Обмін ламп розжарювання на світлодіодні (велике лампівництво)

Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Captain, От бабушки много осталось, причем такие принесла, что на почте удивлялись - большие, с кучей начинки внутри, возможно, для освещения улицы когда-то покупались. И еще есть, ленюсь на олх выставить продать в своем городе "комплект для почты".
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
на коробках написано "країна походження - роззія". Ну нехай хоч так їх економіка на нас працює :)
Якщо ЄС їх купив у кацапстані, то це навпаки, гроші ЄС вклали в економіку терористичної федерації.
 

gekar

Sense
Реєстрація
09.09.13
Місто
кривой рог
Я обміняв лампи в м.Кривий Ріг. Лампи filips , на самій лампі напис:маденчайна , а от коробки нема тому не знаю краиїну упаковника. Доречи фото я викладав
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Батьків зареєстрував в Дії в суботу, подав заявку і сьогодні обміняв лампи. В Дії ще статус "В обробці". На пошті продиктував ідентифікаційний код, перевірили і сказали, що можна отримати. До цього були інші, в скляній колбі, зараз пластик. Ваттметром поміряв, споживають 10.2 Вт

IMG_20230221_162058.jpg
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Сегодня поменял лямпочки в Кривом роге, выдали:
- Philips Е27 3000K 9W 900Lm класс F
- Optonica E14 (made in PRC) 4500K 6W 480Lm класс G.
Очередей уже нет, как в первые дни, видимо, пенсы уже все всё поменяли.
В дие статусов никаких нет, хоть ещё заказывай. Может подтянется позже
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Я ще не міняла- чекала поки спаде ажіотаж. Лампа десь 1 зосталась, бо давно на лед перейшла. А там що, різні варіанти вибору ламп?
Є маленькі, але з стандартним цоколем?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Selianka, у нас еще были варианты с пультом и цоколем Е27 или тот же цоколь без пульта, но классом выше и лампочка громадная, как осенняя груша. Каждую неделю разный завоз сказали на почте.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Selianka, Просто пошла отправлять посылки, и увидела, что выдают лампочки, а через Дию якобы не было у нас лампочек. Так и ходила на всю родню получать не раз без Дии.
 

Sek

Реєстрація
21.04.08
Місто
Kiev
Подскажите, где в Киеве меняют на филаментные лампы.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Запоріжжя знов не має в переліку у Дії(((
А я дивлюсь, у Запоріжжі дикий попит на ці лампи. ;) Періодично місто чи область щезає с переліку. Але ж чому інші міста присутні - загадка.
Запоріжжя зявилося у переліку, але лампи е27 недоступні для замовлення
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Днепропетровская, Кировоградская, Запорожская и Николаевская не дают выбрать Е27.
 
Зверху