Новый биллинг МТС

Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Berzerg, да, вечером ушел в глубокий минус )
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Снова звонки 30-го (а может и раньше) июня попали в июль. Уже пожаловался, подтвердили некорректность снятия. Сколько будут возвращать - хз. Тариф - Простой контракт в варианте 250 минут МТС/30 грн. на внешку.
 
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Сегодня был в ЦОА, спрашивал за миграцию в МТС Выгодный - сказали если номер предоплаты на новом биллинге, то пока не возможно.
Какой корявый этот новый биллинг ((
 
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
Знакомый подключился на контракт в тариф Ультра. Помогал ему с регистрацией в интернет-помощнике и оказалось, что Ультра еще на старом биллинге, нужно использовать старый помощник, для контракта. А я думал, уже всех перевели, и супер-пупер абонентов Ультры - в первую очередь.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
...супер-пупер абонентов Ультры - в первую очередь.
Ну так вот у супер-пупер абонов жалеют нервы, что бы новый биллинг не вызывал у них нервенную дрожь, а они потом не рвали пятую точку в ЦОА операторам, что мол я столько плачу, а вы мне сплошной глюк сунете.
 
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
sanioktlf, да им пофигу, что ультра, что легкий+. Извините, простите, работаем.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
sanioktlf, да им пофигу, что ультра, что легкий+. Извините, простите, работаем.
Может да, а может и нет. В конце концов так заведено у более-менее больших команий. Пусть не всегда получается, но это так.
 

lex12005

Вникаю :)
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киев
Знакомый подключился на контракт в тариф Ультра. Помогал ему с регистрацией в интернет-помощнике и оказалось, что Ультра еще на старом биллинге, нужно использовать старый помощник, для контракта. А я думал, уже всех перевели, и супер-пупер абонентов Ультры - в первую очередь.

Значит он новый абонент. Таких пока что в старом билле подключают.
 
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
А когда вновь подключившихся на новый биллинг переводят?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Ну вот, наладили тарификацию интернета за копейку. Тарификация по 100кбайт сказывается.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Новий біллінг не коректно тарифікує СМС для контрактних абонентів. Спостерігаю протягом кількох місяців з 4-х номерів, що за місяць може нарахувати, наприклад, 12,45 грн з ПДВ без ПФ, при вартості СМС 0,60. Тобто 12,45 не є кратним 0,60 грн/смс. З цього випливає, що за місяць було віправлено 25,75 смс, а так не може бути. На старому біллінгу повідомлення тарифікувались коректно. Дзвінок до колл-центру нічого не дав. Зробив заявку через сайт на минулому тижні та до цього часу чекаю на відповідь. Відписались, що "взято до уваги" та "спеціалісти працюють"
 

Felix

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
UA, L`vov
Goodok, інфа з рахунку? Справа в тому, що в тарифах вказана вартість з ПДВ без ПФ, а в рахунку вказана без пдв і без пф, а внизу дописано окремо суму пдв на рахунок і пф, а потім сумарно. може, в цьому причина? бо св мене теж за смс в рахунку 4,17 за мин. місяць
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Felix, 12,45 з ПДВ або 10,375 без ПДВ (ця цифра в рахунку). При тарифі 60 коп за 1 смс з ПДВ, вартість всіх СМС у рядку ДО нарахування ПДВ має бути кратною 0,50. Тобто, 9.50 грн, 10.00 грн, 10.50 грн без ПДВ і тд. Але ніяк не може бути 10,375 грн без ПДВ
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52

Felix

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
UA, L`vov
Berzerg, 0,65 с 1 августа, а у Goodok проблемы явно с предыдущими периодами, раз речь идет о выставленном за месяц счете.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Felix, НЕ для всіх тарифних планів 0,65. Для деяких залишили по 0,60, але точного переліку тарифів не оголосили і, навряд чи, це зроблять. Тарифи лінійки МТС Офіс+ залишаються зі старою ціною на СМС.
А моє питання стосувалося не ціни за СМС, а некоректної тарифікації при переході на новий білінг, бо ціна штуку становить 0,62-0,64 з ПДВ без ПФ, що не відповідає умовам тарифу. Повідомили, що технарям передали моє звернення і вони підкрутять біллінг
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
UPDATE
Нова вартість СМС введена не з 1 серпня, як грозились, а вже з 15 липня 0,65. Така прийшла відповідь від експерта ЦОА Галини. Про це стало відомо заднім числом. Ніяких повідомлень про зміну умов тарифу не було - ні смс, ні мейлу, ні змін на сайті МТС (там до сих пір 0,60). Навпаки, колл-центр тричі клявся, що для старих корпоративних тарифів змін не передбачається.

Також, переглянувши деталізований рахунок на 100 сторінокза один з минулих місяців, помітив, що у рахунку за місяць у графі СМС вказується сума відправлених СМС і ММС разом, а самої графи ММС нема. Саме тому я писав раніше у цій гілці, що в мене щось зовсім не вірно рахує СМС.

А ще новий біллінг, якогось дива, порахував один дзвінок на Київстар як міжнародний і стягнув з мене 62 грн за півтори хвилини, хоча чувак, якому я дзвонив перебував в Україні, тому не можна списати на глюк, ніби через роумінг.

За послугу Корпоративна Мережа Базова зняло 12,75 по кожному номеру, що є на особовому рахунку, хоча сама послуга, за умовами тарифів, безкоштовна.

Отримав відповідь на ще одну мою заявку, що я вже на новому біллінгу, але ще не до кінця, тому немає змоги підключати деякі додаткові послуги та пакети, наприклад, нові Смарт пакети, Смарт СМС тощо. Сказали, можливо, до кінця місяця допилять.
 
Зверху