Мобільний зв'язок у Німеччині

Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Добрый вечер кто находится в Бохуме, пожалуйста расскажите о ценах на мобильную связь и о её качестве, особенно припейд интересует.
Саме так, 20€/+-20гб

Але бувають акції. Встигніть скористатися, знову доступне підключення тарифу CallYa Digital (20/20) з бонусом 60€ на три абонплати.

 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Добрый вечер кто находится в Бохуме, пожалуйста расскажите о ценах на мобильную связь и о её качестве, особенно припейд интересует.
В Телекомі за 10 євро на місяць (28 днів) 10 гб інтернету та 300 хвилин дзвінків в Україну. Кажуть, що найкраще покриття в країні, але запевняти не буду. Порівняно з о2 в роумінгу нашого водафону - просто небо і земля
 
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
1&1. Работает в сети о2. За 10 евро 25 ГБ. Но при условии заключения контракта на 2 года
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Добрый вечер кто находится в Бохуме, пожалуйста расскажите о ценах на мобильную связь и о её качестве, особенно припейд интересует.
Не знаю як там в Бохумі, на скільки я зрозумів то в Німеччині 3 мережі, всі інші віртуальні оператори в їх роумінгу. В моїх дома в роутері псевдо припейд Фріфанк, безлім за 1євро в день, нюанс тільки що потрібно платити постійно, або повністю відмовитися коли завгодно без обов'язкових 2 років. А в телефонах лайки і біженськи Тмоюайли, час від часу пакет купують і користуються, а так на українських Лайфах.
Взагалі Лайф рулить, син в Японію поїхав вона там теж безкоштовно працює по нашому тарифу. Тільки інету йому докупив, щоб точно вистачило.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Фріфанк, безлім за 1євро в день, нюанс тільки що потрібно платити постійно
І ще нюанс, що швидкість буде офіційно 15/10 Мбіт/с.

расскажите о ценах на мобильную связь
Телеком тариф для українців 9.95 за 28 днів дають 10 Гбайт та 300 хвилин в Україну та Європу. За 19.95 дають 25 Гбайт, за 69.95 безліміт.
Водафон тариф для українців за 9.99 на 28 днів дають 16 Гбайт та 200 хвилин в Україну + 200 хвилин в Європу (тобто Телеком рахує 300 хвилин, байдуже, куди дзвонити, в Україну чи в Польшу, а Водафон окремо 200 хвилин в Україну, 200 хвилин в Європу. По Німеччини безлімітні дзвінки, звісно).
Телеком працює в роумінгу як інтернет, так і дзвінки, Водафон тільки інтернет (тариф для українців, звичайні дорожчі тарифи працюють)
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
І ще нюанс, що швидкість буде офіційно 15/10 Мбіт/с.
В моїх ще старе підключення фріфанка, там швидкість 60-70мбіт в селі в горах. Тоді можна 02 (таж мережа) там трохі дорожче, але швидкість не ріжуть в описі.
Зараз глянув в лайці німецький, там на 28днів теж 9.99 за 12ггб і безлімдзвінки. Телеком вже не шара. Вудафон не знаю.
А в лайці ще при новому підключенні пакети зі знижкою 50% на 3місяці.
Взагалі я колись зайшов на сайт віртуальних операторів Німеччини, там сотні їх, кожен магазин, журнал, має свого віртуала.

Але я за чистий припейд і Лайф український :)
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Але я за чистий припейд і Лайф український
Після "рідних" швидкостей роумінгові обмеження не комфортні. Все рівно потрібен німецький номер, а туристам то да, краще українських операторів у роумінгу не знайти
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Все рівно потрібен німецький номер,
У Лидл/Алди периодически по пять евро старпаки, тариф без абонки и 9 центов за минуту/смс. Или не пополнять уже взятую сим-карту, если есть, тариф такой же. А для интернета - украинские симки. Пока относительная шара, можно пользоваться.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
AldiTalk старпак періодично коштує 2,99 (стандартна ціна 9,99). Пакети S,M,L, відповідно 8,99 / 10 ГБ, 13,99 / 20 ГБ, 18,99 / 30 ГБ 5G до 100мб, перша абонплата (будь-якого тарифу!) включена в ціну старпаку. Серед передплачених пакетів мабуть з найкращим наповненням. Треба більші пакети за вигідніші гроші - то лише контракти на 2 роки. Мережа O2
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
У Лидл/Алди периодически по пять евро старпаки, тариф без абонки и 9 центов за минуту/смс.
Старпак CallYa Classic (без абонплаты) можно через сайт Vodafone бесплатно заказать.
Скажіть а як це працює за межами ЄС і за якими тарифами? На сайті не знайшов
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
У Лидл/Алди периодически по пять евро старпаки, тариф без абонки и 9 центов за минуту/смс.
Старпак CallYa Classic (без абонплаты) можно через сайт Vodafone бесплатно заказать.
Скажіть а як це працює за межами ЄС і за якими тарифами? На сайті не знайшов
Конскі тарифи. https://www.vodafone.de/privat/service/smart-tech-roaming.html
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Зверху