LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Цікава послідовність ... в Европі знищюють мільйони доз вакцин, потім репетують, що рівень захворюванності респіраторними росте кілька тижнів поспіль, а тут і наші "підключилися". Мабуть чергова партія масок залежалася на складі, треба срочно реалізувать
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Я коловся 18 вересня, за два дні сертифікат знайшовся.
А фото вакцини ви не зробили ? Цікаво тоттой самий самий перший штам вірусу ))) чи новий завезли чи там полівалентна ( з багатьма штамами) вакцина , бо від грипу 3-4 валентні і кожного року нові штами . Все пише на упаковці
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
logist_eg, наскільки я зрозумів, у Польщі ті самі, що й рік тому були, але це вже оновлені, зі штамом омікрон. Бівалентні Файзер та Модерна. А новавакс моновалентна від підвиду омікрона, Кракен.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В Украине за три недели зарегистрировано девять случаев заражения новым видом коронавируса JN.1, сообщил замминистра здравоохранения, главный санитарный врач Кузин

"В январе в пяти областях обнаружили девять случаев субварианта коронавируса JN.1 "Дженни". Три случая в Сумской области, по два - в Волынской и Черкасской и по одному - в Ровенской и Запорожской областях", - отметил он.

Впервые этот субвариант коронавируса был обнаружен в США в сентябре 2023 года, после - в других странах мира, в частности Индии, Китае и Великобритании.
 

Batista Katod

Заблокирован
Реєстрація
16.01.24
Місто
Київ
Даже если б 9 случаев лихорадки Эбола выявили, или бубонной чумы, это ничто, плюнуть и растереть.
Не бывает никакого ковида сейчас, да, был но сплыл, тему предлагаю закрыть ибо ниочём.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Не бывает никакого ковида сейчас
якраз останнім часом досить багато знайомих ковідом перехворіли, він вже відносно легко переноситься без госпіталізацій, але він є і нікуди не зник
 

Batista Katod

Заблокирован
Реєстрація
16.01.24
Місто
Київ
Не бывает никакого ковида сейчас
якраз останнім часом досить багато знайомих ковідом перехворіли, він вже відносно легко переноситься без госпіталізацій, але він є і нікуди не зник
Я ж не заперечую, відносно легко, як грип, чи легкі тілесні пошкодження там, грибок на нігті і все таке інше...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
якраз останнім часом досить багато знайомих ковідом перехворіли, він вже відносно легко переноситься без госпіталізацій
Я місяць тому перехворів, як перший раз, у 2020му. Після того було ще мінімум двічі, але майже непомітно. Зараз, по всій програмі - починаючи з блювання, продовжуючи двотижневим головним болем, і закінчуючи довгим відновленням коли вже формально здоровий. Половина колег у трьох країнах теж десь останні місяці перехворіла, і теж у багатьох важко, як перший раз. Виглядає як хвиля у всіх одночасно
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
якраз останнім часом досить багато знайомих ковідом перехворіли, він вже відносно легко переноситься без госпіталізацій, але він є і нікуди не зник
я легко переніс, 5 днів, уперше мав позитивний тест, а от подруга потрапила в лікарню із серцем, 40 років...
У мене теж вночі було 2 епізоди, коли щось там ставалося у носоглотці і задихався, от не знаю чи це повʼязано, чи рефлюкс...
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Україні за тиждень захворюваність респіраторними хворобами серед дітей зросла на 31%
Серед дорослих цей показник збільшився на 12,9%. Перевищення епідпорогу зареєстровано в Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.


 
  • Sad
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У Німеччині 62-літній чоловік вирішив зробити 217 щеплень від COVID-19 упродовж 29 місяців. Таке рішення він пояснив «особистими причинами». Про це пише Ars Technica.
Цей випадок було описано в дослідженні, яке опублікували в журналі The Lancet Infectious Diseases. Згідно із ним, чоловік, здається, не зазнав жодних негативних наслідків від надмірної вакцинації.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
За кордоном може доплачують за вакцинацію, то старий просто гроші заробити хтів. Бо 217 доз за 29 місяців, то майже двічі на тиждень шпекатися треба було :oops:
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
offtop
Іншої теми пошуком не знайшла, запитаю про клініку "Добробут" тут.
Хто знайомий, користувався послугами, наскільки адекватна медицина за ціною якість/ціна, тощо?
Дякую.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
kopek, у Києві хороша клініка на Соломʼянці, і поліклініка, й лікарня. Возив туди знайомого іноземця по швидкій, після аварії. То тут йому встановили діагноз за один день те, що в Польщі йому 2 місяці шукали.
Відомий теж крутий гастроентеролог і кардіолог Буяновський.
Ціни кусаються. Хоча залежить із чим порівнювати. У медікомі було ще дорожче.
 
Останнє редагування:
Зверху