Мобільний зв’язок у Польщі

Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Некоторые мобильные операторы Польши выключают сеть 3жэ и переключают частоты на 4 и 5 жэ.
В связи с этим чувствуются проблемы со связью при переключении LTE -> GSM.
В некоторых регионах 3жэ оставят.
У меня в UMTS 2100 работает только ПЛюс.
Остальные диапазоны не проверял.

На сайтах операторов есть информация об этом.

Ждем модемы и роутеры 3жэ с Польши :p
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ждем модемы и роутеры 3жэ с Польши :p
Та нафіг потрібно. В нас тут теж покриття 3ж не дуже добре, а покриття 4ж є набагато кращим. Тому, 3ж модеми не є чимось таким дуже потрібним, щоб їх сюди аж з Польщі везли. Мені, он, колись такі 3шт. 3ж модемів з Італії віддали задармо, викидати хотіли. 1 модем я використав, знайшов місце, де є покриття і швидкість для нього. А ті 2, що залишились - пороздавав безплатно знайомим, валяються тепер у них без використання, по шухлядах.
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
Тому, 3ж модеми не є чимось таким дуже потрібним, щоб їх сюди аж з Польщі везли.
с модемами которые в 3G до 42 мб у нас на лохе не густо,
пару раз видел, но хотят за них от 500 до 800 грн :LOL:
а ведь они в 2 потока например на лайфе дают 20-25 мб там, где его 4жи может и 10 не дать
 

BoRoVic

Находчивый
Реєстрація
25.09.09
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro | Xiaomi Redmi 4 Pro
Працює так само "стабільно", як в Україні? :)
Як не дивно, але косяків не помітив) Але, знаючи, як Лайка працює в Україні, я не ризикував відразу купувати РБА: спочатку покористувався місяць, побачив, що все ок, і тільки тоді купив бандл на рік.
Post automatically merged:

Додам, що, єдине, – особистий кабінет (як веб-версія, так і мобільний додаток) Лайки залишає бажати кращого. Все там досить примітивненько, а термін дії РБА та хвилини в Україну ніде не відображаються – хоча вони є, бо я вже дзвонив, але як перевірити їх баланс – хз. По *137#, як і в кабінеті, показує тільки баланс інтернету і внутрішніх хвилин, а також доки діє поточний місячний пакет.
Оплата також зроблена через одне місце: коли вводиш дані картки, то треба заповнювати цілу форму з адресою, і т.д. Зручніших способів оплати, як-от, Google Pay, Blik, немає.
Але, враховуючи тарифи, сильно не придираюсь) Головне, що сам зв'язок працює чудово.
Выбрал этого оператора сразу. Заказывал со скидкой на 3 месяца тариф по 25 зл, и потом когда появился по 20 зл то заказал его сразу на год и скоро снова на год его же закажу. Хорошо что этот тариф продлили до конца июня, а то пару недель назад писали что "To all S" доступен до 31 мая.
И еще из плюсов: почти 4 гб роуминга при выезде из Польши в другие страны ЕС (почти 2 гб для Британии и Швейцарии).
Работает в сети оператора Plus, у которого тоже есть привлекательные по своей цене тарифы и довольно хорошее покрытие с поддержкой от 2G до 5 G
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Моя знайома в Польщі купляє в жабці пакети по 5 злотих, користується і викидає.
Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
дякую
 
Реєстрація
03.08.08
Місто
Одеса
Оператор Klucz запровадив плату 3 zl в місяць за неактивний номер. Якщо за останні 30 дн. немає витрат, то буде списуватись 3 zl. Якщо сума витрат є, але менше 3 zl, то буде списуватись різниця.

Майте на увазі в кого «полочні» номери.

Строк дії номеру й надалі залишається 1 рік з останнього поповнення.
IMG_8550.jpeg
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Моя знайома в Польщі купляє в жабці пакети по 5 злотих, користується і викидає.
Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
дякую
скільки пані планує витрачати грошей та послуг?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Вона може скористатися послугою мобільних операторів Польщі, які надаються новим клієнтам з України, для прикладу, такі послуги: Плюс, при підключенні нового абонента дає 500 хвилин та 10 ГБ на місяць.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
5-10 злотих в місяць
По наведених запитах має підійти Play na kartę odNowa, який часто згадувався в даній темі. Форумчани завжди звертають увагу тільки на корисні пропозиції.;) https://red-forum.com/threads/Мобільний-зв’язок-у-Польщі.17118/post-1536338
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
5-10 злотих в місяць
По наведених запитах має підійти Play na kartę odNowa, який часто згадувався в даній темі. Форумчани завжди звертають увагу тільки на корисні пропозиції.;) https://red-forum.com/threads/Мобільний-зв’язок-у-Польщі.17118/post-1536338
Дякую. Це не мені особисто, не слідкувала за цією темою. Подруга постійно змінює номер, тому таке і питання.
а що з інтернетом в цьому тарифі? До купляти Гб?
Підводних каменів по цій послузі?
«Безкоштовні дзвінки та СМС до Play увімкнеш кодом *188# - пиши і розмовляй за 0 зл.»
 

Shummy

Мегакранчер
Реєстрація
05.10.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Samsung Galaxy Note 5
А підкажіть, які "одноразові" пакети за 5 зл зараз вигідніше купувати? Для інтернету
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Профукав термін дії номеру Play. Продовжити можна лише скретчем. Знайшов ось такий скретч на Алегро.

Код насилають милом чи як? Безпечно таким користуватися?
Фігушки, ніяким способом не вдається поповнити. Підтримка відправляє тільки в салон поповнювати. А друзі кажуть, що в салон треба йти з паспортом власника (
 
  • Wow
Реакції: idea

webua

Заблокирован
Реєстрація
30.10.22
Місто
Киев
Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
5-10 злотих в місяць
По наведених запитах має підійти Play na kartę odNowa, який часто згадувався в даній темі. Форумчани завжди звертають увагу тільки на корисні пропозиції.;) https://red-forum.com/threads/Мобільний-зв’язок-у-Польщі.17118/post-1536338
Дякую. Це не мені особисто, не слідкувала за цією темою. Подруга постійно змінює номер, тому таке і питання.
а що з інтернетом в цьому тарифі? До купляти Гб?
Підводних каменів по цій послузі?
«Безкоштовні дзвінки та СМС до Play увімкнеш кодом *188# - пиши і розмовляй за 0 зл.»
..эх ..Моя молодость менять ..номера 🤣
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
5-10 злотих в місяць
По наведених запитах має підійти Play na kartę odNowa, який часто згадувався в даній темі. Форумчани завжди звертають увагу тільки на корисні пропозиції.;) https://red-forum.com/threads/Мобільний-зв’язок-у-Польщі.17118/post-1536338
Дякую. Це не мені особисто, не слідкувала за цією темою. Подруга постійно змінює номер, тому таке і питання.
а що з інтернетом в цьому тарифі? До купляти Гб?
Підводних каменів по цій послузі?
«Безкоштовні дзвінки та СМС до Play увімкнеш кодом *188# - пиши і розмовляй за 0 зл.»
..эх ..Моя молодость менять ..номера 🤣
Добра молодість за 50 ) просто економія
Post automatically merged:

Підкажіть оптимальний оператор і тариф для постійного номеру.
Пів року жив у Польщі і користувався пакетом Play, все добре було зі звязком.
Та вона з початку війни там, якість влаштовує, не хоче платити 35 злотих в місяць.
 
Останнє редагування:
Зверху