Медична реформа сімейної медицини (Супрун)

Ваше ставлення до реформи

  • Найкраща реформа в світі

  • Позитивно, хоча є певні проблеми

  • Нічого не змінилось

  • Негативно, хоча є певні переваги

  • Все пропало!

  • Я в танку...


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
2) а лікар, якщо дотримуватись його рецепту несе відповідальність за результат? Знову ж. Особо не несе. У разі чого, у них відмазка - це така реакція пацієнта. Такий у нього організм.
аиа хтдила до одного, йому сказали, що у неї ЦД, а та виписала ліки в, яких застереження при ЦД. потім через деякий час після лікування, лікар питає краще чи ні (проблеми з пальцями), змін не було в кращу сторону, тоді лікар ксже, давайте інші ліки пропишу, і всі ці ліки вартістю ±500₴ і це пересісному пенсіонеру, і так по колу, поки гроші не скінчаться у пенса...
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Я ці пропозиції від лікарів фільтрую і стараюсь не брати відверту фігню типу бадів.
На сайті аптеки 911 дуже зручний фільтр, щоб підібрати 100% аналог за доступнішою ціною.
Вводиш назву препарату, а потім шукаєш за тою самою діючою речовиною та відповідним дозуванням.
В результаті - ліки суттєво дешевші і доволі відомих виробників.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Бо сімейнику ліньки робити рецепти в ЕСОЗ
Бо сімейнику за рекомендацію дорожчих ліків платять бонуси представники фарм-компаній.

Як прндстааники ФК згають чи порекомендуваа сімейник дорожчі ліки?
Відповім я. Раніше у поліклініках (ЦПМСД) було багато апт пунктів. Людина приходила тудой с папірцем лікаря з його печаткою та купувала. Фармацевт робив статистику по лікарям. Хто що порекомендував. На разі є наказ МОЗ закрити всі пункти у ЦПМСД. Вони дороблятимуть до кінця терміну аренди.
Post automatically merged:

Пхають лікарю "брендовані" рецептурні бланки, папірці. Купують лікарям брендовані халати.
Це заборонено законом, конкуренти настукають в антимонопольний комітет, а там штрафи такі, що прибутку не стане
Ось на такому виписали вчора
Те про що я й казав. Про папірці
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
лікар має авторитет
звісно не у всіх, але має. Якщо не має, то пацієнт до нього просто не піде. Або ліки не придбає.
Якщо йдеться про поліклініку, то ми ж уже всі ходимо до свого сімейного лікаря з яким підписуємо декларацію, а не до будь-кого і за будь-чим.
А той хто не має авторитета лікаря, займається самолікуванням, тоді той авторитет переймає умовна сусідка, чи умовний фармацевт в аптеці.
Post automatically merged:

А коли в якусь лабораторію приходиш вони зразу питають, а який лікар вас до нас направив? це для чого вони питають?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Відповім я. Раніше у поліклініках (ЦПМСД) було багато апт пунктів. Людина приходила тудой с папірцем лікаря з його печаткою та купувала. Фармацевт робив статистику по лікарям. Хто що порекомендував. На разі є наказ МОЗ закрити всі пункти у ЦПМСД. Вони дороблятимуть до кінця терміну аренди.
в поліклініках не зустрічав, в 3-й точно не було, а ось в лікарнях (9-та, 6-та, обласна і т.д.) і досі є
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
А коли в якусь лабораторію приходиш вони зразу питають, а який лікар вас до нас направив? це для чого вони питають?
ніколи впершу чегу не йду до лабороторії, в яку направив лікар
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
лікар має авторитет
звісно не у всіх, але має. Якщо не має, то пацієнт до нього просто не піде. Або ліки не придбає.
Якщо йдеться про поліклініку, то ми ж уже всі ходимо до свого сімейного лікаря з яким підписуємо декларацію, а не до будь-кого і за будь-чим.
А той хто не має авторитета лікаря, займається самолікуванням, тоді той авторитет переймає умовна сусідка, чи умовний фармацевт в аптеці.
Зараз тотальна біда це недовіра до лікарів. Ви праві. Довіряють сусідкам (які рекомендують "медичний керосин"). Та пруть в аптеку до фармацевта, щоб той встановив діагноз, призначив лікування, видав чудо-таблетку якою за один раз можна вилікуватися, та й ще щоб "дёшево и эфективно". Такі приходять до мене, як от позавчора баба. Підішла до віконця, розвернулася дупою та зі словами "ось гляньте, у мене тут" починає юбку задирати. Ну я послав її. Не стримався. Воно образилося. Ну де мозок у цих людей??
Post automatically merged:

Відповім я. Раніше у поліклініках (ЦПМСД) було багато апт пунктів. Людина приходила тудой с папірцем лікаря з його печаткою та купувала. Фармацевт робив статистику по лікарям. Хто що порекомендував. На разі є наказ МОЗ закрити всі пункти у ЦПМСД. Вони дороблятимуть до кінця терміну аренди.
в поліклініках не зустрічав, в 3-й точно не було, а ось в лікарнях (9-та, 6-та, обласна і т.д.) і досі є
В лікарнях вони є та й будуть. Я про ЦПМСД. Про поліклініки.
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...Про поліклініки.
3-я це поліклініка і в ній не має та не було аптек
Значить не змогли домовитися с головним свого часу. Чи немає вільної площі.
Площи там вистачає
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ніколи впершу чегу не йду до лабороторії, в яку направив лікар
Той же лікар з кусумом колись мене направив в приватний кабінет мед. містечка на узд шиї (це ще було до єнаправлень). Приходжу я туди, плачу 350 грн. лягаю на кушетку - збоку на апараті написано - благодійна допомога якогось там фонду з Гамерики... так гидко стало...
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
...Про поліклініки.
3-я це поліклініка і в ній не має та не було аптек
Значить не змогли домовитися с головним свого часу. Чи немає вільної площі.
Площи там вистачає
Значить варіант №1
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ніколи впершу чегу не йду до лабороторії, в яку направив лікар
Той же лікар з кусумом колись мене направив в приватний кабінет мед. містечка на узд шиї (це ще було до єнаправлень). Приходжу я туди, плачу 350 грн. лягаю на кушетку - збоку на апараті написано - благодійна допомога якогось там фонду з Гамерики... так гидко стало...
Нсзу уклав догоавр з КСМ (Клініка св. Миколая) на ±30 млн. ₴, це найбільша сума серед приватних клінік в Запоріжжі. Належииь депутату Ьєлому Миколі. На сайті написано, що в них є КТ, ще кура всякого обладнення - зателефонував, а КТ не роблять, бо вже давно зламано апарат і ремонтувати не планують, а гроші виділяють виходячі з наявності апаратів і т.д.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
ніколи впершу чегу не йду до лабороторії, в яку направив лікар
Той же лікар з кусумом колись мене направив в приватний кабінет мед. містечка на узд шиї (це ще було до єнаправлень). Приходжу я туди, плачу 350 грн. лягаю на кушетку - збоку на апараті написано - благодійна допомога якогось там фонду з Гамерики... так гидко стало...
Нсзу уклав догоавр з КСМ (Клініка св. Миколая) на ±30 млн. ₴, це найбільша сума серед приватних клінік в Запоріжжі. Належииь депутату Ьєлому Миколі. На сайті написано, що в них є КТ, ще кура всякого обладнення - зателефонував, а КТ не роблять, бо вже давно зламано апарат і ремонтувати не планують, а гроші виділяють виходячі з наявності апаратів і т.д.
КСМ то звиздець ще той
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
звісно не у всіх, але має. Якщо не має, то пацієнт до нього просто не піде. Або ліки не придбає.
Якщо йдеться про поліклініку, то ми ж уже всі ходимо до свого сімейного лікаря з яким підписуємо декларацію, а не до будь-кого і за будь-чим.
А той хто не має авторитета лікаря, займається самолікуванням, тоді той авторитет переймає умовна сусідка, чи умовний фармацевт в аптеці.
Або є лікар який є. І він не дуже має авторитет. А де взяти такого який буде Авторитетом незрозуміло.
ось і ходять до кого ходять
Не самолікування, не сусідка, а «просто лікар»
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
збоку на апараті написано - благодійна допомога якогось там фонду з Гамерики...
На апараті не було написано, чи фонд робить ТО, оплочує розхідники, ремонтує, фінансує курси лікарю, участь у конференціях, тощо?
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Ось у цій "системі Супрун" мені найбільше не подобається, що ніби-то ти маєш права і можливості, але сам маєш їх вибороти, а держава умиває руки... і посилає дзвонити в департаменти охорони здоровля чи ще кудись, а там тебе знову пошлють, якщо додзвонишся. Виходить, що не гроші ходять за пацієнтом, а гроші ходять з пацієнтом, його власні. А оплата з бюджету приємний бонус для хабарників.
Згоден, але мене не було іллюзій, що лікаря, які все життя жили за рахунок хабарів раптово зміняться. Навіть якщо зп 10 разів підвищать, додатковий бонус не завадить. Думаю ідея в тому, що все повинен вільний ринок врегулювати, типу не подобається сімейний лікар - ідеш до іншого.
Post automatically merged:

Бо сімейнику ліньки робити рецепти в ЕСОЗ
Бо сімейнику за рекомендацію дорожчих ліків платять бонуси представники фарм-компаній.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Це було колись. Наразі схема інша.
Така сама. Постійно бачу фармпредставників під кабінетами.
А потім лікар на бриндованій бумажчі пише Нурофен замість дешевшего в 10 разів вітчизняного ібупрофену.
Post automatically merged:

Пхають лікарю "брендовані" рецептурні бланки, папірці. Купують лікарям брендовані халати.
Це заборонено законом, конкуренти настукають в антимонопольний комітет, а там штрафи такі, що прибутку не стане
Ось на такому виписали вчора
Взагалі ци писюльки якась дічь. Поанна бути якась форма рецептів для безрецептурних препаратів також, щоб виглядало воно нормально.
 
Останнє редагування:
  • Love
Реакції: idea
Зверху