Мобільний зв'язок при відключеннях електроенергії

Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Доброї ночі. В Києві почалися відключення електроенергії знову, і це повертає бляха наче в доісторичний період. Особливо мене розчарував Київстар. Мало того що його домашній інтернет ніфіга не працює без світла(40хв працює тільки) хоча обіцяли що буде працювати. Та ще й мобільний зв'язок тухне. 4G тухне так наче це не 4G а Edge, ледве сторінки відкриває. Як не дивно 3G ще якось працює, але відео наприклад нормально не подивишся.
Тому враховуючи що відключення будуть не один місяць виникає потреба у зміні оператора мобільного зв'язку може на інших операторах хоч мобільний інтернет нормально працює при блек ауті.
Розкажіть будь ласка у кого Lifecell, Vodafone як там справи з інтернетом без світла?
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Подивіться на цю гарну швидкість інтернету, це що 4G ? 2000 рік блін. Чорнобілі сайти.
 

Вкладення

  • 10115387892.png
    10115387892.png
    45.3 КБ · Перегляди: 69

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Не знаю за Київ, скажу за Одесу.

Вчора в 22,00 вимкнули (за графіком) світло. При спробі через 5 хвилин скористатися інтернетом від Київстару - показало лише едж. При спробі скористатися водафоном - показало 4G, але зміг користуватися лише телеграм. Спроба подивитися новини у гугл хромі чи відкрити той же червоний - провалилася.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Судячи зі статті - проблеми в усіх операторів при вимкненні світла

 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
goga, то ж при вимкненні світла через vpn треба перевіряти що і як працює.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Якій vpn, якщо просто не працює нормально мобільний інтернет. Тупо з київстару не можу зайти у телеграм. Далі продовжувати?
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Судячи зі статті - проблеми в усіх операторів при вимкненні світла

Щось я не відчуваю готовності до вимкнень світла зі сторони операторів. Кажуть закупили батереї, ну ок, але чому тоді зв'язок такий поганий? БС переключається в режим економії чи що?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
VadymUA, ефект нового року з нульових.
Коли вимикають світло і інторнет, всі лізуть в онлайн, навіть без потреби.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Особливо мене розчарував Київстар.
Мої спостереження, Київ, Воскресенка: в перше відключення на ніч КС тримався добре, ЛС зник майже відразу. На другу ніч вже під ранок КС не ходили дані, може на резервному живленні зекономили - поставили AGM замість LiFePo4, і вони не встигли зарядитись? Про ВФ не скажу, номер на голодуванні, чекаю на РБА...(((
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
При вимкненні світла лайф працює ще близько години, а КС 7 годин тримався. Але при цьому у Київстара одразу добряче починає тормозити інтернет навіть вночі (в мене телефон лише з 2G/3G). І це на опера міні, яка ріже все лишнє на сайтах.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Доброї ночі. В Києві почалися відключення електроенергії знову, і це повертає бляха наче в доісторичний період. Особливо мене розчарував Київстар. Мало того що його домашній інтернет ніфіга не працює без світла(40хв працює тільки) хоча обіцяли що буде працювати. Та ще й мобільний зв'язок тухне. 4G тухне так наче це не 4G а Edge, ледве сторінки відкриває. Як не дивно 3G ще якось працює, але відео наприклад нормально не подивишся.
Тому враховуючи що відключення будуть не один місяць виникає потреба у зміні оператора мобільного зв'язку може на інших операторах хоч мобільний інтернет нормально працює при блек ауті.
Розкажіть будь ласка у кого Lifecell, Vodafone як там справи з інтернетом без світла?
На Позняках район вулиць Здолбунівська, Григоренко, Драгоманова водафон погано працює, переходить в E або G. Дзвінки проходять через раз, або взагалі обрив. Інтернет повзає.
Лайфселл працював в звичайному режимі, проблем не було.
Відключення електроенергії було з 19:00 до 20:45.
 
Реєстрація
31.05.14
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8T, PocoX3 Pro
Досвід при відключенні в четвер 16,05,24 показав, що в операторів з зими 22-23 майже нічого не змінилось
Post automatically merged:

Виноградар Новомостицька Водафон зник через годину після відключення - роумінг КС
Оболонь Північна Водафон працював в 4Ж але швидкість дуже впала (ютуб в 480 норм), Київстар інет майже перестав працювати години через 2-2,5. У Водафона дуже швидко зникає 3Ж - мабуть менше години.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
Особливо мене розчарував Київстар.
Мої спостереження, Київ, Воскресенка: в перше відключення на ніч КС тримався добре, ЛС зник майже відразу. На другу ніч вже під ранок КС не ходили дані, може на резервному живленні зекономили - поставили AGM замість LiFePo4, і вони не встигли зарядитись? Про ВФ не скажу, номер на голодуванні, чекаю на РБА...(((
На Воскресенці лайф зникає? Печалька. Думав хоч в них буде краще
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Доброї ночі. В Києві почалися відключення електроенергії знову, і це повертає бляха наче в доісторичний період. Особливо мене розчарував Київстар. Мало того що його домашній інтернет ніфіга не працює без світла(40хв працює тільки) хоча обіцяли що буде працювати. Та ще й мобільний зв'язок тухне. 4G тухне так наче це не 4G а Edge, ледве сторінки відкриває. Як не дивно 3G ще якось працює, але відео наприклад нормально не подивишся.
Тому враховуючи що відключення будуть не один місяць виникає потреба у зміні оператора мобільного зв'язку може на інших операторах хоч мобільний інтернет нормально працює при блек ауті.
Розкажіть будь ласка у кого Lifecell, Vodafone як там справи з інтернетом без світла
В усіх районах все по різному, як при наявності електрики так і без неї.
По своєму району (м.Деміївська сторона бібліотеки і в глиб) можу скзати, що в ці рази було краще ніж в 22-23 роках. Після ночі без електрики зранку (до увімкнення ще) водафон ледь живий, але телеграм лента нормально відображалась, спід тест показував 1-2 мбс в обидві боки. Киїістар більш жвавий був до 10мбс. Вечірні вимкненя (поки ще люди активні) на 2-3 години теж не показали щось криично поганого..
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
VadymUA, можна спробувати скористатися непопулярним оператором

Хто живе на околицях, або бiля великих промзон, брали модем з 3g/4g антеной, на кшталт такого. Знайомий так з Осокоркiв на пiвдень направляв, у приватному секторi та селах менша густота народу
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
На Лісовому, де я мешкаю, усі оператори зникають, рятує те, що кілька місяців тому перейшов на Ланет, він працює при відсутності світла.
 

twar

Заблокирован
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Особливо мене розчарував Київстар.
Мої спостереження, Київ, Воскресенка: в перше відключення на ніч КС тримався добре, ЛС зник майже відразу. На другу ніч вже під ранок КС не ходили дані, може на резервному живленні зекономили - поставили AGM замість LiFePo4, і вони не встигли зарядитись? Про ВФ не скажу, номер на голодуванні, чекаю на РБА...(((
Звідки інфа, що коли в ДБЖ поставити LiFePO4 батареї замість AGM, то це вмикає автоматично турбозаряд?
 
Зверху