yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Новая Почта

В дорозі підмінили вміст посилки, коли вона повернеться, які мої дії?

п.с. це була олх доставка і зі слів працівників НП цей напис свідчить, що посилка оглядалась
По дороге это как? Получатель пришёл забирать и отказался с аргументацией, что содержимое посылки подменено?

Добавлено через 6 минут
п.с. це була олх доставка і зі слів працівників НП цей напис свідчить, що посилка оглядалась
Какая именно надпись? У них на накладных могут быть взаимоисключающие надписи.
Сверху капсом "Огляд відправлення", а снизу примечание, мол, не осматривали.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Re: Новая Почта

yahoo, так, відмовився від отримання тому, що вміст не відповідав опису відправлення(мав бути адаптер, а в середині були дисконтні картки)

Напис: "Оформлено за допомогою послуги ОЛХ доставка. Вартість товару та доставки передплачена" і все, нічого іншого там не було в тому полі бо ттн сам друкую
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Re: Новая Почта

Мне кажется, что некоторые посылки с моего отделения сортируются на отделении и напрямую едут в город получателя (Днепр и Киев) минуя центральный терминал Харькова.
Между областными центрами, возможно, так и происходит, и то не факт. А если посылка до райцентра, а затем по району, то разгрузки на перевалочных пунктах, понятное дело, не избежать. Вопрос в том, можно ли клиенту отслеживать эти пункты


Откуда кажется? -Посылка в трекинге долго значится как "готовится к отправке из Харькова" и так вплоть до прибытия в город получателя.
Это потому, что настоящая информация о местопребывании посылки не обновляется. На самом деле у диспетчера НП на терминале весь маршрут можно отследить
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Re: Новая Почта

Утром, в 8:45 забрал посылку. В 11:05 звонок от робобабы с напоминанием, чтобы я забрал посылку, ибо с завтрашнего дня хранение будет уже плаьным. У них там оффлайновкая передача данных о статусе?

они еще умудряются не разгрузить посылку и уже звонить что она не забрана.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Re: Новая Почта

А у меня вопрос. В том году забирал денежку с Киевстара ("Мобильные деньги", вывод переводом) и её можно было получить не на всех отделениях. Конкретно по Николаеву можно было забрать только на 10м отделении (пр.Центральный-Малая Морская) и вроде где-то ещё. А как сейчас с этим? На любом можно?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Новая Почта

Sanyok77, є на сайті список відділень, в яких є термінали Пост фінанс. Це майже на всіх. Шукай і обирай потрібні.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Re: Новая Почта

kvv, как было упаковано, как описано?
Может ничего не подменили, а покупец так "придумал" отказаться..

Добавлено через 2 минуты
https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/4303 сказав(ла):
«Нова пошта» надає більше можливостей для керування відправленням онлайн
01.11.2017
«Нова пошта» впровадила сервіс «Зміна даних», який дозволяє відправникам самостійно змінювати дані в створених експрес-накладних. Раніше зробити це можна було тільки шляхом подачі заяви у відділенні. Тепер замість цього можна скористатися одразу кількома зручними варіантами, не виходячи з дому чи офісу.

Користувачі сервісу «Зміна даних» можуть внести корективи в експрес-накладну через онлайн-канали – мобільний додаток, Особистий кабінет та API.

Дані, доступні для зміни в онлайн-каналах:

· інформація про відправника – ПІБ контактної особи та номер телефону

· інформація про отримувача – контрагент, ПІБ контактної особи та номер телефону

· інформація про платника – відправник чи отримувач (форма оплати – готівкова чи безготівкова)

«Зміна даних» доступна впродовж транспортування відправлення до моменту передачі його отримувачу або до дати доставки відправлення на адресу отримувача. Відразу після внесення зміни автоматично зберігаються в експрес-накладній. Сервіс працює для всіх типів відправлень та доступний тільки відправникам.

Ця можливість стане в пригоді у випадках, коли вказаний в експрес-накладній клієнт не може отримати відправлення з різних причин – помилка в ПІБ, брак часу, раптова зміна обставин.
-
https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/4293 сказав(ла):
«Нова пошта» змінила графік приймання відправлень для міжрегіональної доставки
24.10.2017
З 23 жовтня компанія «Нова пошта» змінила час приймання відправлень для міжрегіональної доставки на наступний день. Нові графіки приймання вантажів у відділеннях виглядають наступним чином:

· Вантажні відділення – до 19:00

· Поштові відділення – до 19:00

· Міні-відділення – до 18:00

Вони працюють для мережі «Нова пошта» в м. Києві. Їх впровадження зумовлене потребою стандартизувати розклади приймання та спростити систему укрупнення вантажів.
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Новая Почта

В середу очікував посилку. О 17-15 прийшло підтвердження (смс+додатком) що приходь отримуй. Прийшов о 18, кажуть ще розвантажують. Не став чекати. Прихожу за добу близько 19 години - всі співробітники на перекурі, світла немає, віддати не можуть. В п'ятницю о 9 ранку наярює робобаба, нагадує що я не забрав посилку і за 2 доби буде стягнуто додаткову платню за зберігання. Щось мене НП потроху напрягає вже.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Re: Новая Почта

drmz, упаковка економна безскотчева:D -
файлік з ттн в середині і шар пупирки, пробив степлером по краям. Отримувач передзвонив мені САМ після виходу з відділення, так що в його непорядність слабо віриться.
Сьогодні оформив повернення то на "гарячці" спитали чи є фото вмісту, до чого б це?
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Re: Новая Почта

kvv, наверное камеры на отделении получателя резко перестали работать.
 
Реєстрація
10.05.11
Місто
Вараш
Телефон
Poco X3 Pro
Re: Новая Почта

Сегодня получил товар, купленный в АЛЛО с бесплатной доставкой Новой Поштой. И столкнулся с обдуриловом перевозчика. Все смотрим на фото:)


Дал работнику НП накладную, тот как ушел и минут 10 был в поисках. Потом возвращается с круглыми глазами, типа искал то он пятикилограммовую посылку, а тут такое:D Ругаться не стал, за доставку то платило какое-то "третье лицо". Но сделать из 20-ти граммовой посылки 5-ти килограммовый пакет, это нечто;)
та же "бесплатная доставка"
те же 5 кг
короче НП решила подоить "третье лицо" по полной программе ))
реально там меньше 1 кг. это я точно знаю
 

Вкладення

  • Безымянный.png
    Безымянный.png
    8.3 КБ · Перегляди: 66
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Re: Новая Почта

sheep, НП частенько так делает, один раз пришлось скандал закатать. Посылку на 3.5 кг оформили как 27 кг. Они мотивировали это объемным весом, правда стоит признать что не смотря на легкий вес моя посылочка была великовата.
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Re: Новая Почта

та же "бесплатная доставка"
те же 5 кг
короче НП решила подоить "третье лицо" по полной программе ))
реально там меньше 1 кг. это я точно знаю

При оформлении Бесплатной доставки вес указывает продавец, при заполнении своей части накладной на olx. Минималка 1 кг.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: kvv

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Re: Новая Почта

UPD до #4120
Оформив повернення і ттн зі статусом Відправлення у м. Київ(буде доставлено 06.11.) провисіла 2 дні аж до вечора 6го коли отримала статус Отримано(і це був не я). На слідуючий день у моєму відділенні теж були здивовані але пообіцяли розібратись і вже за декілька хвилин мені передвонив працівник відділення отримувача і сказав, що моя посилка повернулась до них зі сорт. складу ніби то помилково. В цей же час отримувачу приходить нове смс мол приходьте забирайте - він пішов і забрав(хоча олх вже повернув йому гроші), всередині вже все там було як заявлено(мабуть не далеко ще сховали). Отримувач як порядна людина закінув мені гроші на карту.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Re: Новая Почта

kvv, это та посылка, в которой не оказалось нужного содержимого и накидали карточек?
палок не было, шишек напихали
А потом карточки превратились в первоначальное содержимое?
 
  • Like
Реакції: kvv

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Re: Новая Почта

drmz, да та сама, за якою по версії нп ніхто не приходив і не оглядав(хоча отримувач не полінувався піти вдруге і забрати її, а потім мені ще й гроші кінуть)
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Новая Почта

При получении посылки наложенным платежём получателю даётся 5 (пять !) минут на проверку отправления ! За это время берутся бешеные деньги , да и проверить товар проблемно . :(
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Новая Почта

osot056, при этом, ты можешь отказаться и через некоторое время снова осмотреть этот же товар. Тогда у тебя снова будет 5 минут на осмотр. И так хоть 10 раз.

Если боишься, что потом не захотят отдавать деньги - проси оплату банк. картой и оплату после осмотра. Девочкам очень хлопотно делать возвраты при оплате картой и т.о. можно посмотреть ничего не оплачивая наперед.

Я в подобных случаях прихожу утром или до обеда, когда на отделении нет толкучки и работники куда более спокойно реагируют на то, что посылка долго осматривается.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Re: Новая Почта

Пришёл утром до обеда , терминал не работал да и оплату никто не требовал . Просто впервые столкнулся с таким ограничением !
 
  • Like
Реакції: drmz

NRG

Воины света! Воины добра!
Реєстрація
16.01.09
Місто
Аккерман
Телефон
XRN8 4/128
Re: Новая Почта

При оформлении Бесплатной доставки вес указывает продавец, при заполнении своей части накладной на olx. Минималка 1 кг.
а продавцу какой резон писать больше, если третье лицо платит за доставку?
Вот сейчас заказал пистолет клеевой, вес посылки 5кг. По факту там максимум 300 грамм.
 
Зверху