Окна пластиковые металопластиковые деревянные балконы остекление

Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
ситуация такая-кухня без батареи, в кухне стоит деревянное окно
окно в целом хорошее, покрыто лаком, по возрасту ему больше 30 лет, но облупилось только с внешней стороны
проблема в том что с окна тянет холодом, есть щели
сначала я заклеил поролоновыми лентами для утепления но не помогло, потом напихал самодельные ленты из синтепона, вроде дуть перестало, но потеет низ окна, а иногда потеет внешнее стекло:oops:
и все равно тянет , хотя там наверно тянет и снизу от стены тоже
есть смысл ставить пластик? или потепление не замечу?
как выбрать фирму для заказа окна?
читаешь отзывы-ругают всех,я так понимаю зависит от монтажной команды? если хорошие установщики то будет хорошо установлено, а плохие установщики запорят даже самое дорогое окно?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
если хорошие установщики то будет хорошо установлено, а плохие установщики запорят даже самое дорогое окно?
Л - логіка
Post automatically merged:

читаешь отзывы-ругают всех,я так понимаю зависит от монтажной команды?
саме так, пам*ятаю як встановлювали перший (мабуть років 15 потому) віконний блок вихід на балкон (вікно+двері) - прийшли майстри (чисті, охайні, з усіма інструментами), все зробили, як слід, після своєї роботи ані крихти бруду не залишили (був у них порохотяг свій для цього). після них вже встановлювали в інших місцях квартири і вже не попадалися такі майстри, а лише такі, що за ним око та око потрібне, а ще керувати, як правильно встановлювати, особливо, коли на лоджію встановлювали вікна, то вони навіть не знали, як перевірити горизонталь по рівню, щоб була, тобто, щоб "пузом" вікно не стояло))) Потім вони ж сусідам зверху встановлювали на такій же лоджії і з вулиці воно так у них виглядає \/, бо ніхто не проконтролював
 
Останнє редагування:
Зверху