Національний роумінг

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Samsung, на стороні оператора.
Впевнений, що так, бо нещодавно за кордоном теж все працювало

P.S. І я не пам'ятаю, щоб коли-небудь звертався до оператора щодо включення/виключення роумінгу
 
Реєстрація
14.02.12
Місто
Чернигов
Передоплата
Post automatically merged:

Номер Київстар. Не працює роумінг з Лайф, мережа заборонена, телефон ZTE, Android 11.
Дозвольте уточнити - "не працює роумінг" чи просто при виборі мережі Ви бачите в списку знайдених мереж у "чужих" варіантів текст "* (заборонено)"?

Бо, наприклад, телефон з контрактним номером КС прекрасно реєструється і працює у "внутрішньому" роумінгу, хоча при виборі мережі й написано "заборонено"
Так, бачу "заборонено".
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
aquamarin, ось у мене передплата й проблем із реєстрацією в інших мережах немаю, а в сусідки контракт і картка не реєструється в мережі іншого оператора.

Ось є підозра, що відключений міжнародний роумінг. Наскільки я розумію, то для контракту немає ж окремо послуги "Національний роумінг".
 
Реєстрація
11.11.16
Місто
Луцьк
А можна зробити на Київстарі так, щоб цей нац. роумінг автоматично не вмикався?
Біля мого будинку є особливий супермаркет-бункер, де на його порозі стабільний 4G у Київстара та Лайфа, а при вході в магазин будь який зв'язок вже відсутній (а ще там стоять термінали, які при поповнені банківської карти просять ввести 4 цифри номера, що телефонує :D). Кожного разу при виході з магазину Київстар підключається по роумінгу до Водафону (при цьому Лайф спокійно собі під'єднується до власної мережі) і в мене відвалюється інет. І так працювати у роумінгу він може до години, хоча, повторюсь, що на порозі магазину, що дома, у Київстара стабільний 4G на всі позначки, але чомусь він вперто лізе саме до ВФ.
Це вже так набридло, що я лишній раз стараюсь просто не заходити в той супермаркет.
 
Реєстрація
11.11.16
Місто
Луцьк
Forced Nomad, сьогодні вже так і зробив, перевів в ручний вибір мережі і вибрав Київстар 4G. Ще не перевіряв, чи працює, але в любому випадку це костиль, так як у місцях де 4G дуже слабкий або взагалі відсутній зв'язку ніякого не буде.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Forced Nomad, сьогодні вже так і зробив, перевів в ручний вибір мережі і вибрав Київстар 4G. Ще не перевіряв, чи працює, але в любому випадку це костиль, так як у місцях де 4G дуже слабкий або взагалі відсутній зв'язку ніякого не буде.
Нє, не так. Треба ставити просто Київстар в ручному режимі. Без вказання діапазонів G. Бо якщо залишити лише 4G, то буде працювати лише інтернет, а дзвінки не будуть працювати, бо вони ходять в 2G i 3G.
 
Реєстрація
21.10.17
Місто
Фастов
Вставить SIM карту в старый телефон и отредактировать список предпочтительных сетей
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Київстарівську сімку нікуди в нацроумінг не пускає другий день лише у мене, чи це глобально?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Вже поширюють "анекдот" що нацроумінг вимкнули за вказівкою одного з підрозділів СБУ, щоб не перевантажити інші мережі. :apl::narik:
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Malyk, Держспецзв"язку якщо бути точніше.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Очень странно, что Держспецзв'язок про это написал только сегодня, а не вчера. Я вчера в 6:30 пытался зарегистрироваться в национальный роуминг и получал болт — проблема с ядром явно была. За такой короткий промежуток времени они не смогли б реализовать запрет. Скорее всего, такой запрет ввели на момент поднятия сетей Киевстар пока основные службы оператора не заработают в штатном режиме.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Скорее всего, такой запрет ввели на момент поднятия сетей Киевстар
да не было никакого запрета
есть подозрение, им пришлось какой-то бред сморозить (умнее может они и могут, но масса людей это не поймет в основном)
в теме аварии уже ж писал: любому роумингу нужен HLR/HSS. Если их нет/не было (а это ж вообще не тайна, это КС не скрывает) - то как оно работать будет.

А теперь на минуточку, приходит куча обращений в Держспецзв'язок "бля, где роуминг, вы ж так его рекламировали"
Ответ: "та там HLR/HSS померли, роуминга не будет".... публика на форуме не вся это понимает, так что говорить за весь народ в массе?
вот и родился этот месседж, который несусветным бредом является для всех технарей
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Скорее всего, такой запрет ввели на момент поднятия сетей Киевстар
да не было никакого запрета
есть подозрение, им пришлось какой-то бред сморозить (умнее может они и могут, но масса людей это не поймет в основном)
в теме аварии уже ж писал: любому роумингу нужен HLR/HSS. Если их нет/не было (а это ж вообще не тайна, это КС не скрывает) - то как оно работать будет.

А теперь на минуточку, приходит куча обращений в Держспецзв'язок "бля, где роуминг, вы ж так его рекламировали"
Ответ: "та там HLR/HSS померли, роуминга не будет".... публика на форуме не вся это понимает, так что говорить за весь народ в массе?
вот и родился этот месседж, который несусветным бредом является для всех технарей
Можна було сказати що були вражені реєстри Київстара, через це інший оператор не може зареєструвати в своїй мережі. Просто не хотіли добивати київстар своїми заявами.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Ну посмотрим как быстро Киевстар восстановить роуминг для своих абонентов. Пока не заработает голос, SMS и интернет, то роуминг вряд ли запустят.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
публика на форуме не вся это понимает, так что говорить за весь народ в массе?
вот и родился этот месседж, который несусветным бредом является для всех технарей
Нє только ліш всє, мало кто вообщє чітал-внікал.. :skripka:
 
Зверху