Кіно

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Цікаво, звідки в них 15к оцінок на Матрицю?
Так це зовсім небагато, бо це чи не найбільша кількість оцінок фільму на Кіноріумі (найбільш оцінений - "Інтерстеллар", 17 591 оцінок. На Кінобазі в нього 794, Кінопоіск - 946 144, ІМДБ - 2 054 437,). Я, наприклад, доволі давно на ньому зареєстрований, можливо, багато українців (і не тільки) в пошуках альтернативи Кінопоіску знайшли його та й залишилися.
Мені підхід та функціонал Кінобази подобається, тому і розповідаю про нього, там де це доречно. А база користувачів звісно нізвідки не з'явиться, тому й цікаво допомогати розвивати продукт який самому довподоби.
А от мені не дуже, може просто незвично. Хоча, звісно, вітчизняний продукт треба розвивати. Я от зараз пригадав, як Кнедлік свого часу піарив український месенджер "Кавун", і подумав, що якби він не "вмер" до початку повномасштабного, то цілком міг "злетіти"
 
  • Like
Реакції: idea

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Шановні форумчани чи є хто з Луцька хто готовий сходити за промокодами безкоштовно в кінотеатр Multiplex. Промокоди діють до 31.08.2024 включно. Використати їх можливо на день глядача щосереди в місті Луцьк ТРЦ “Промінь в категорії Super Lux. Тож хто перший того й тапки. Промокоди використати можна при купівлі квитків через додаток Multiplex. Я коли купував квитки помилився кінотеатром, а кошти не повертають, лише промокоди. Якщо заберете собі, напишіть мені, щоб видалив коди з форуму.

Multiplex кінотеатр​

Промокоди для наступного походу в кіно, дійсні щосереди в місті Луцьк ТРЦ “Промінь в категорії Super Lux:
LWSKN00006126171, LWSKN00006138465
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Напередодні початку голосування 96-ї Academy Awards Netflix виклала повний анімаційний фільм Nimona на Youtube. Покваптеся подивитися, за тиждень стрічку приберуть, а це дійсно один з найкращих фільмів 2023 року.
Нагадаємо, Nimona розповідає історію дівчинки-перевертня та лицаря, якого усі вважають злодієм у футуристичному світі. Ця дуже зворушлива історія про дружбу, зраду, прийняття інших, які не схожих з тобою, створена на базі однойменному коміксу Ен Ді Стівенсона. До речі, оригінальний комікс має невдовзі вийти в українському перекладі.
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Всем привет. Могут ли быть ко мне претензии со стороны Google и правообладателя по поводу того что смотрю пиратские фильмы на YouTube ? Например последний этот
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
medeo, лише якщо ви завантажуєте (поширюєте) цей контент... А так, звідки вам знати піратський чи ні? Ви зайшли на офіційну платформу, платите їй переглядами реклами чи підпискою. А хай вже гугл переймається відрахуваннями роялті. Це не ваше завдання
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Проте Бджоляр на кінобазі 3 відгуки, а на кіноріумі - 2 ))))
Подивився "Бджоляр", завжди думав, що шахрайські кал-центри це суто наша/какцапська "розробка", тепер цікаво, хто у кого перейняв "бізнес-ідею"? Наші хіба ще зк до цього долучили.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Народ якщо ви ще не сходили на Дюну 2 то зробіть це аж бігом, я можу з упевненістю сказати що це кращий фентезійно-фантастичний фільм можливо навіть за всю історію кіно. Я певно ще раз сходжу сам. Емоції які ви отримаєте від цього фільму не передати словами і немає навіть з чим порівняти. Я в захваті і в шоці від того що зараз в епоху коли всі фільми являють собою однакові шаблони могло вийти таке дивовижне і якісне кіно. Дуже хочеться щоб подібний фільм зібрав нормальну касу бо люди не ходять на нормальні фільми, а потім жаліються що хороші фільми не знімають. Звісно що для перегляду даного фільму потрібно глянути першу частину Дюни, але я вас запевняю воно того вартує бо це той випадок коли друга частина у всьому краще першої, і не просто краще вона просто ідеальна. У цьому фільмі тільки один недостаток тобі його мало, ти виходиш після 2 годин перегляду і розумієш що хочеш ще чогось подібного.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Народ якщо ви ще не сходили на Дюну 2 то зробіть це аж бігом
Звісно що для перегляду даного фільму потрібно глянути першу частину Дюни
Добре, що не так як в Марвелах, коли потрібно переглянути все лайно, що вони багато років до того знімали.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
VadymUA, сходив би з задоволенням - та кінотеатрів близько (й не дуже близько) хрін цілих хєр десятих. Чекатиму на піратських сайтах. Не дуже морально, але... 8-(
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Мені Дюна 2 не сподобалась, перша частина напевно більше зайшла ніж 2. Картинка і звук чудовий, але сюжет такий собі.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Склалося враження, що в обох частинах дюни замало хронометражу (таке як різали кіно доволі сильно) і треба було додати хоча б по годині до кожної частини (але вже тоді глядачі і студійні боси могли цього не зрозуміти). У дюни лінча взагалі один фільм і тому все вийшло доволі сумбурно.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...отже, просто знову перечитаю книгу. Бо максималіст. Або все - або не називайте "Дюна". А оскільки моя думка ні на що не впливає - то точно зроблю те, що в моєї волі. Перечитаю. :cool:
 
Зверху