Мишка і клавіатура на 2 ПК

Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Потрібно бюджетну 1 мишку і клаву на 2 ПК, щоб можна було швидко на них кнопкою змінювати ПК.
Знайшов мишу Logitech M590, але щось дорого. Можливо у китайських друзів є комплекти.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
користуюсь ugreen us216 на usb 3.0. непогано для робочого ноуту+домашнього компа. зовнішнє живлення жодного разу не під'єднував
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
користуюсь ugreen us216 на usb 3.0. непогано для робочого ноуту+домашнього компа. зовнішнє живлення жодного разу не під'єднував
Перемикається кнопкою на комутаторі?
так, займає до 4 секунд повний перехід від 1 машини до іншої (включно з plug'n'play)
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
так, займає до 4 секунд повний перехід від 1 машини до іншої (включно з plug'n'play)
Довго. І незручно (
ну у мене єдиний монітор, тому за ці 3-4 секунди я встигаю перемикнути джерело входу і все вже працює на той момент. можливо навіть ще швидше відбувається
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я ж не заперечую, що для когось це достойний варіант.
Особливо мені б це доставляло дискомфорт, якщо треба перемикатися між двома компами під час роботи.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Да, знакомый в схожей ситуации поставил ещё один монитор, на одной из "машин" организовал удаленный рабочий стол и подключился к этому столу со второго. Теперь в одном мониторе один комп, а во втором - второй, но мышь и клавиатура одна, и переключать ничего не надо.

Но! Если компы в физически разных сетях, одна из которых может быть вообще не подключена к интернету, то такой вариант - совсем не вариант.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
krebs83, можна ще таким шляхом - комплект з блютузом і свистком на 2.4, один комп по бт, інший по 2.4 , шморгати перемикачем на клавомиші , але хз наскільки воно зручно буде.
 
Зверху