Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Причина: онлайн-підтримка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Є інформація, що хтось має і партнерський "продуктові магазини - Польща, Німеччина" 3%
Є таке в мене.
А ви за кордоном витрачали за карткою останній місяць? Чи за геолокацією там перебуваєте?
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Підкажіть, в кредитній картці Всеможу є абонплата за смс?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Та ні. До сьогодні жодної додаткової комсії, крім вказаних в розрахунку перед оплатою, не було.
Скільки є клієнтом ПУМБ, то комісія у всеКАРТКА за тянучку чужою службою у відмінності від усеМОЖУ була завжди. Можливо, раніше OLX давав МСС тих операцій, як торгові. Я б спитав підтримку банку щодо МСС, які були раніше за тима операцями, та нещодавно.

Підкажіть, в кредитній картці Всеможу є абонплата за смс?
Не повинно бути.
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
kopek, продукти були, але дуже нецікаві, щось 0.75%.

МСС відображаються внизу обраної категорії:
Цікавить саме МСС-коди за всіма категоріями – списком, як у тому ж А-Банку є.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Є інформація, що хтось має і партнерський "продуктові магазини - Польща, Німеччина" 3%
Є таке в мене.
Матері дали, але в неї вк. хоч там відсоток однаковий що за свої, що за кредитні.

Howl, за новою віртуалкою, заведеною через банк, і в мене в гогольпий нема операцій. Нещодавно перевіряв.

На закордонні операції у пумбі найкращий курс серед тих банків, що в мене є. Дякую йому!
 
  • Sad
Реакції: Howl
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Глобус найкращий по євро, міняти онлайн гривні в євро, і сплачувати за кордоном з єврової картки, а не з гривневої
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
IvaLen, то інше, я порівнюю при оплаті гривневими картками (і серед тих, що в мене є, а глобуса там нема).

А щодо того, щоб платити в єврозоні карткою в євро, а в США карткою в доларах- то майже кожен банк вміє.
І сумніваюсь, що комерційний курс банка глобус кращий за курс мастера. Та й заводити в ноунейм банк власні кошти - таке собі задоволення.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Оновлено Крамниці кешбеків і додано 35 нових магазинів.
Отримуйте кешбек за оплату
готівкою чи карткою інших банків, а не тільки карткою ПУМБ. Версия 2.277.2
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21

Вкладення

  • Screenshot_20240412-124859_PUMB Online.jpg
    Screenshot_20240412-124859_PUMB Online.jpg
    123.2 КБ · Перегляди: 33
  • Wow
Реакції: idea

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Оновлено Крамниці кешбеків і додано 35 нових магазинів.
Отримуйте кешбек за оплату
готівкою чи карткою інших банків, а не тільки карткою ПУМБ. Версия 2.277.2
как это работает?
Наверное как LetyShops :sneaky:
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Карманник Я сегодня ночью погасил последний платёж по рассрочке (5000 грн на три месяца), погасил с запасом (копеек на 50 больше того, что пишет). Сейчас пишет 0.00 и "внесено три платежа". Если я погасил преждевременно (дата оформления 17 января), то оно закроется именно 17 апреля? Или может и раньше?
Нужно ли мне брать справку в отделении? Ну что я погасил всю задолженность.
 
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
Если я погасил преждевременно (дата оформления 17 января), то оно закроется именно 17 апреля? Или может и раньше?
Нужно ли мне брать справку в отделении? Ну что я погасил всю задолженность.
У мене при достроковому погашенні кредит закрився раніше, десь через день-два після оплати. Довідок у відділенні не брав, політ нормальний)
p.s. архіву кредитів (наприклад як у привата) у додатку не знайшов, але є сповіщення про внесення коштів у історії повідомлень
 
Останнє редагування:
Зверху