Мобільний зв'язок у Німеччині

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
На следующий день могут прийти. По крайней мере, у знакомой так с Lidl (который на базе Vodafone) было.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
А мсьє добре знається на збоченнях!
Юзайте український лайфсел, нащо ті місцеві водафони
А по сабжу не підкажу 😁
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
А мсьє добре знається на збоченнях!
Юзайте український лайфсел, нащо ті місцеві водафони

У ребёнка какие-то корявые смарт-часы, что для них нужна только симка с родной сети и только тогда инет начинает работать и никаких настроек для роуминга в часах нет. Ей бы с головой хватило и Lyca, но она даже дома не заработала, т.к Lyca всегда в роуминге, а с домашним Vodafone или KS - без проблем.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Юзайте український лайфсел, нащо ті місцеві водафони
український оператор не закриє всі потреби для життя в Німеччині. як дзвонити і записуватись до лікаря? як привʼязати німецький інтернет-банкінг? і ще дуже багато подібних речей.
Так що це пусті балачки.
Я використовую український Лайфсел лише як доповнення. До речі, мобільний інтернет Лайфсел в роумінгу як мінімум польському безбожно повільний. В Німеччині пошвидше, але повільніше в порівнянні з самим німецьким оператором.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
KML, пусті балачки то твої. краще уважно слухай читай що кажу пишу, а не голосуй даремно!
1. по мнп робиш собі лс за 150грн 30гб - швидкість пречудова, з біп дзвінки на все по Україні
2. а німецьку сімку - отримуєш безкоштовно ще й з плюхами (але за цим - в особисті), і все в тебе є.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Vodafone DE запустив промо свого передплаченого тарифу CallYa Digital. Наповнення: 20Гб за 20€. За промокодом “BONUS60” при активації пакету дарують 60€ бонусів, тобто майже 3 місяці (платіжний цикл як і у нас 28 днів) безкоштовно. Якщо підключати вже діючому клієнту Vodafone, ідентифікація спрощена, потрібно лише вказувати ідентичні попередній реєстрації контактні дані. Сім карту висилають на пошту або Esim на E-Mail.
Доволі щедра як для німців пропозиція.
 
Реєстрація
13.03.18
Місто
Odessa, Ukraine
1. Корпоративный "Твой выбор 60". За 60 гривень в месяц дает 20 ГБ в роуминге.

Дочка пользует этот пакет в Германии.
Вопрос к знающим: - можно как-то подключит этот тариф на есим находясь в роуминге?
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Дочка пользует этот пакет в Германии.
Вопрос к знающим: - можно как-то подключит этот тариф на есим находясь в роуминге?
Мої підключали інший тариф на есім. Головне, щоб така можливість була в МКС.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
1. Корпоративный "Твой выбор 60". За 60 гривень в месяц дает 20 ГБ в роуминге.

Дочка пользует этот пакет в Германии.
Вопрос к знающим: - можно как-то подключит этот тариф на есим находясь в роуминге?
Я своїй підключав правда в неї 140грн пакет. Прийшов в магазин, паспорт, дали qr код, я його зфоткав і їй переслав. І підключилася.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Jadavin, скинув Вашу пропозицію переїхавшим, а мені кажуть що потрібно сфотографувати витяг про реєстрацію місця проживання (Meldebeschtaetigung).
це обов'язково чи якось обійти можна (хз, порожній аркуш сфотографівати наприклад, чи ще шось)?
заздалегідь вдячний за відповідь
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Jadavin, скинув Вашу пропозицію переїхавшим, а мені кажуть що потрібно сфотографувати витяг про реєстрацію місця проживання (Meldebeschtaetigung).
це обов'язково чи якось обійти можна (хз, порожній аркуш сфотографівати наприклад, чи ще шось)?
заздалегідь вдячний за відповідь
В мене таке не питали,тільки паспорт по відео звязку просили показати. ( номер вже 1 був) Знаходжусь в Україні.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
cat, реєстрацію ще перед відеоідентифікацією просять сфотографувати.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
cat, реєстрацію ще перед відеоідентифікацією просять сфотографувати.
Ні, вже як заповнив дані, пропонує скачати додаток і тоді задають питання і показуєте паспорт( лише загран можна)
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Да. А до того, перед відеоідентифікацією з оператором, просить зробити дві фотки: документу що підтверджує особу, та документу де вказан Wohnort - тобто, місця проживання.
 
  • Wow
Реакції: cat

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Да. А до того, перед відеоідентифікацією з оператором, просить зробити дві фотки: документу що підтверджує особу, та документу де вказан Wohnort - тобто, місця проживання.
може що змінилось,а може бо в мене вже був номер водафон.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
В моєму випадку ідентифікація була також спрощена, бо вже був номер Vodafone, тому не можу прокоментувати, лише що дивно це, бо на Aufenthaltstitel (ID карта) всі мають видруковану адресу реєстрації.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
... бо на Aufenthaltstitel (ID карта) всі мають видруковану адресу реєстрації.
У мене немає. На місці, де адреса, наклейка "посвідка на проживання дійсна без вказаної адреси проживання". Поняття не маю, чому вони так зробили мені ще в 2018ому.
Вже колись в німецькій групі на фейсбуці це обговорював, людина, яка постійно крутиться в німецькій бюрократії, була в шоці, що таке буває
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
А акція ще працює? Не можу знайти, де вводити промокод
 
Зверху