Міжнародний роумінг Київстар

Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Вчора вперше побачив Київстар роумінг в 5ж мережі, а саме в Австрії. До того в Угорщині, Польщі, Німеччині, Словенії та Італії був тільки в роумінг 4ж.
Роумінг 5ж до тепер був тільки в ВФ і ЛЦ
Переглянути вкладення 56310Переглянути вкладення 56311Переглянути вкладення 56312

Вже як пів року точно в мене, штати, T-Mobile.
 

Вкладення

  • IMG_1358.jpeg
    IMG_1358.jpeg
    93.4 КБ · Перегляди: 62

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Вчора вперше побачив Київстар роумінг в 5ж мережі, а саме в Австрії. До того в Угорщині, Польщі, Німеччині, Словенії та Італії був тільки в роумінг 4ж.
Роумінг 5ж до тепер був тільки в ВФ і ЛЦ
Переглянути вкладення 56310Переглянути вкладення 56311Переглянути вкладення 56312

Вже як пів року точно в мене, штати, T-Mobile.
Яка швидкість?
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Вчора вперше побачив Київстар роумінг в 5ж мережі, а саме в Австрії. До того в Угорщині, Польщі, Німеччині, Словенії та Італії був тільки в роумінг 4ж.
Роумінг 5ж до тепер був тільки в ВФ і ЛЦ
Переглянути вкладення 56310Переглянути вкладення 56311Переглянути вкладення 56312

Вже як пів року точно в мене, штати, T-Mobile.
Яка швидкість?
 

Вкладення

  • IMG_1359.jpeg
    IMG_1359.jpeg
    78.7 КБ · Перегляди: 69

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Вчора вперше побачив Київстар роумінг в 5ж мережі, а саме в Австрії. До того в Угорщині, Польщі, Німеччині, Словенії та Італії був тільки в роумінг 4ж.
Роумінг 5ж до тепер був тільки в ВФ і ЛЦ
Переглянути вкладення 56310Переглянути вкладення 56311Переглянути вкладення 56312

Вже як пів року точно в мене, штати, T-Mobile.
Яка швидкість?
Нам таке снитись тільки буде
 
Реєстрація
10.11.23
Місто
Бровари
Не працює мобільний інтернет в Німеччині
В Польщі все добре працювало як тільки перетнули кордон інтернет пропав, телефон не хоче підключатися до 4g тільки edge, вже все що радив оператор перепробував але нічого не змінилося, можливо хтось стикався з цією проблемою, допоможіть будь ласка
Телефон iPhone 11
 
Реєстрація
10.11.23
Місто
Бровари
Не працює мобільний інтернет в Німеччині
В Польщі все добре працювало як тільки перетнули кордон інтернет пропав, телефон не хоче підключатися до 4g тільки edge, вже все що радив оператор перепробував але нічого не змінилося, можливо хтось стикався з цією проблемою, допоможіть будь ласка
Телефон iPhone 11
Сім підтримує 4G?
Так
В Україні та в Польщі 4g працював
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
zip_brv, а що пропонував оператор?
У Європі взагалі дуже дивний роумінг. Колись в Барселоні в мене півтора дні не було звʼязку, а потім раптом зʼявився. У Німеччині теж у Карслруе ніфіга не ловило (цілком можливо що ви в локації де просто ваш телефон не ловить 4джи). Пробуйте різних операторів. в різних локаціях, літаковий режим, перезавантаження... Перевірте баланс та основну точку доступу - має бути internet. Ну і, до речі, може бути таке, що той оператор, який до себе пускає, не надає КС 4джо-роумінг.
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Не працює мобільний інтернет в Німеччині
В Польщі все добре працювало як тільки перетнули кордон інтернет пропав, телефон не хоче підключатися до 4g тільки edge, вже все що радив оператор перепробував але нічого не змінилося, можливо хтось стикався з цією проблемою, допоможіть будь ласка
Телефон iPhone 11
Мені в такому випадку допомагає режим літака, але не завжди. Це мабуть глюк КС, часто бачу що коли у місцевого оператора 4G, у тій самій мережі але у роумінгу від КС Edge.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Не працює мобільний інтернет в Німеччині
В Польщі все добре працювало як тільки перетнули кордон інтернет пропав, телефон не хоче підключатися до 4g тільки edge, вже все що радив оператор перепробував але нічого не змінилося, можливо хтось стикався з цією проблемою, допоможіть будь ласка
Телефон iPhone 11
Вітання. В мене такий самий трабл був. Це проблема даної фізичної сімкартки. Вирішується тільки її заміною. Заміну сімкарти на есім провів через додаток КС і 4g піднялося моментально.
По цьому питанню 466 не допоможе.
 
  • Wow
Реакції: idea

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Tarasik, так zip_brv же написал, что 4G в Польше работал. У тебя тоже только в Германии 4G не поднялся?
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Не працює мобільний інтернет в Німеччині
В Польщі все добре працювало як тільки перетнули кордон інтернет пропав, телефон не хоче підключатися до 4g тільки edge, вже все що радив оператор перепробував але нічого не змінилося, можливо хтось стикався з цією проблемою, допоможіть будь ласка
Телефон iPhone 11
Вітання. В мене такий самий трабл був. Це проблема даної фізичної сімкартки. Вирішується тільки її заміною. Заміну сімкарти на есім провів через додаток КС і 4g піднялося моментально.
По цьому питанню 466 не допоможе.
В мене есім проблема присутня.
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Спробуйте не автоматичний пошук мережі. Мені допомогло. Вручну вибрав, клацнув зареєструватися і тоді норм.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
в Чорногорії правда на андроїді і з лайфом допомогло заборонити роумінг і ще раз дозволити zip_brv, спробуй
 

Wolf2000

Безробітний пенс
Реєстрація
25.07.17
Місто
Кривий Ріг
Телефон
MI-9T
Я про ручний пошук мережі сказав не дарма, Британія та ЄС виводять мережу 3G лишаючи 4 та 5, де вона є. І саме тому перезавантаження та юзання режиму літака не давало можливісті користуватися номером UA. Номер місцевого оператора без питань. Саме пошук та реєстрація карту в ручному режимі дозволила користуватися. При тому на деяких моделях навіть не с першого разу давало змогу, іноді другий чи третій раз.
 
Реєстрація
04.12.23
Місто
Hockenheim
Спробуйте не автоматичний пошук мережі. Мені допомогло. Вручну вибрав, клацнув зареєструватися і тоді норм.
Добрий день.
В мене саме така проблема. В Словаччині працював 4G потім в Австрії працював а от вїхав до Німеччини і все.
Пробував міняти вручну і операторів і телефон і що хош міняв. не допомагає.
Була інша картка Київстар. І от вона працювала без проблем.

Єдину відмінність між налаштуваннями карток помітив і це в налаштуваннях точки доступу APN. А саме MNC тип.

Для картки яка працювала він був MNC = 3
Для картки яка НЕ працювала він є MNC = 2

змінити на 3 можна але при збереженні всі налаштування для точки зникають.

Підкажіть, ті у кого працює , які у вас налаштування APN.
І ті у кого не працює теж які?

Можливо нова eSIM буде мати правильні налаштування. Але , нажаль, мій телефон не підтримує eSIM:)

І напишіть хто і як вирішив цю проблему. Дякую гарно.
 
Останнє редагування:

taipanbox

Cloud Native Architect at Okta
Реєстрація
25.03.11
Місто
San Marino - Zurich
Телефон
iPhone 15 Pro Max
Вітаю!
Цікавлять пропозиції від наших операторів для максимального Інтернету у Швейцарії.
Потрібно періодично відвідувати на кілька тижнів та мати можливість відключати на кілька місяців… від 4-9 міс.
Дякую за допомогу, бо сам щось заплутався)))
 
Зверху