Зарядное.

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Згадав срачік про кабелі.
Найкращої якості кабель в мене micro-USB від Barnes&Noble Simple Touch. Працює активно з 2013 року. Підтримує QC, заряджає всі мої апарати в поїздках і походах через перехідник micro-USB-Type C. І довжина нежлобська - 1.5 м, для готелів і потягів - оптимальна.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
У мене така історія з кабелем від якогось Lenovo, той що первий був з крутим акумом, але їх було маса мертвих.
Телефон - гівно, а кабель - товстий і надійний.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Теми про кабелі не знайшов...
Знадобився вчора "юсб-хвіст", щоб потестити dc-dc step up плату. Поліз у пакет з пакетами трупами/напівтрупами різних шнурків - якраз був ugreen з відломаним донькою type-c. Купую "гріни" не перший раз, якість подобається. Був приємно здивований товщиною силових проводів. Туго змотані, діаметром ~0,6мм (це чесні 0,25кв.мм.) На "дату" теж товстенькі, у говнокабелях зачасту всі 4 більш тонкі.
 

Вкладення

  • ugreen.jpg
    ugreen.jpg
    197 КБ · Перегляди: 33
Останнє редагування:

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Порадьте будь-ласка перевірені особисто кабелі на Алі з підтримкою турбозарядки - microUsb та type-C.
Очі розбігаються :)
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Останні кілька років беру тільки Ugreen braided (в плетінні) - м'які, не дубіють, не висихають, не обсипається ізоляція з часом.
А від baseus - зарядки, супер по якості і захисту, остання GaN2 Lite 65W із USB-A та Type-C заряджає два споживачі швидкою одночасно, навіть ігровий ноут Асус по Type-C заряджав (рідна зарядка на 200Вт).
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Взяв такий зарядний пристрій. А тепер не можу зрозуміти - там індикатори показують зарядженість акумуляторів чи тільки показують, чи подається напруга? Хтось щось може підказати.

 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
А чого так? Бо не дуже в такому розбираюся, а той зарядний пристрій, якій в мене був, то він того, перестав працювати.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Я розумію, що зараз рулять югрін на бейсус, але був би вдячний за прямі посилання на Алі.
Там я бачу кабелі від 70 до 200 грн, мені б по парі міні та тайпсі з підтримкою турбо не за всі гроші світу, але з рекомендацією.
Тому власне на форумі й питаю :)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Alex, брав Toocki, якраз ще в лютому доставка безкоштовна була. Працює нормально і бонус з індикатором зарядки, можна побачити коли телефон дійсно зарядився. Є на екрані позначка, якщо підтримується Power Delivery.


Також Ugreen на нещодавньому розпродажі набрав. Зараз там можна промокод додатково взяти.

 
  • Like
Реакції: Alex

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Бо це якесь номейм гімно, зазвичай низькострумове, і невідомо, як контролює заряд, щоб не вбило акуми. Брати варто хоча б Ліітокалу, навіть найпростішу модель.
плюсую за Liitokala Lii-S2
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Взяв такий зарядний пристрій. А тепер не можу зрозуміти - там індикатори показують зарядженість акумуляторів чи тільки показують, чи подається напруга? Хтось щось може підказати.

В мене валяється схоже гімнячко. Воно, коли заряджає, то світить червоним світлодіодом, а після того, як зарядило на 100% - колір світлодіода змінюється на зелений. Правда, струм заряду там такий малий, що нервів не вистачає ним користуватись. Дочекатись зеленого світлодіода за кілька діб заряду - нереально.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
На скільки Вт треба купляти зарядний пристрій до телефону з батареєю на 5000 мАг (Li-Pol)?
 
Зверху