Олімпіада

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Не воспользовались бы - диванные патриоты выли бы по фейсбукам
Просто бы никто не заметил, не олимпиада же. Серебро+бронза тоже было бы неплохо.
Странно осуждать буквоедов, а потом оказаться такими же.
Мне другая картинка вспомнилась, с замками и кораблями:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Міжнародний олімпійський комітет хоче інтегрувати скелелазіння, серфінг і скейтбординг, які були вже представлені цього літа в Токіо як додаткові та заплановані на Париж-2024, у програму Олімпійських ігор-2028 у Лос-Анджелесі, передає заяву президента організації Томаса Баха France2.
При цьому Бах уточнив, що ці види спорту можуть замінити бокс, важку атлетику та сучасне п'ятиборство.
На 139-й сесії МОК, яка пройде напередодні зимових ОІ в Пекіні, розглянуть пропозицію додати скелелазіння, серфінг і скейтбординг до списку 28 базових олімпійських видів спорту. МОК встановлює ліміт у 10,5 тисяч учасників Олімпіад, щоб обмежити витрати та складність проведення Ігор.
Зазначимо, що бокс, важка атлетика та сучасне п'ятиборство – види спорту, які мали олімпійський статус протягом більш ніж сторіччя.
Це рішення МОК може негативно вплинути на розташування України в неофіційному медальному заліку Олімпіад, адже бокс і важка атлетика є базовими для України видами спорту, які постійно поповнюють нашу командну скарбничку медалями.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Люди, а почему никто не пишет, что у нас медаль? Я ж новости только с форума узнаю :)

Абраменко, лыжная акробатика, серебро.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Люди, а почему никто не пишет, что у нас медаль? Я ж новости только с форума узнаю :)

Абраменко, лыжная акробатика, серебро.
А какой прыжок, а? Я кайфовал просто от просмотра. Приземлился не очень удачно, но главное, что не упал.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Членами Національного олімпійського комітету України обрали Андрія Шевченка, Олександра Усика і Григорія Суркіса на 2022-2026 роки.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А де Бубка? Голова олімпійського комітету "ДНР"?
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Членами Національного олімпійського комітету України обрали Андрія Шевченка, Олександра Усика і Григорія Суркіса на 2022-2026 роки.
Шевченко відмовився
цитата "У найважчий час в історії моєї країни, я гордий бути поруч з Україною і допомагати усім, чим можу задля нашої перемоги. Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас, я не можу залишитися в складі НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх." https://www.facebook.com/shevaoffic...A1WPfkmGfLBkcyciqRbmpnGHWkKwds8zvPxyNZQKEHB3l
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Пройшов великий шлях Андрюха, респект
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
plebis, Але клеймо ще досі висить, хто пам'ятає.
Post automatically merged:

plebis, Але клеймо ще досі висить, хто пам'ятає.
 
Зверху