Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
Была сеть до перезагрузки телефона.Теперь ее нет вообще.Вф и лайф не принимают в роуминг к себе
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Рені, мережи Київстар немає
 

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
М. Рівне
Не працює мережа в сімкарті роутера та в двох сімкартах телефону
Як я бачу це по всіх областях так, стільки людей зараз на форумі
Офіційних новин немає?

Апокаліпсис :/ 😰
 

Вкладення

  • IMG_20231212_073402.png
    IMG_20231212_073402.png
    36.8 КБ · Перегляди: 68
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
В мене мережа є, два-три штурпаки. З сяомі навіть зайшов на форум, почав писати пост, з'єднання пропало.
Post automatically merged:

По старому, під вечір шкоду робили в цей день....
Але це буде завтра....
І я завтикав через КС.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Викинуло з МКС
 

Вкладення

  • IMG_4295.png
    IMG_4295.png
    63.9 КБ · Перегляди: 92
Реєстрація
31.05.12
Місто
Харьков
На компе з модема ще трошки щось підгружа, але ж на смартфоні по нулям... дивовижно , врахувуючи те шо модем від смартфона на відстани півметра )
1702360414950.png
P.S. Модем 4G
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Ни к одному из альтернативных операторов телефон подключиться не может. Думаю - из-за перегруза.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
На компе з модема ще трошки щось підгружа, але ж на смартфоні по нулям... дивовижно , врахувуючи те шо модем від смартфона на відстани півметра )
Переглянути вкладення 58369
P.S. Модем 4G
рифович, модем щойно підключений? Чи він в тебе постійно підключений до мережі 4G (і міг розпочати інтернет сессію ще кілька годин назад)?
Post automatically merged:

Бо складається враження, що в тих в кого інтернет робить, то робить ще по старих інтернет сессіях, що розпочалися кілька годин назад
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Запорожье. У меня голос, интернет, ДИ работает, с мкс выкинуло, у почти всех сотрудников не работает ничего.
 
Реєстрація
31.05.12
Місто
Харьков
На компе з модема ще трошки щось підгружа, але ж на смартфоні по нулям... дивовижно , врахувуючи те шо модем від смартфона на відстани півметра )
Переглянути вкладення 58369
P.S. Модем 4G
рифович, модем щойно підключений? Чи він в тебе постійно підключений до мережі 4G (і міг розпочати інтернет сессію ще кілька годин назад)?
Post automatically merged:

Бо складається враження, що в тих в кого інтернет робить, то робить ще по старих інтернет сессіях, що розпочалися кілька годин назад
з 7 ранку сессія стартувала
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Киев
Київ. Нічого київстароського нема в мене. Ні зв'язку ні домашнього інтернет ні мобільного інтернету.
 

RSV

Реєстрація
07.08.12
Місто
Харьков
Утром 12 декабря в работе мобильного оператора произошел Киевстар масштабный сбой. Абоненты заявляют об отсутствии сети, а при попытке дозвониться слышат ответ "мобильная сеть недоступна".

Стоит отметить, что официальный сайт Киевстара и приложение мобильного оператора также недоступно. Читатели OBOZ.UA сообщают, что проблемы с работой мобильного оператора наблюдаются по всей стране.
 
Статус
Закрита.
Зверху