Недоліки iPhone

Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
ПотапаПапа, по моїм спостереженням всі. А взагалі, наприклад я, натягаю чохол не для захисту він подряпин і пошкоджень, а щоб телефон не вилетів з руки. Без чохла він більш слизький.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
такі люди, які чохол на айфон натягають?...
Звичайно, дуже багато. Але є, що не натягають, і захисне скло не клеють, після них телефон - повний шлак, гидко в руки взяти.
Post automatically merged:

не для захисту він подряпин і пошкоджень
Любиш, щоб він у тебе був подряпаний і пошкоджений?😂 Особисто я використовую надтонкий, захист ззаду і верх-низ, бокові грані чисті, щоб найбільше відчувати метал, як його задумав розробник. Плюс охолодження. Телефон падав декілька разів дуже стрьомно, ця накладка і скло рятували.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
ПотапаПапа, по моїм спостереженням всі. А взагалі, наприклад я, натягаю чохол не для захисту він подряпин і пошкоджень, а щоб телефон не вилетів з руки. Без чохла він більш слизький.
По моїм - майже ніхто. Ось вам і статистика
після них телефон - повний шлак, гидко в руки взяти.
Чого це? У мене роки 4 без чохлів і скла, він в ідеалі практично, нічого не гидко. Просто я не працюю сантехніком по чистки каналізації. Є в мене товариш сантехник, так ось він бере телефон вічно грізними руками, ось там дійсно трабли 😂
Особисто я використовую надтонкий, захист ззаду і верх-низ, бокові грані чисті, щоб найбільше відчувати метал
Можна фото?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
IMG_1993.jpeg
Post automatically merged:

мені якраз чохол айфон і подряпав
Так, жорсткі чохли дряпають, коли попадає порохи, крихти, і немає звички регулярно знімати чохол і чистити. Також допомагає обклеїти телефон по периметру і задню частину звичайним канцелярським тонким скотчем. Дорогі чохли такого плану роблять із мʼякою основою всередині.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Maxxx, а хто таке робить?) Я якраз га айфоні пепестав це робити, бо він на відміну від відра не втрачає за ніч 5-15% заряду акб
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Матвєй, ти зараз жартуєш?? Тему відповідну почитай - навіть на реді прихильників "шапочки з фольги" багато, а серед звичайних пересічних ще більше))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Maxxx, ну чому ж. Я інколи звечора. Просто як зняв з зарядки на 100% так і на ранок нічого не міняється. Чого не скажеш про попередні сяомі
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Так, жорсткі чохли дряпають, коли попадає порохи, крихти, і немає звички регулярно знімати чохол і чистити. Також допомагає обклеїти телефон по периметру і задню частину звичайним канцелярським тонким скотчем. Дорогі чохли такого плану роблять із мʼякою основою всередині.
ещё пульт от телека нужно в пакетике держать. А чтобы он не выглядел общарпаным- регулярно снимать пакетик и высыпать из него крошки и пыль...
Ну и конечно же в новой машине нужно максимально долго не снимать транспортировочные полиэтиленовые пакеты с сидушек - так они дольше будут выглядеть новыми. Можно до самой продажи дотянуть если никого не садить туда. :Olen:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
пульт от телека нужно в пакетике держать
В пакетике не комильфо, если пульт на кухне, где едят/готовят - то в пищевой пленке, иначе вскоре его надо будет выбросить😉 Про машину загнул, мы нищеброды, с салона не покупаем)) Ну все выше смехуечки не в тему.. :unsure:
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
тогда лови вопрос в тему:
крч перекочевал мой айфон к жене, она норм перенесла переезд с самсунга на эпл (не без скрипа конечно, но и без истерик), я ей неделю дал походить с двумя сразу, перенося её приложения по очереди на айфон, и вот она окончательно перешла на айфон. И вот начались и у неё какие то проблема. Вот первая: её наушники sony wh-1000xm4. которые идеально работали на предыдущих самчсунгах её (и моих) с айфоном как то не хотят дружить. В чём заебок? ну работают работают, а потом почему то перестают вещать. Как будто коннект теряют. Хотя в айфоне они висят активными. Просто звук на наушники не передаёт сцуко... Она психует, меня торбит. Я обычно ей советую режим полёта и назад, но оно что то не помогает. Тогда я советую бт туда-сюда - иногда помогает, но там что то видать не в коннекте дело, а в каких то настройках. Что там надо настроить, шоб оно после небольшой паузы в прослушивании не теряло звук? просиходит чаще всего когда она после прослушивания ютуба решает куда то позвонить по вацапу или телеге, она начинает звонить - а звук в наушниках йок.
Post automatically merged:

Ну и камень в догонку? Помните я матюкался что моя гарнитура Plantronics Voyager никак не могда подружить самсунг с айфоном? Так вот - это тогда была последняя капля в чаше моего терпения, после чего я айфон убрал из рабочих инструментов т отправид на женский фронт, а сам вернулся к юзанию двух самсунгов. И шо ви сибе таки думаите? Тади да - работает идеально. Обе смартфона одновременно держат гарнитуру, корректно со звуком работают, регулировки не слетают. Так что не в ней было дело...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
ПотапаПапа, навушники одразу підʼєднані до декількох пристроїв, напевно. Треба відʼєднати від всіх інших
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Это айфон такой требовательный? Почему самсунгу было похер?
Це не айфон, а функція мультіконект. Хтось пердане в інший девайс і сонька перемикається на них
Ще можна спробувати оновити їх на останню прошивку. Це має покращити ситуацію
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.10.15
Місто
Вінниця
Телефон
Apple iPhone 13
Вперше придбав iPhone, в цілому все подобається. Я тільки одне не розумію, робота з 2 сім якась дивна в плані вибору сімкарти на дзвінок. Наприклад коли тобі телефонує номер який у тебе відсутній у контактах, а ти хочеш йому потім зателефонувати з іншої сімки, то я не знайшов іншого варіанту як копіювати номер в набір і тільки звідти вибрати сімку для дзвінка. А ті хто у тебе є в контактах, то можливо вибрати тільки постійну сімкарту (але там хоч вибір є)... Чому банально не зробити що коли зажимаєш по номеру (чи наприклад по кнопці виклик) там є можливіть набрати з іншої сімки виклик ? Може я щось десь не знайшов.
Таки виправили в iOS 17, тому кого це бісило, треба оновитись)
 
Зверху