Організація відеонагляду

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
portable, тебе звонил оператор с охраны и просил нажать кнопку на пульте? Проясни.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Харьков
Роз'яснення щодо останнього падіння сервера Ajax Systems

Шановні користувачі та партнери,



Ми хочемо дати вам більше інформації щодо останнього падіння сервісу, з яким ви могли стикнутися. Ми розуміємо, що будь-які неполадки у системі безпеки можуть бути неприємними, і ми вдячні за вашу терплячість, поки ми вирішуємо це питання.



Після всебічного розслідування інциденту аналіз, показав, що в наших журналах подій та метриках не було знайдено жодних явних причин для падіння. Ця ситуація створила значну проблему при визначенні основної причини.



Падіння сервісу сталося через відмову одного з наших серверів, і наша система балансування навантаження не змогла впоратися з цим відразу.

  • 18:08. Після отримання перших повідомлень про затримку на Постановку/Зняття з охорони, ми почали розгортати інший кластер серверу.
  • До 18:45 ми частково відновили роботу систем та застосунків, але аномальне навантаження на базу даних завадило нам повністю розгортати кластери серверів кілька разів кожні 30 хвилин.
  • О 21:15 третя спроба впровадження повністю відновила нормальну комунікацію для всіх застосунків та хабів Ajax.
Для забезпечення подальшої надійності наших послуг ми активно розглядаємо різні гіпотези, включаючи можливість некоректного використання пам'яті, фатальні помилки ядра Linux або невідстежувані проблеми у службах Amazon Web Services (AWS). На цих напрямках працюють наші найкращі інженери з кібербезпеки.



❗
Також запевняємо вас, що функціонал Ajax не обмежується виключно хмарними сервісами, всі офлайн інструменти доступні незалежно від хмари. Функції, такі як пряме підключення до централізованої станції моніторингу, прямі SMS/дзвінки з телефону та використання SpaceControl і KeyPad для увімкнення та вимкнення системи, продовжують працювати без потреби у з'єднанні з хмарою.



Ми також працюємо над політикою щодо екстрених повідомлень, неполадок та інших подібних ситуацій, щоб вчасно інформувати вас про стан справ. Однак ми сподіваємося, що не буде потреби використовувати цю політику.



Розуміючи важливість безшовного користувацького досвіду, ми зобов'язані тримати це слово. Будьте впевнені, що наші команди ретельно працюють над пошуком можливих проблемних моментів і впровадженням необхідних покращень. Ми щиро вдячні за ваше розуміння в цей час. Ваша довіра Ajax Systems надзвичайно цінна для нас, і ми приділяємо велику увагу наданню вам високоякісного обслуговування, на яке ви розраховуєте.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
какой класс памяти карты подойдет для 2 мп камеры? 10 класс или выше?
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
какой класс памяти карты подойдет для 2 мп камеры? 10 класс или выше?
почитайте який клас підтримає сама камера.
камера IPC-D22P
там указано только до 128 гб объем
10 клас працює точно
 
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Всім привіт! Допоможіть організувати відеонагляд в приватному будинку. Читав багато-голрва вже пухне. Зараз стоять три камери на вулиці і відеорегістратор. Їм вже мабуть років 10-11. Картинка самі розумієте яка, на своєму телефоні не бачу відоси. Хочу апгрейд.
1 варіант- камери +відеорегістратор сучасні( якісна картинка, щоб на смартфоні міг на пляжу дивитися на свою хатинку)
2 варіант- IP-камери. Я так розумію вони пишуть на свою карту памяті. Wi-Fi є во дворі.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Kayano, на вулиці постійний рух, камери швидко перезапишуть карту памʼяті, буде маленький архів, якщо це критично. Можна також проапгрейдити стару систему на AHD/TVI/CVI.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
2 варіант- IP-камери. Я так розумію вони пишуть на свою карту памяті. Wi-Fi є во дворі.
Можна на карту писати, можна в хмару. Я недавно таку купив: https://www.aliexpress.com/item/100...o.order_list.order_list_main.4.21ef1802xFGkRB,
на 8 мегапікселів, має 2 лінзи - на 2.8 + 12 мм, PTZ. Працює справно.
Post automatically merged:

на вулиці постійний рух, камери швидко перезапишуть карту памʼяті, буде маленький архів, якщо це критично.
Ну це якщо камера дивиться на дорогу/тротуар, то там постійний рух. А якщо вона спрямована на вулиці на подвір"я приватного будинку, то там рух мінімальний. Я в свою камеру (знімає вхід перед приватним будинком і частину подвір"я) вставив карту пам"яті на 16 Gb, налаштував, щоб записувало лише, коли є рух, то тої карти мені вистачає на 38 днів запису.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
2 варіант- IP-камери. Я так розумію вони пишуть на свою карту памяті. Wi-Fi є во дворі.
Можна на карту писати, можна в хмару. Я недавно таку купив: https://www.aliexpress.com/item/100...o.order_list.order_list_main.4.21ef1802xFGkRB,
на 8 мегапікселів, має 2 камери - на 2.8 + 12 мм, PTZ. Працює справно.
відеозапис і збереження на хмару- послуга платна ж. Чи є безкоштовні?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
відеозапис і збереження на хмару- послуга платна ж. Чи є безкоштовні?
Так, платна. Про безкоштовні не знаю, бо не цікавився цим. Я пишу на карту пам"яті.
Все залежить від важливості об"єкта, який знімає камера. Якщо інформація цінна і її треба зберегти надовго, то треба писати в хмару і не шкодувати тих кілька доларів.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Kayano, написав в особисті. Напиши свій телефон, щоб отримати консультацію.

Ми маємо будь які рішення.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
@Kayano, написав в особисті. Напиши свій телефон, щоб отримати консультацію.
Якщо у твоїй роботі/підході до клієнтів нічого не змінилось, то не забудь попередити Kayano, що консультація не безкоштовна.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Внєзапно. Внєпалітікі.

 

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region

У відео є згадки про Хіквіжн.
І що? Якби бариги у владі не платили бабки за хмари та будували закриті системи, то все ок було б.
А так у всіх, навіть дешману з алішки є хмари.
От в мене із сотню об'єктів і всі замовники будують закриту систему.
Так що звертайтеся ))
 
Зверху