Квадрокоптеры, вертолеты на радиоуправлении

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ти інстадрочер? Бо інакше воно не треба.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тоді купляй, бо зараз без квадрокоптера ін100грам не коутється, хіба цицьки показиватимеш.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
И думается мне, что кабы взять у кого в Днепре поюзать недельку - то и перегорел бы.
Что скажете, пипл? ;)
Думаю брать надо недели на 2-3, первая будет потрачена на все эти нюансы управления, стабилизации, О! он еще и флип-переворот умеет делать?! О! А какая дальность приема?! А сколько от одного заряда? Длять, один редуктор нахоботился мусора, теперь кренится из-за того, что этот пропеллер не набирает обороты, надо чистить. О, блин, уже пора отдавать! Алло, а можно еще на недельку?!
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Дурная мысля засела в голову - хочу квадрик с фото :cool:
Склоняюсь к DJI Mini 2, но это неточно.
И думается мне, что кабы взять у кого в Днепре поюзать недельку - то и перегорел бы.
Что скажете, пипл? ;)
В мене є такий. Апарат дуже достойний.
Поюзати тобі навряд чи хтось дасть, ібо специфіка використання передбачає високу можливість його вгробити, особливо новачком.
Тижня мало, хоча б на місяць потрібно брати.
А потім вже маленької матриці MINI2 стає мало, і хочеться вже щось краще на зразок AIR2/AIR2S, а потім надоїдає стабілізований дрон і хочеться FPV))
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
Я б не рекомендовал Mini2, лучше чуть добавить и взять Air2 (без S). Мини слишком маленький, его сдувает, по функционалу сильно урезаный. Но если бюджет совсем ограничен, то да
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Ніц там не здуває. Ще не було таких вітрів, щоб MINI2 за 6 місяців користування в мене здувало.

по функционалу сильно урезаный
Єдина суттєва відмінність - це велика чутлива матриця. І якщо пан бажають робити фото в умовах недостатньої освітленості - то MINI2 для таких цілей не підійде. В решті аспектів MINI2 - це той самий AIR2 (дуже узагальнено).
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
Ніц там не здуває. Ще не було таких вітрів, щоб MINI2 за 6 місяців користування в мене здувало.
Наверное вам очень везет, либо у вас очень спокойная полетная зона.

Єдина суттєва відмінність - це велика чутлива матриця. І якщо пан бажають робити фото в умовах недостатньої освітленості - то MINI2 для таких цілей не підійде. В решті аспектів MINI2 - це той самий AIR2 (дуже узагальнено).
Эээ? Серьезно? А как же наличие трехсторонней камеры для облета препятствий? ИК ночного режима? Максимальной скорости в 1.5 раза больше? Встроенной памяти на 8гб, посадочных огней, сильно улучшенной основной камеры (48Мп vs 12Мп)? Мы точно говорим об одном и том же?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Эээ? Серьезно? А как же наличие трехсторонней камеры для облета препятствий? ИК-камеры для ночного режима? Максимальной скорости в 1.5 раза больше? Встроенной памяти на 8гб, посадочных огней,
Все це несуттєві відмінності, тим більше для фото.

сильно улучшенной основной камеры (48Мп vs 12Мп)? Мы точно говорим об одном и том же?
Я говорив за велику матрицю.
Єдина реальна відмінність - матриця.
Решта "свістєлкі і перділки" без яких можна обійтись.
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
Все це несуттєві відмінності
Ну лично для вас может и "несуттєві", а так-то очень много новых приятных плюшек всего за 300$ сверху.
Поэтому Мини2 стоит брать только когда есть 500$ и ни цента больше.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Ну лично для вас может и "несуттєві", а так-то очень много новых приятных плюшек всего за 300$ сверху.
Поэтому Мини2 стоит брать только когда есть 500$ и ни цента больше.
Брати потрібно відштовхуючись від потреб.
Для MINI2 мені вистачає одного акумулятора, познімав те що мені потрібно, кинув в кишеню, підключив павербанк з quick charge, сільвуплє через 40хв в мене повна батарея і я готовий далі літати. З AIR2 такі маньоври не прокатять, потрібні додаткові батарейки, вони курва дорогі, інакше в полі/лісі/на виїзді ти не зарядишся. Логічно тоді купити Combo, а там вже далеко не 800$.
AIR2 класний, але не дає такої гнучкості в використанні, як малиш MINI2. Тому як для першого досвіду я за MINI2. Навіть якщо розіб'єш - то хоч не так жалко)) Ну а для більш матьорих, знаючих вже що вони хочуть - AIR2.
 
  • Like
Реакції: Alex
Зверху