Запис розмови

  • Автор теми zxc
  • Дата створення
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Тестував одну з неофіційних прошивок LineageOS. Там була зламана Гугл-дзвонилка таким чином, що пише без попередження голосом що буде вас писати, але все одно вручну натискати треба щоб писати почало. І пофіг який там у вас регіон чи акаунт Гугл, завжди працює. І ця дзвоника не оновлюється в Маркеті.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Можливо комусь буде цікаво "Відключення голосового попередження про запис дзвінків в Google дзвонильці!!!"
А чим оцей спосіб поганий? Я собі спробував, тітка у вухо каже, що розпочато запис розмови, але на запису його немає і співбесідник попередження не чує
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Доречі, хто шукає смарт з вбудованою функцією автоматичного запису розмов то зверніть увагу на Samsung Galaxy m33 5g. Там він присутній в рідній самсунгівській дзвонилці "з коробки" і без попередження співрозмовника, що розмова записується. Чисто випадково виявив... Тепер цікаво, чи у всіх "офіційних" самсів в Україні він є з "коробки" і без попередження. Хтось може прояснити ситуацію або поділитися власним досвідом в даному питанні?
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Сомсунгі не дуже користуються популярністю у місцевої публіки, бо "переплачуєш за бренд", "оболонка незручна - треба чистий ондроїд" і тому подібне жлобське ниття..😉
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
freud, якщо регіон смартфону SEK, то так для більшості відносно актуальних моделей. З якогось оновлення запис включили для нашого регіону навіть і для відносно старих моделей.
Наприклад, M31 при оновленні до А12, а може і на більш ранній.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Доречі, хто шукає смарт з вбудованою функцією автоматичного запису розмов то зверніть увагу на Samsung Galaxy m33 5g. Там він присутній в рідній самсунгівській дзвонилці "з коробки" і без попередження співрозмовника, що розмова записується. Чисто випадково виявив... Тепер цікаво, чи у всіх "офіційних" самсів в Україні він є з "коробки" і без попередження. Хтось може прояснити ситуацію або поділитися власним досвідом в даному питанні?
Еще бы работало при vowifi, цены бы не было)
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Потрібна порада: є Redmi Note 11s, з коробки запис розмов не працював. Довелось змінити прошивку на індонезійську, але зник Гугл пей. Як зробити так, щоб працювали обидві функції?
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Потрібна порада: є Redmi Note 11s, з коробки запис розмов не працював. Довелось змінити прошивку на індонезійську, але зник Гугл пей. Як зробити так, щоб працювали обидві функції?
На Індонезії GP працює на різних моделях разом з записом
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Зараз запис працюэ, тоб то вернути рідну прошивку.
Тобто, якщо я перейду на офіційну прошивку, то запис розмов залишиться, але пристрій буде сертифіковано і допущено до безконтактної оплати?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
якщо я перейду на офіційну прошивку
У Вас індонезійська прошивка неофіційна? В мене офіційна, переходив десь півтора роки тому, запис розмов і ГПей працювали і працюють наразі без зауважень.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Тобто, якщо я перейду на офіційну прошивку, то запис розмов залишиться
Так, але зауважу що функціонал звонілок трохи різний.

але пристрій буде сертифіковано і допущено до безконтактної оплати?
Зараз пристрій сертифіковано, що пише в Плей маркет - Налаштування - Інформація ?
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
О записи разговора, нужно предупреждать.
Как только робобаба произносит,- "ваша розмова може бути записана"...
это легко обходится установкой TTSLexx и больше никто ничего не говорит
мануал по установке есть на ютубе
дякую автору пройшло більше року а спосіб працює , правда запрацював з 2-ого дзвінку , але далі все норм. А де фізично зберігаються ці файли ? на телефоні чи в хмарі гуглу ?
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Зберігаються на телефоні.
Так, спосіб досі працює.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Зберігаються на телефоні.
Так, спосіб досі працює.
Ну в мене не працює :) Realme C21Y.
Після встановлення все було, як у відеоінструкції. Але на другий- третій раз запис не починається. Тисну кнопку, а там "Запис неможливий", чи якось так. І лікувалося скиданням кешу дзвонилки. І як правило це на один раз. І то, якщо скинути і тиждень чи більше не записувати, то не факт, що запис при виникненні потреби піде. Також грався з іншими "номеронабирачами", то теж перший раз в Гуглдзвонилці запис пішов. Без скидання. Ну, думаю пофіксили цей глюк. А ось і ніфіга, на наступний раз запис вже не пішов.
Грішив на те, що це такий телефон, вірніше прошивка, і просто гуглдзвонилка, щось лагає, і не пише. Але мені це не обов'язково. А потім повернув рідний синтез мови - і, вуаля, з 10 спроб запису - 10 вдалих.
Якось так...
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
на телефоні чи в хмарі гуглу ?
На телефоні та (при бажанні) можна синхронізувати з хмарним сховищем. Хоч гуглу, хоч і ще кого іншого.
а де вони лежать ?
Screenshot_2023-10-19-13-41-28-459-edit_com.google.android.documentsui.jpg
 
Зверху