Китайські телефони

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
monter спочатку треба визначити що конкретно його не влаштовує. І питання не завжди і не тільки в А, а ще і в V.
Але загалом Pixel 5 підтримує PD 2.0 до 18W і будь-яка зарядка з його підтримкою підійде.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Не зрозумів чому моє питання потрапило у тему про Китайські телефони :)

Pixel 5 підтримує PD 2.0 до 18W і будь-яка зарядка з його підтримкою підійде.
Тобто Xiaomi 33w від RN11 точно підійде і нічим не відрізнятиметься по якості зарядки від рідної?
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Не зрозумів чому моє питання потрапило у тему про Китайські телефони :)

Pixel 5 підтримує PD 2.0 до 18W і будь-яка зарядка з його підтримкою підійде.
Тобто Xiaomi 33w від RN11 точно підійде і нічим не відрізнятиметься по якості зарядки від рідної?
Якщо є підтримка Power Delivery то так, підійде
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
є підтримка Power Delivery
Как понять? Там, насколько я знаю, зарядное с USB type A, но с поддержкой 9/12/20V и мощностью 27W (33W там по фирменному протоколу Xiaomi, 11V, Pixel точно не поймет).
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
33W Xiaomi зарядка НЕ підтримує 20 Вольт протоколи. Там максимум 12В 1,5А або 11В 3А. QC3.0 9В 2А підтримується
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
є підтримка Power Delivery
Как понять? Там, насколько я знаю, зарядное с USB type A, но с поддержкой 9/12/20V и мощностью 27W (33W там по фирменному протоколу Xiaomi, 11V, Pixel точно не поймет).
Ну понять никак.. тільки припускать, що ваш ксяомівский ЗП підтримує Quick charge і щось ксяомівське. Перевірити можна спецпристроєм, який при підключенні покаже протоколи, що підтримуються. Ну і USB-A теж про те, що паверделівері може і не бути
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
зарядка НЕ підтримує 20 Вольт
https://prom.ua/p1871729429-zaryadnoe-ustrojstvo-xiaomi.html, второе фото, заявлено 20V.

Дизлайк за собственное незнание матчасти - это сильно :) .

Не мой, это у родственника, а вообще monter интересовался.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
В результаті дискусії так і не зрозумів чи замінить зарядка Сяомі 33 ватт рідну зарядку Пікселя 18 ватт :(
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В результаті дискусії так і не зрозумів чи замінить зарядка Сяомі 33 ватт рідну зарядку Пікселя 18 ватт :(
1. Замінить.
2. Яку максимальну потужність видаватиме? Читай на самій зарядці, які вона протоколи підтримує.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
В результаті дискусії так і не зрозумів чи замінить зарядка Сяомі 33 ватт рідну зарядку Пікселя 18 ватт :(
Замінить, але не факт, що буде повноцінна підтримка швидкої зарядки. Тобто якось заряджати буде.
А який результат очікувався взагалі?
Шукайте інфу про підтримку протоколів смартфоном і зарядним пристроєм, та щоб во було хоча б одне співпадіння швидкого протоколу (все що краще ніж 5Вт)
 
  • Dislike
Реакції: twar
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
зарядка НЕ підтримує 20 Вольт
https://prom.ua/p1871729429-zaryadnoe-ustrojstvo-xiaomi.html, второе фото, заявлено 20V.

Дизлайк за собственное незнание матчасти - это сильно :) .

Не мой, это у родственника, а вообще monter интересовался.
Покажеш пристрій, який через юсб-А бере 20В, розумнику? Десятки кабелів і десятки зарядок перепробував, жоден ноут чи смартфон чи паяльник, зарядка акумуляторів НЕ бере з юсб А більше 12В, хай там навіть 20В 3А на блоці зарядки написано
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Чи є тут користувачі такого чуда?

US $10.25 79%OFF | SERVO Flilo7 New 4 SIM Flip Mobile Phone 2G GSM Call Recording Speed Dial FM Magic Voice Torch Type-C Charge 180° Fold Cellphon

Зараз за $10 можна взяти.
Огляд є Flilo 7
 
Зверху