Новини Vodafone

Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
BMX, судя по всему, Козак удивляется, почему в первую очередь покрыли скоростным интернетом местности, где живут люди, а не горы, леса, поля, степи и неподконтрольную территорию
 
Реєстрація
01.08.18
Місто
Луцк-Вильнус
там 3G был еще в 2008 году.
до н. э. ?
так 60% населення, а не території
Це безглуздо писати, як і міряти ср ЗП по країні і говорити бюджетникові з ЗП 4000 грн, що мовляв у людей 8000 грн середня.

Так і тут, людині з села Кукуева від цих 60% ніяк не легше.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
...
Це безглуздо писати, як і міряти ср ЗП по країні і говорити бюджетникові з ЗП 4000 грн, що мовляв у людей 8000 грн середня...
Безглуздо чи ні, втім виправдано з маркетинґової точки зору. Так давно пишеться. Позатим, безглуздо не вміти уважно читати, Козаче.
...Так і тут, людині з села Кукуева від цих 60% ніяк не легше.
То най людина виїздить з того Кукуєвого. Там (в Смолєнской області) ніколи не буде 4Г покриття ВФ Україна. ))
 
Реєстрація
01.08.18
Місто
Луцк-Вильнус
Безглуздо чи ні, втім виправдано з маркетинґової точки зору.
Виправдання як дупа, є у кожного.

Позатим, безглуздо не вміти уважно читати, Козаче.
Читав я уважно, у мене своя точка зору на рахунок 60% 4G. Вище свою точку зору і написав.
То най людина виїздить з того Кукуєвого. Там (в Смолєнской області) ніколи не буде 4Г покриття ВФ Україна. ))
Хороший жарт:)
 

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Читав я уважно, у мене своя точка зору на рахунок 60% 4G. Вище свою точку зору і написав.

Як точка зору може бути іншою, якщо є факт того, що 60% від всієї кількості населення України, має доступ до 4g. Це ж цифри і математика. Як тут можуть існувати різні точки зору. Поясни, пліз.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Бизнес-аквариум: операторы мобильной связи ищут дополнительный источник доходов

Как обычно, по вторникам, хочу сообщить вам неофициальные новости и версии, которые касаются известных и скрытых событий в украинском корпоративном мире, в бизнес среде, в нашем аквариуме. Здесь все про всех все знают иногда больше, чем хотелось бы.
Бизнес успокоился после выборов и вошел в свой обычный ритм. Прежде всего, речь идет о сделках по продаже и покупке активов.
В частности СКМ, а именно «Медиа группа Украина», выставила на продажу интернет-сервис oll.tv. Сейчас переговоры активно ведутся с Vodafone. Источник в телекоммуникационной компании говорит, что избавиться от него СКМ заставляет усиливающаяся конкуренция с Megogo.
Vodafone в свою очередь заинтересован в том, чтобы расширять продажу дополнительных сервисов на телефонах. Размер счета на одного потребителя в Украине и так минимальный, а с развитием интернета имеет свойство уменьшаться. Будущее в телекоммуникационных компаниях видят в развитии специальных сервисов.

https://thepage.com.ua/experts/bizn...stochnik-dohodov-a-na-agrarnom-rynke-peremeny
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Привіт глибоко-глибокий DPI, диферинціювання трафіка, напарювання погод з гороскопами і окрема тарифікація на ютьюб.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Не верю. Уже Водафон уже купил Волю, а его самого - азербайджанцы, ага:rolleyes:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не верю. Уже Водафон уже купил Волю, а его самого - азербайджанцы, ага:rolleyes:

Окрема тарифікація менеджерів вже була, блокування тетерінга також, введення окремої плати за тетерінг вже є, пільгова тарифікація на соцмережі також. Все тількі починається.
 
Зверху