Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Мені пощастило, і в мене тариф Lifecell коштує 50 грн.
Тобто, виходячи з назви тарифу "Lifecell Сім'я", такий розмір абонплати по номеру ініціатора? Дійсно якась незвична акція, щось по даному ТП на форумі не зустрічалось повідомлень про знижки.:unsure: Як саме з'явилась така акційна пропозиція та на який термін? Даний оператор, останнім часом, рідко надає акційні пропозиції та знижки.:cautious:
чтоб везло и дальше лучше молчать
Как для участника форума странное мнение, зачем сами тут находитесь?..🥴 Или если нечем поделиться на форуме, то самому помолчать вне форума не комильфо?..🥳
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Тобто, виходячи з назви тарифу "Lifecell Сім'я", такий розмір абонплати по номеру ініціатора? Дійсно якась незвична акція, щось по даному ТП на форумі не зустрічалось повідомлень про знижки.
Это другой тариф, как написал Kladoff, и у половины форума он есть. В своё время мало кто мог пройти мимо такой халявы.
Вот ссылка на тариф.


Post automatically merged:

На постоянной основе, пока лайфу не надоест.

Володимир Великий , спасибо, что напомнили. Внесли, так сказать, свежую струю в обсуждение самых лучших тарифов.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
постоянной основе, пока лайфу не надоест.
Учитывая нового владельца, я бы так не говорил
Пока нет нового владельца. АМКУ вернул французам документы, как неправильно оформленные. Могут вообще сделку отменить.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Fraud, есть там все. Это так "Серебрятся Волны"
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Kladoff ,

Исправят
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Учитывая нового владельца
Этот тариф у меня около двух лет. Или это не про меня?
Post automatically merged:

Як саме з'явилась така акційна пропозиція та на який термін?
Мені його підключив діючий співробітник компанії. Один із керівників.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
у половины форума он есть. В своё время мало кто мог пройти мимо такой халявы.
Вот ссылка на тариф.
Там в "Як підключитись" написано "Новим абонентам". Можна зараз такий стартовий придбати?

П.С. Поспілкувався 0800205433 (з ВФ) типу "хочу стати новим клієнтом". Тариф тільки по спецзапрошенню від компанії...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
у половины форума он есть. В своё время мало кто мог пройти мимо такой халявы.
Вот ссылка на тариф.
Там в "Як підключитись" написано "Новим абонентам". Можна зараз такий стартовий придбати?
Там булі лімітована партія. Вже все розпродано. На форумі в маркеті продавали декілька років тому. А якщо в когось залежався старпак, то термін активації вже пройшов.
Post automatically merged:

П.С. Поспілкувався 0800205433 (з ВФ) типу "хочу стати новим клієнтом". Тариф тільки по спецзапрошенню від компанії...
Наскільки мені відомо, співробітник лайф може додати будь-який номер у свою сім'ю (якщо в нього є вільні місця), і підключити цей тариф. Таким способом отримав цей тариф Володимир Великий, про що він і написав вище.
Post automatically merged:

Мені його підключив діючий співробітник компанії. Один із керівників.
.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Наскільки мені відомо, співробітник лайф може додати будь-який номер у свою сім'ю (якщо в нього є вільні місця), і підключити цей тариф. Таким способом отримав цей тариф Володимир Великий, про що він і написав вище.
Абсолютно точно !!!
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Fraud, зацікавив теоретично цей тп, хіба наповнення і ціна з 2022 року не змінились?
Я раніше читав про цей тп, але абонка там була приблизно 175грн. Не так?
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Нужно: новый номер 500-1000 минут. больше никаких допов. чисто рабочий номер для кучи звонков и регистрации мессенджеров.
тариф до 100-120 грн.
дороже нет смысла - возьму водафон турбо.
может есть у кого-то какие-то тайные знания, которые я не нагуглил.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
revaz, а Потужний з тарифн.підпискою на рік 1020грн, 800хв на мобільні, але немає стаціонарних, окремо 2грн. хвилина
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Pepto, это тариф для избранных из избранных, какой общий доступ? Вы вообще не понимаете о чем речь
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Kladoff, розумію, але думав що щось не дочитав раніше.
З якого року його запустили у Віп серію?
Post automatically merged:

revaz, можливо Тримоб ТП Грін, все вкупі за 75грн, там 300хв, але там посекундка, можливо і вистачить, тому на похвилиці багато втрачаешь.
Згадав ще Лайкомобайл 800хв похвилинка на усі мережі 80гон. зі знижкою, без оної 100грн.
 
Зверху