Мессенджер Veon

  • Автор теми cat
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
У вікні в опціях кожного контакту вибиває доступно × із × смс. *це ті, які безкоштовно можна розсилати тим, хто ще не зареєстрований. Спочатку писало 50. 50 це взагалі, які для всіх, чи це для кожного абонента в списку?
І що далі, якщо не оплатив місячну чи денну абонплату, у veon пускає? Хто знатиме, відпишіть в темі.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
07.09.15
Місто
København
Телефон
Iphone from China :))
Я мав на увазі, якщо нуль на рахунку, чи коли денна чи місячна не списана абонплата? Вони ж кругом рекламують...залишайтесь на зв'язку навіть коли нуль на рахунку...скоро сам дізнаюсь і відпишу. Якщо приєднати профіль з МК то буде показувати тип сім-картки.2g, 3g в месенджері
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
27.05.14
Місто
Киев
Це у всіх такий недолік - не працює пошук по контактах з телефону, шукає пошуком тільки абонентів мережі VEON, а контакти требы вибирати вручну :(. Трохи довго грузиться та висисне телефон, поки запускається програма.
Зате смс висилає швидко та безкоштовно, на МТС та КС перевірено
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Сегодня зеон после авторизации сказал "мы обнаружили, что вы зашли с другого устройства, поэтому на этом будете разавторизованы" и разлогинился. И так циклом.

А я уже и не вспомню, где я логинился и где надо разлогиниться:rolleyes:. Шьёртпобъери.

Добавлено через 1 минуту
Со старой версией GApps (v.10.98) зеон ругается, что надо бы гаппсы обновить, но робит и
!не тупит!(инфо на 171104)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.05.14
Місто
Киев
А який, та на який періоод?
ще не знаю, вислав 2-3 тестових смс на 3 номери, сьогодні пише - Ви вичерпали ліміт повідомлень. Потім пише ой, щось пішло не так.
Перегружав телефон, зараз наче нормально, смс відправились
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.05.14
Місто
Киев
Сьогодні знову пише вичерпано ліміт смс повідомлень, хоча я ще не відправляв сьогодні жодного смс, тільки зібрався написати :(
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Сьогодні знову пише вичерпано ліміт смс повідомлень, хоча я ще не відправляв сьогодні жодного смс, тільки зібрався написати :(
любая просадка интернетика и разрыв связи приводит к "лимит исчерпан",
ну и гадость этот свежий зеон.
Да, похудел на 25метров, но тремора только добавилось.:mad:
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
— А будет ли возможность звонить из Veon на мобильные номера?
— Такая идея есть, но пока это только планы.

Из интервью Генерального директора региона Евразия группы компаний Veon Михаила Герчука.
https://www.kommersant.ru/doc/3256942

Пока вы долго планируете господа, конкуренты (Bip от lifecell) уже предоставляют такие возможности - звонки с мессенджера на мобильные номера, и не только внутри сети но и на другие сети, что просто прекрасно в роуминге.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Сегодня еще утром смс ходили, а уже всьо. Ни водном направлении не отправляются. Похоже будут фродерам перекрывать кран.
 

Валшебнег

Активный пользователь
Реєстрація
28.09.10
Місто
Умань
Телефон
Redmi Note 11
Возможность отправлять СМС прикрыли уже всем?
Или я что-то делаю не так?
 
Статус
Закрита.
Зверху