Майбутнє Інтертелекому

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Re: SIP от IT

Ну столько раз ты привел его в пример, и какой это рулез по сравнению с IT
Говорил и продолжаю утверждать, что сейчас условия LifeCell намного привлекательнее, чем SIP от IT, для меня это очевидно. Жду ответа IT, дальше приму решение.
Но это никак не связано с даванием мне советов, тем более в таком тоне. Мой подход к такими "советчиками" уже был доступно изложен, он тоже не поменялся.

Подождать надо совсем немного
Ну и прекрасно, скоро увидим. Привык я что-ли к IT :)
Чтобы 2 раза не вставать - нельзя ли в ЛК прикрутить отправку СМС со своего номера? Или просто на сайте указывать номер отправителя, при необходимости присылая контрольную СМС.
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Киев
А я зашёл ЦОА и купил - наобум. При этом менеджер клятвенно уверяла, что с RUIM не работает . Так-вот вставил летнюю акционную RUIM-ку за 1грн (1мб=1коп и по факту использования) и всё заработало без всяких телодвижений. Работает в режиме роутера(WIFI) и модема(USB), скорость около 2мб/c . Так-что при покупке можно проверить на на работу с RUIM. Ну а внутренний номер оставим для какой нибудь "зимней" акции - типа 19гиг за 19грн(1мб=0.1коп).
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Все чекаю коли оператор помре(може викупить хто), або змінить свою стратегію розвитку і маркетинг.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Тебе воно піпчить, до чого такі "хотєлкі"?? :dash1: Так йди собі на "слонів"... :mad: Я чекаю LTE-850 і подальшої роботи оператора.

Дивна Ви людина, виривати слова з контексту не потрібно, читайте до кінця!

Добавлено через 1 минуту
Maxxx, краще чекай 25 і 26 бендів.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Zak, а якщо мене тарифи та маркетінг влаштовують, теж читати до кінця? Ще раз: кого не влаштовує - йдуть на слонів з їх постійно зростаючими тарифами і непостійними умовами, та "політиками чесного використання", а не чекають смерті оператора.
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
Maxxx, +1)

Кстати, а интертелеком учавствует в MNP ? Я бы свой номер лайфа даже перенес на «умирающего» оператора. Даже отсутствие LTE считаю плюсом как минимум потому, что оператору/МНЕ не нужно платить за частоты.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Maxxx, nahnagel, я вас зрозумів, не ображайтесь хлопці, лайсумобайл беріть у користування.
Мабуть роздеребанять частоти інтера, а потім потихеньку разом з сдма і помре, якщо не отримає новий ковток дихання в вигляді ЛТІ, а там вже може і юсім карти випустить і буде щастя.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Учитывая, что сейчас дают 9 гиг за 30 грн без акций, то не так уж сильно мечтать :)
Де таке дають?

Добавлено через 22 минуты
Мабуть роздеребанять частоти інтера, а потім потихеньку разом з сдма і помре, якщо не отримає новий ковток дихання в вигляді ЛТІ, а там вже може і юсім карти випустить і буде щастя.
От з якої радості хтось має щось дерибанити? В Інтера є ліцензія на частоти, тому всі бажаючі йдуть лісом.
І на рахунок ЛТЕ. Нащо триндіти, як папуга ЛТЕ та й ЛТЕ? Нафіг воно кому потрібне за такі гроші. Швидкий інтернет треба лише абонентам, які не мають альтернативи. А голосовим абонентам - й того що є вистачає з головою. Тобто, кому треба ЛТЕ, той вже давно перебіг до слонів, і має щастя. Якщо Інтер купить ліцензію на ЛТЕ, то платити за неї доведеться всім. А воно голосовим абонентам треба?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
100грн за 30гб, 100/30*9=30грн за 9гб.
А, ясно. Дякую за пояснення. Далі - допис не до тебе.

От не треба крутити цифрами, як циган сонцем. Дають 30 гіг за 100 грн. А на який термін - це поняття відносне. Бо можна використати весь об"єм за кілька днів, а можна, взагалі не використати. І якщо кожного разу ділити об"єм чи гроші на кількість днів, то цифри завжди будуть різними. А реально, пропозиції 9 гб за 30 грн\міс - нема.
 
  • Like
Реакції: Zak

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Maxxx, nahnagel, я вас зрозумів, не ображайтесь хлопці, лайсумобайл беріть у користування.
Мабуть роздеребанять частоти інтера, а потім потихеньку разом з сдма і помре, якщо не отримає новий ковток дихання в вигляді ЛТІ, а там вже може і юсім карти випустить і буде щастя.

Ага, умрет, ну тогда уже нужно пованговать на форуме с дивана, за какой срок интер "откинется"?:D
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
WorkShell, років 2-3 і його не буде, або буде і буде на довго, в нього 2 шляхи.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Все чекаю коли оператор помре(може викупить хто), або змінить свою стратегію розвитку і маркетинг.
Не надо ничего менять, кроме увеличения покрытия. Да, еще ему не мешало бы не заниматься ерундой, когда SIP и не украинский IP - в этом у него однозначно проблема. Все остальное будет хорошо у этого оператора. Будет жить дальше и радовать тех, кто им пользуется. И не радовать киевстар, что есть очень хорошо в плане конкурентоспособности. Мне он нравится: внимальный культурный оператор в обслуживании, не чета таким которые пишут в смс: "ТСС, не говори ни кому, только тебе за 35грн 4 недели" - фу, противно!
 
Зверху