Загальні питання про PEOPLEnet

Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
А когда в Харькове реально сеть погасили?
P.S. был тут один абонент Пипл из Днепра- Леший, но он очень давно забанен
 
Останнє редагування:

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
подскажите как с сип пипла звонить в италию ? +39347*******
с кс на этот номер норм с сип никак
в место + два 00 ставил не хочет
в рашку звонит когда вместо + 00 ставить
может кто знает секрет ?
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Всім доброго дня! Спілкувався сьогодні з оператором lifecell, в одному з відділеннь. Отримав цікаву інформацію, щодо доступності переноса номера mnp від Телесистем України. Мене завірили, що номери з кодом 092 можна переносити, станом на сьогодні, без проблем.
Може хто вже робив такий перенос від піплів? Бо наразі я знаходжусь в Одесі і особисто сходити до дилера піпл.нет немає. Чи може я помиляюсь і це можна віддалено зробити (бо при подачі заявки на сайті lifecell на перенос із зазначенням номера 092 ххх хх хх, пише, що відіслано смс... А без наявності покриття смс отримати не ає можливості)
Ще кілька цікавих моментів, які викликають протиріччя:
читав, що щойно активовані стартові пакети переносити неможливо, потрібно не менше 6 місяців абонентської активності. Але оператор лайфсела сказав, що на сьогодні, це не обов'язково - достатньо лише згоди поточного оператора.
чи можна у піплів (у дилера, наприклад) пройти реєстрацію номера, без обов'язкового контракту?
чи можна цю всю процедуру провести віддалено, находячись поза зоною покриття?
чи знає хто, де в Дніпрі залишились ЦОА? Чи тільки ділери залишились?

P.S. для чого це мені? Просто хочу собі дістати номер з кодом 092.
Для обслуговування у іншого оператора

Може хто підкаже, хто має інформацію?!
Заздалегідь, дякую!)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Всім доброго дня! Спілкувався сьогодні з оператором lifecell, в одному з відділеннь. Отримав цікаву інформацію, щодо доступності переноса номера mnp від Телесистем України. Мене завірили, що номери з кодом 092 можна переносити, станом на сьогодні, без проблем.
Підозрюю, що оператор Лайфселл не компетентний, думає, що у переносі номерів приймають участь всі оператори, і не в курсі, що Піпли в цьому участі не беруть.
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Підозрюю, що оператор Лайфселл не компетентний, думає, що у переносі номерів приймають участь всі оператори, і не в курсі, що Піпли в цьому участі не беруть.

Навіть не знаю. Оператору лайфсела я задавав це питання, про people.net. і про доступність портації. Але мені він сказав, що з весни цього року все доступно. Я теж не дуже в це повірив...

Вирішив на сайті лайфсела, водафон і київстар забити довільний (наугад) номер з кодом 092. Всюди змінилась сторінка на "введіть код з смс"...
Спробував те саме зробити з кодом 089 (для порівняння), то отримав повідомлення "некоректно вказано номер"


P.S. тільки Інтертелеком не прийняв номер з кодом 092



P.S.2: написав в телеграм в чат підтримки піплів повідомлення про портацію, чекаю від них відповіді... Можливо завтра відпишуть, якщо не злякаються?! (Бо працюють вони з 9ї до 17ї з пн по пт)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
P.S.2: написав в телеграм в чат підтримки піплів повідомлення про портацію, чекаю від них відповіді... Можливо завтра відпишуть, якщо не злякаються?! (Бо працюють вони з 9ї до 17ї з пн по пт)
А не простіше зайти на сайт Піплів і пошукати відповідну інформацію/розділ?
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
они пока не принимают участие в переносе номера, я узнавал пару недель назад
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
P.S.2: написав в телеграм в чат підтримки піплів повідомлення про портацію, чекаю від них відповіді... Можливо завтра відпишуть, якщо не злякаються?! (Бо працюють вони з 9ї до 17ї з пн по пт)
А не простіше зайти на сайт Піплів і пошукати відповідну інформацію/розділ?
В них сайт не оновлюється давно. Там все "грустьпічаль"
Та й краще з живим "ботом" поспілкуватися.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
они пока не принимают участие в переносе номера, я узнавал пару недель назад
Дякую!

Написав ще в чат Водафон оператору, щоб узнать у них:

А ось переписка з лайфселом (до цього вживу з оператором спілкувався, як я писав вище. Просто захотів продублювати.)
 
Останнє редагування:

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
P.S.2: написав в телеграм в чат підтримки піплів повідомлення про портацію, чекаю від них відповіді... Можливо завтра відпишуть, якщо не злякаються?! (Бо працюють вони з 9ї до 17ї з пн по пт)
А не простіше зайти на сайт Піплів і пошукати відповідну інформацію/розділ?
В них сайт не оновлюється давно. Там все "грустьпічаль"
Та й краще з живим "ботом" поспілкуватися.
в мессенджерах они уже почти не отвечают, лучше написать им на эл.почту
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
я у них почти каждый месяц спрашиваю про перенос их номеров, и каждый раз они отвечают, что этого у них пока нет.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Є думка, що оператори Лайф і Водафон (а може, й інші так само) в чаті відповідають по методичках, і не в курсі, що Піплнет мав їхні методички в одному місці.)))
 
Останнє редагування:

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
самый верный способ узнать точно- проверить получение смс на номер 092, но для этого надо быть в зоне действия их сети
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса

atmos

Тримай нас в курсі. Бо цікаво, чим все закінчиться.
Обов'язково! Щось я загорівся цією ідеєю. Отримав відписку, від оператора піплів:


То ж думаю, що вони теж ще не зовсім вкурсі... То буде треба, перебуваючи в Дніпрі, в зоні дії мережі, роздобути руїм карту піплів і спробувати на місці все зробити. Бо смс наче відсилається з сайту, а перевірити, що далі - немає можливості, наразі.

Хто знає чи можна просто купити стартпак від піплів в Дніпрі, чи там квест з цим? Може хто є звідти? Чи там є ЦОА, чи тільки одна адреса з ділером (так на сайті вказано)?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
То ж думаю, що вони теж ще не зовсім вкурсі...
Вони в курсі. Це всі інші не в курсі, і працюють за методичками. Отримане повідомлення слід розуміти так: тобі максимально м"яко відповіли, що мнп нема і не буде, бо на кантору забили і вона вмирає. Тобто, ніяких новинок впроваджувати не будуть, а буде лише поступове звертання, навіть того, що працює на даний час.
Можеш не бавитися з смс на перенесення. Бо воно ніколи у них не працювало. З якого переляку воно само мало б запрацювати зараз? Ніхто ж нічого не робить для впровадження цієї послуги. Навіть, їхній сайт не оновлюється...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
То ж думаю, що вони теж ще не зовсім вкурсі...
Вони в курсі. Це всі інші не в курсі, і працюють за методичками. Отримане повідомлення слід розуміти так: тобі максимально м"яко відповіли, що мнп нема і не буде, бо на кантору забили і вона вмирає. Тобто, ніяких новинок впроваджувати не будуть, а буде лише поступове звертання, навіть того, що працює на даний час.
Можеш не бавитися з смс на перенесення. Бо воно ніколи у них не працювало. З якого переляку воно само мало б запрацювати зараз? Ніхто ж нічого не робить для впровадження цієї послуги. Навіть, їхній сайт не оновлюється...
Я Вас зрозумів! Дякую)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Вы наверное совершенно не понимаете что происходит с этим оператором. Постараюсь объяснить. Он изначально создавался B2B, а не для конечного абонента, за бабки гражданина Израиля, которого потом просто кинули (привет Бене, он в этом деле профи). Чтобы показать резкий рост интереса, завязали на тогда еще ком банке Приват. На этом хайпе Ворожбит и ловил свои дифирамбы, пока не понял что на самом деле происходит, и срочно свалил, так как распил вливания бабла начал переходить все возможные нормы, а инвестор под обещания платил, потом просто его выкинули сказав: "ну не прокатило". Теперь это все продолжает работать для "внутренней связи". Внешние абоненты вообще плевать. Забыть надо было еще за год о таковом с уходом с Киева покрытия ДО. И сейчас, никто не будет, и даже не рыпнется решать ваши проблемы, потому что задача стоит совсем в ином, не в наборе и обслуживании абонентов. Им просто надо поддерживать сеть для личных целей, что и делается. А абонам по стандарту отвечают что попало. Нет у них никакого MNP и не будет.
Post automatically merged:

И да, Ворожбит тогда словил крутой хайп на теме 3ж, типа как первый 3ж оператор. Ему просто повезло. Единственное что он круто сделал, за что ему и Интертелеком должен говорить спасибо, это что он грамотно вошел в доверие с технарями на 3жсоуа, и смог создать дилерскую сеть, которая потом плавно перешла ко второму. Больше его заслуг нет. По сути он создал "почву" для другого оператора в будущем. Но то уже в прошлом, настоящее по тексту выше)
 
Останнє редагування:
Зверху