Київстар вводить у використання новий код мережі 77

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+

Компанія Київстар вводить новий код​

Згідно з офіційним повідомленням мобільного оператора абоненти Київстар будуть використовувати новий код мережі, при цьому старі коди, до яких звикли абоненти, а це 67, 68, 96, 97, 98 залишаються чинними.
<...>
У компанії також озвучили нову комбінацію цифрового коду — це 77.

Голова Національної комісії з регулювання електронних послуг погодив надання нового коду компанії.

Посилання на офіційну інформацію на сторінці фейсбук.
 
Причина: виправлено коди мереж
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Captain, В дин@мике, можна пояснювальну бригаду, чого ви так пісяєте кип'ятком за цим новим кодом?)
Отримати новий, чистий, неюзаний номер. Який не засвітився у всіляких "манівео" та колекторських компаніях. От мені на номер періодично звонить "діджі фінанс". Кожен раз питає чи "ви такий то" - ні (ПІП кожного разу змінюється), а такого то (ПІП теж кожного разу інше) не знєте? Це дістає. Поставив трукалер та тепер вони мене не турбують. Але ж дістали. Я колись деффачке сказав, куди їй піти, що там треба зробити зі своїм тілом, та яка вона "гарна". Так воно ще на мене "обиделось". Бо я грубий! О как! А тут чистий та незайманий номер. Це гарна річ.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Зачем тогда писать так...
Ну автор статьи показывает свою "грамотность" или просто, чтобы читатели не напрягали свои мозги (почему 77, а не 077). Это аналогично, как с ІПН и РНОКПП.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
от нового кода все будут шарахаться ещё больше, чем сейчас от 091 и 094
це проблема того, хто шарахкається
Post automatically merged:

Але, свого часу, краще б від голденовського 039 не відмовлялися
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
от нового кода все будут шарахаться ещё больше, чем сейчас от 091 и 094
ІМХО, вже ніхто не дивиться взагалі на номери, навіть копі-паст - це вже напряжно, діляться контактами через месенджери, навіть зі скріншотів вже вміє розпізнати. "Чистий" номер - це єдиний плюс, на "красівості" насрати!
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Цікаво, чи маркетологи якось обіграють новий код? Створити заради цього окремий бренд було б занадто жирно, але може хоч тариф запустять з абонплатою 77 грн.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Чому б не зробити рефармінг кодів:
лайфу: 063, 066, 067
кс: 095, 096, 097, 099
мтс: 091, 092, 093
Ага, і 050 загальномережевий
Цікаво, чи маркетологи якось обіграють новий код? Створити заради цього окремий бренд було б занадто жирно, але може хоч тариф запустять з абонплатою 77 грн.
Та влаштувало б, і 77коп. посекундки без АП
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
от нового кода все будут шарахаться ещё больше, чем сейчас от 091 и 094
Колись у мене був Інтер. Мене питали номер мобільного. Я казав 094.... Люди дивувалися та питали, що це за код. Я пояснювіав. Потім остохреніло. Я почав казати - "правительственная связь". Ото очі були круглі! :ROFLMAO:
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Чому б не зробити рефармінг кодів:
лайфу: 063, 066, 067
кс: 095, 096, 097, 099
мтс: 091, 092, 093
😅 Це вже фантастика, такого не буде, от в мнп таких абонентів купа
Post automatically merged:

от нового кода все будут шарахаться ещё больше, чем сейчас от 091 и 094
Та чого, якось до 073 привикли, з 094 часто в вайбер спамлять рекламою, але то діло таке в блок і спокій
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
А в когось і 044 444 44 44.
Чув, що у 80-х роках к однієї бабусі у Києві був номер 555-55-55 і вона від нього відмовилась через велику кількість дурних дзвінків.
Вспомнился старый старый анекдот, одна из его интерпретаций
-Алло! Это 555-55-55?!
-Да. Чего вам надо?
-Вызовите пожалуйста мне скорую! У меня палец застрял в диске номеронабирателя...
 
  • Like
Реакції: AVR
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Чув, що у 80-х роках к однієї бабусі у Києві був номер 555-55-55 і вона від нього відмовилась через велику кількість дурних дзвінків.
Дотерпела бы до 2000, вполне могла бы на квартирку внучку обменять
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Читала, что ЛС, когда вводил новый код (который 073), тоже посматривал на "077".
Но получилось все как в жизни: смотрит один-а пользует другой :D

Выходит, не зря тогда КС цены на номера повысил, ой не зря...:)
 
Зверху