Мобільний Інтернет від Vodafone: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Не тільки у Запоріжжі буває погано! В Києві на метро "Голосіївська" біля протестанської церкви трохи нище тої станції метро по вулиці Голосіївській теж низька швидкість інтернету. При чому на п'яти різних смартах вимірювалося. Скрізь максімум 10 в самому кращому випадку, серед постійних стрибків, на вхід. Та 0,1 на вихід
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Это ведь на стороне Vodafone затык? При этом скорость 70+ мб.
Переглянути вкладення 57480
1 втрачений пакет навряд можна назвати затиком (якщо ви про 4 хоп)
Якщо про 3 - то можете просто не звертати уваги, просто сервер не відповідає на ICMP запити, це абсолютно нормально
 
Реєстрація
11.06.19
Місто
Украина, г. Изюм
1 втрачений пакет навряд можна назвати затиком (якщо ви про 4 хоп)
Якщо про 3 - то можете просто не звертати уваги, просто сервер не відповідає на ICMP запити, це абсолютно нормально
Я про хоп 6 и его пинг. В онлайн-играх в это время сильные лаги.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
1 втрачений пакет навряд можна назвати затиком (якщо ви про 4 хоп)
Якщо про 3 - то можете просто не звертати уваги, просто сервер не відповідає на ICMP запити, це абсолютно нормально
Я про хоп 6 и его пинг. В онлайн-играх в это время сильные лаги.
А пробували зробити перезавантаження модему? В теорії після цього має отримати інший ip, і трафік може піти по іншому
На інші адреси, наприклад 8.8.8.8 ситуація така ж?
Є можливість іншу сімку вф підкинути?
 
Реєстрація
11.06.19
Місто
Украина, г. Изюм
А пробували зробити перезавантаження модему? В теорії після цього має отримати інший ip, і трафік може піти по іншому
На інші адреси, наприклад 8.8.8.8 ситуація така ж?
Є можливість іншу сімку вф підкинути?
После перезагрузки 172.17.4.1 исчез, но проблема осталась. Симку поменять не могу. Вот утренние результаты:
2023-11-02 08_45_06-WinMTR v0.92 64 bit by Appnor MSP - www.winmtr.net.png
Вспомнил, что где-то месяц назад я уже замечал проблемы с пингом и спонтанными просадками скорости скачивания.
Может это всё-таки что-то с моей стороны? Хотя судя по WinMTR, проблемы начинаются уже после меня... Через неделю будет другой роутер, попробую на нём.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
А пробували зробити перезавантаження модему? В теорії після цього має отримати інший ip, і трафік може піти по іншому
На інші адреси, наприклад 8.8.8.8 ситуація така ж?
Є можливість іншу сімку вф підкинути?
После перезагрузки 172.17.4.1 исчез, но проблема осталась. Симку поменять не могу. Вот утренние результаты:
Переглянути вкладення 57495
Вспомнил, что где-то месяц назад я уже замечал проблемы с пингом и спонтанными просадками скорости скачивания.
Может это всё-таки что-то с моей стороны? Хотя судя по WinMTR, проблемы начинаются уже после меня... Через неделю будет другой роутер, попробую на нём.
Але тут вже 142.250.238.57 пробивається як ip Google, а одже може проблема бути вище водафона
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Що за експерименти у Водафон, заміряв швидкість 4G - 6 мегабіт, вийшов на балкон , з'явилось 4G+ швидкість 110 мегабіт О_о. Повернувся в кімнату, + зник і знову 6 мегабіт ?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
monsterrr, та у мене всі вікна виходять на вишку по суті, майже в прямій видимості. Мене більше турбує, чого така мала швидкість в 4G. Віддавати пріоритет нестабільному 4G+ це тупо, і сидіти на 6-10 мегабітах в стандартних умовах 4G
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
monsterrr, та у мене всі вікна виходять на вишку по суті, майже в прямій видимості. Мене більше турбує, чого така мала швидкість в 4G. Віддавати пріоритет нестабільному 4G+ це тупо, і сидіти на 6-10 мегабітах в стандартних умовах 4G
2600 видно на іншій БС не біля тебе.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
monsterrr, та у мене всі вікна виходять на вишку по суті, майже в прямій видимості. Мене більше турбує, чого така мала швидкість в 4G. Віддавати пріоритет нестабільному 4G+ це тупо, і сидіти на 6-10 мегабітах в стандартних умовах 4G
Тупо писати про те що і так зрозуміло. Якщо вдома ,чому не вай_вай , швидкість вище
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Якщо вдома ,чому не вай_вай , швидкість вище
Тупо задавати такі тупі питання. Бо людина хоче й вдома мати добру швидкість.
Я в укритті можу тільки подзвонити через додаток в смартфоні і безкоштовний вай-вай який ще в минулому році побудував Нашнет. Ви праві,краще хотіти. На Бориспільський в офісі у нас є репітер ,покриття,але така послуга для самого оператора не безкоштовно.
 
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Заметил закономерность: когда на Vodafone стопорит интернет (падает до Е), набираю *101*4#, вызов, скорость взлетает до 4G и всё работает дальше. Причём постоянно. Чем вызвана такая взаимосвязь? 🤔
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Це, мабуть, рекорд. Навіть на КС на цьому телефоні максимум видавало 131 Мб/с.

Хмельницький, біля ЦУМУ.
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-12-18-22-04-12-583_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2023-12-18-22-04-12-583_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    90.3 КБ · Перегляди: 86
  • Screenshot_2023-12-18-22-05-40-471-edit_com.parizene.netmonitor.jpg
    Screenshot_2023-12-18-22-05-40-471-edit_com.parizene.netmonitor.jpg
    318.7 КБ · Перегляди: 86
Реєстрація
15.01.24
Місто
Ірпінь
Подскажите, есть ли ограничение скорости на сервис Megogo в тарифе Red Unlim Plus?
У меня https://megogo.net/ua/speedtest показывает скорость 1.8 Mb/s. Других ограничений не заметил, Youtube работает нормально.
На другом Vodafone с предоплатой проблем нет. Номер новый, подключил в декабре 2023, но до этого он у кого-то уже был, приходили SMS предыдущему владельцу. В контакт-центре говорят, что они не видят у меня ограничений, а я думаю, что это всё-таки у них, только непонятно, ограничение в тарифе или проблема с моим номером. Ещё уточню, что использую интернет через модем, но пробовал ставить сим-карту и в смартфон, и была такая же низкая скорость Megogo. Маловероятно, но может их система как только видит модем, то сразу вносит номер в какой-то "черный список".
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Подскажите, есть ли ограничение скорости на сервис Megogo в тарифе Red Unlim Plus?
У меня https://megogo.net/ua/speedtest показывает скорость 1.8 Mb/s. Других ограничений не заметил, Youtube работает нормально.
На другом Vodafone с предоплатой проблем нет. Номер новый, подключил в декабре 2023, но до этого он у кого-то уже был, приходили SMS предыдущему владельцу. В контакт-центре говорят, что они не видят у меня ограничений, а я думаю, что это всё-таки у них, только непонятно, ограничение в тарифе или проблема с моим номером. Ещё уточню, что использую интернет через модем, но пробовал ставить сим-карту и в смартфон, и была такая же низкая скорость Megogo. Маловероятно, но может их система как только видит модем, то сразу вносит номер в какой-то "черный список".
а через VPN быстрее скорость?

в профильной теме советовали обратиться в мегого, возможно на каналах к Вам экономят
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.01.24
Місто
Ірпінь
Подскажите, есть ли ограничение скорости на сервис Megogo в тарифе Red Unlim Plus?
У меня https://megogo.net/ua/speedtest показывает скорость 1.8 Mb/s. Других ограничений не заметил, Youtube работает нормально.
На другом Vodafone с предоплатой проблем нет. Номер новый, подключил в декабре 2023, но до этого он у кого-то уже был, приходили SMS предыдущему владельцу. В контакт-центре говорят, что они не видят у меня ограничений, а я думаю, что это всё-таки у них, только непонятно, ограничение в тарифе или проблема с моим номером. Ещё уточню, что использую интернет через модем, но пробовал ставить сим-карту и в смартфон, и была такая же низкая скорость Megogo. Маловероятно, но может их система как только видит модем, то сразу вносит номер в какой-то "черный список".
а через VPN быстрее скорость?
Да, VPN решает проблему, но это всё-таки крайняя мера.
 
Зверху