити. Хоча дуже сумніваюсь, що будуть віддавати тільки такі вузькі полоси.
 
Зверху