Некролог

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Видимо стал не нужен, а так - то политическое убийство
Также Буданов сообщил, что по данным разведки, Навальный действительно погиб из-за оторвавшегося тромба.
Как то вовремя он оторвался, прям как по заказу.
 
  • Like
Реакції: OSV

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Тільки мені байдуже
Ніколи не приходило в голову що "ворог мого ворога - мій союзник"?
З подібною байдужістю й на ті російські формування, що з напуття нашого командування зі зброєю в руках роблять вилазки на бєлгородську область типу начхати...
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Тільки мені байдуже
Ніколи не приходило в голову що "ворог мого ворога - мій союзник"?
З подібною байдужістю й на ті російські формування, що з напуття нашого командування зі зброєю в руках роблять вилазки на бєлгородську область типу начхати...
Саме так, "нє такіє русскіє" не цікавлять, єдина опозиція руснявому режиму - це ЗСУ, а не оті всі клоуни-грантоїди.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
оті всі клоуни-грантоїди
Можна скільки завгодно з юнацьким максималізмом цькувати "клоунаду та грантоїдство" когось, але чим то хоч щось трохи додасть у наближення нашої перемоги?

Насправді ж ситуація навколо України вже зараз далеко не така що можна позволити собі нехтувати чи цькувати хоч когось, хто проти пуйла...
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Хто ворог московитів і особисто Хуйла В.В.?
Особистим ворогом " Хуйла В.В" був ні за що засуджений в'язень Навальний.

Бо якби так не було, то той в'язень не сидів би, а тим більш не був ви вбитий у одній з найбільш людожерських зон на болотах!
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
що зробив Навальний?
Критикував "Хуйла В.В." всередині його тоталітарного режима.

На що, як виявилося, були здатна лише купка людей звідтам, усі з яких отримали сроки і до натуральної смерті не доживуть!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Также Буданов сообщил, что по данным разведки, Навальный действительно погиб из-за оторвавшегося тромба.
Тут могли злити дезу Буданову, або він для чогось робить вкид.. В будь якому випадку, робити коментарі на цю тему на камери... логіки я не бачу... Чому тоді не віддають тіло?
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Также Буданов сообщил, что по данным разведки, Навальный действительно погиб из-за оторвавшегося тромба.
Тут могли злити дезу Буданову, або він для чогось робить вкид.. В будь якому випадку, робити коментарі на цю тему на камери... логіки я не бачу... Чому тоді не віддають тіло?
Вже віддали тіло, в Москву мати привезла.
Поховання 29 лютого
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Як людину Навального шкода, вiн нiчого поганого не зробив.

А от полiтик з нього нiякий, i такого не жаль, бо їх там вистачає таких, а він лише самий розпіарений був. Просто критикувати Пуйла мало, треба було ще щось i робить, хоча б план дій якийсь придумать по змінам в Росії. Але він чи то не мiг, чи не хотiв, чи не вмiв/не знав, а його електорат цілком влаштовували нічим не підкріплені надія та віра, що от стане він президентом і раптом все буде добре. А судячи зi слiв про Крим-бутер, Навальний хотiв ще й Пуйловського електората вiдкусить.

Ну й треба було бути повним дебiлом, щоб повернутися в Рашку, де вже пробували його вбити. Про що вiн думав? Що Захiд допоможе, натиснувши на Кремль? Так вони й виказали глибоку занепокоєність, недарма ж на темі Криму стільки років тренувались.

І не суть важливо, вбили в тюрмі Альошу, чи просто згноїли як Магнітського свого часу. Так чи інакше за життя Пуйла Навальний все одно би не вийшов на свободу своїми ногами.

P.S. Саакашвілі теж зробив ту саму помилку, коли повернувся в Грузію. Так очікував на підтримку своїх прихильників, а вони про нього й думать не думали. Сподіваюсь, що його некролог ми не побачимо найближчим часом.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
треба було бути повним дебiлом, щоб повернутися в Рашку, де вже пробували його вбити. Про що вiн думав?
"Останній романтик"(с) Про що думають чоловіки - громадяни України, що зараз не з'їбались за кордон? (Я не кажу про тих, кого тримає тільки заборона/ жлобство / настача грошей/ неповні гарантії, щоб заплатити хабар воєнкому або "перевізникам" через Тису)
 
  • Like
Реакції: Dawn

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Розраховував, що Путєн скоро впаде, його відпустять з тюрми і вуаля "чесні вибори". І його оберуть новим імператором.
Тобто "насидів імператорство".
 
Зверху