Майбутнє Інтертелекому

Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Можна зробити контракти на 2 роки , і давати кнопочник по 99 грн , а мейзу по 999 , думаю люди б пішли на таке .Коли відкривали цоа у Львові минулого року , багато людий прийшло на шоу і підключилося лише тому що мейзу було по 2400 , а про інтер перший раз чули і думали що то щось нове

Добавлено через 1 минуту
і треба вдосконалити пакетні тарифи і також продавати стартові 094 з ними
Або при покупці смартофна який підтримує стандарт автоматично всувати пакет єк
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Можна зробити контракти на 2 роки , і давати кнопочник по 99 грн , а мейзу по 999 , думаю люди б пішли на таке .Коли відкривали цоа у Львові минулого року , багато людий прийшло на шоу і підключилося лише тому що мейзу було по 2400 , а про інтер перший раз чули і думали що то щось нове
Має бути системність, а не імпровізація. Без обіцянок запустити LTE 800 MHz в швидкому майбутньому і підтримці цих частот в Мейзу на це клюнуть лише ситуативні клієнти. А обіцяти поки що нема чого.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
knedlyk, не думаю що інтер зможе запустити лте , в них ця мережа ледве дихає . Живу на околиці Львова , в приміщенні випадає в 1х , а в місті швидкість приблизно 0.5 мбіт
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, не думаю що інтер зможе запустити лте , в них ця мережа ледве дихає . Живу на околиці Львова , в приміщенні випадає в 1х , а в місті швидкість приблизно 0.5 мбіт
Нема клієнтів - нема грошей, щоб платити за ТО базових станцій та ставити нові. А клієнтів нема, бо.... У т.ч. стандарт обмежує і не приваблює. Цикл.
 
Реєстрація
25.08.10
Місто
Киев
Або при покупці смартофна який підтримує стандарт автоматично всувати пакет єк

Вот это мысль тоже достойная внимания! Такие мейзу продаются на Розетке. Можно было бы провести такую акцию. А там народ прохавает, что звонить на внешку в разы дешевле, чем с ихних Киевстаров, кто-то будет пользоваться. А кто не будет, сможет подарить пакет кому он надо.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вот это мысль тоже достойная внимания! Такие мейзу продаются на Розетке. Можно было бы провести такую акцию. А там народ прохавает, что звонить на внешку в разы дешевле, чем с ихних Киевстаров, кто-то будет пользоваться. А кто не будет, сможет подарить пакет кому он надо.
Цитрус та Алло - у них роздрібеа мережа розвинута по країні.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
goriz, ты совсем ушел в дебри. Все что на шару, уж поверь моему опыту, не так радужно, как думается. А это пластик, за который уплачены деньги. И представь нагрузку на колл центр с этими всеми шаровиками.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
goriz, ты совсем ушел в дебри. Все что на шару, уж поверь моему опыту, не так радужно, как думается. А это пластик, за который уплачены деньги. И представь нагрузку на колл центр с этими всеми шаровиками.
Наприклад?... От чим зараз займається кол-центр?
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Не, за пряники, иногда бутерброды подвозят. Почему ко мне эти вопросы? Вообще думал изначально у кого спрашиваешь?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
knedlyk, ну ти своїми питаннями наражаєшся на дурнуваті відповіді та флуд.
Ти ж з Одеси, тобі про КЦ ІТ видніше має бути, він поруч. Оператори КЦ ІТ - стажери, ЗП не отримують, ти не знав? :D
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, ну ти своїми питаннями наражаєшся на дурнуваті відповіді та флуд.
Ти ж з Одеси, тобі про КЦ ІТ видніше має бути, він поруч. Оператори КЦ ІТ - стажери, ЗП не отримують, ти не знав? :D
Хз, я подумав, що спочатку інтерест клієнтп, а потім турбуватися про здоров'я персоналу кол-центр. Мабуть, я ще не настільки одесит, щоб ці тонкощі вловлювати :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
knedlyk
Ти дійсно так тупиш, чи прикидаєшся? :dash1:
Це був сарказм.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
knedlyk, при чем здесь здоровье. Ты же сам первый будешь кричать в таком случае, что дозвониться к оператору невозможно. А обезьяны будут тыкать эти старпаки в "нокииию кольорову" и наяривать с претензиями: "почему не але". Элементарные вещи ведь. На твое возможное: "а пусть расширяют штат", - сразу отвечу твоими же словами: "а за что платить з/п пряниками? За то что они говорят с обезьянами ниочем, и не приносят ни копья дохода?". И это лишь одна из кучи частей. Хоть иногда мозг немного надо включить.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Когда у Интертелекома были выгодные звонки на направление +3725 (Эстония, тревелсим) наша контора подключила дюжину номеров на корп. контракт и названивала по 3-4-5 тыс грн/мес. Но потом, почему-то, через два года минута в одночасье стала в 10 раз дороже и мы отключились. Может в этом направлении думать нужно?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, при чем здесь здоровье. Ты же сам первый будешь кричать в таком случае, что дозвониться к оператору невозможно. А обезьяны будут тыкать эти старпаки в "нокииию кольорову" и наяривать с претензиями: "почему не але". Элементарные вещи ведь. На твое возможное: "а пусть расширяют штат", - сразу отвечу твоими же словами: "а за что платить з/п пряниками? За то что они говорят с обезьянами ниочем, и не приносят ни копья дохода?". И это лишь одна из кучи частей. Хоть иногда мозг немного надо включить.
У вас чомусь завищена оцінка персоналу ІТ і занижена абонентів. Просто потрібно дати однозначну інформацію, а не ліпити кольорову Нокію на рекламні проспекти ;)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Нет, просто могу взглянуть на вещи с обеих сторон. И только когда и тем, и тем, будет интересно, только в таком случае что либо получится. Но не однобоко, как тебе хочется/думается.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Нет, просто могу взглянуть на вещи с обеих сторон. И только когда и тем, и тем, будет интересно, только в таком случае что либо получится. Но не однобоко, как тебе хочется/думается.
Віталіку, під лежачий камінь і вода не тече. Зараз практично нічого не робиться....
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Зараз практично нічого не робиться....
А вот это правда. Посмотрите, даже нормальные "хотелки" не делаются, ничего нового не внедряется. И это речь не об утопических вещах "хочу все и сразу даром".
Звонки IP так и не допилили (а конкуренты активнейше развивают это направление), предложения об автоответчике при смене оператора никакого отзвука не вызвало, и так со многим. Так еще нужно учесть, что SerP со своей стороны старается, но видимо не находит это понимания у руководства.
 
Зверху