Паління, цигарки, тютюн

Курите ли вы?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    564

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Post automatically merged:

 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
@Riznychenko, я на вандалі жижки купую. Ціни норм
В реалі заходив в їх магазини. Але, якщо в неті пошукати, то можна найти дешевше, той же uestore. На банці десь під 40 грн. різниці. Я постійно купую у них Hype 30 ml.
Мережа магазинів ВандалВейп
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Уряд Британії пропонує заборонити куріння для всіх, хто народився після 2009 року

 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Хотів придбати користований чи новий lil solid 2 , але хотів знайти на olx.ua чуть дешевше . Я розумію що 400 грн не велика ціна , але я азартний ))) свинорил . І що виявляється нігде немає lil solid 2.0 нижче рекомендованої роздрібної ціни
 
Реєстрація
27.09.23
Місто
Kyiv
Хотів придбати користований чи новий lil solid 2 , але хотів знайти на olx.ua чуть дешевше . Я розумію що 400 грн не велика ціна , але я азартний ))) свинорил . І що виявляється нігде немає lil solid 2.0 нижче рекомендованої роздрібної ціни
Их б/у мало продают. Так как у них очень хорошо настроен трейд ин. И что бы получить новое устройство дешевле, сдают старое.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Их б/у мало продают. Так как у них очень хорошо настроен трейд ин. И что бы получить новое устройство дешевле, сдают старое.
Якщо там якість така як у Iqos(а наврядчи вона вища за 400грн), то б/в їх мало тому що термін життя девайса десь рік. Потім починається купа проблем і простіше купити новий.
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Хотів придбати користований чи новий lil solid 2 , але хотів знайти на olx.ua чуть дешевше . Я розумію що 400 грн не велика ціна , але я азартний ))) свинорил . І що виявляється нігде немає lil solid 2.0 нижче рекомендованої роздрібної ціни
Их б/у мало продают. Так как у них очень хорошо настроен трейд ин. И что бы получить новое устройство дешевле, сдают старое.
Из-за нового закона теперь никакого трейд-ина у продукции Айкоса нет.
 
Реєстрація
27.09.23
Місто
Kyiv
Хотів придбати користований чи новий lil solid 2 , але хотів знайти на olx.ua чуть дешевше . Я розумію що 400 грн не велика ціна , але я азартний ))) свинорил . І що виявляється нігде немає lil solid 2.0 нижче рекомендованої роздрібної ціни
Их б/у мало продают. Так как у них очень хорошо настроен трейд ин. И что бы получить новое устройство дешевле, сдают старое.
Из-за нового закона теперь никакого трейд-ина у продукции Айкоса нет.
Что за закон?
 
Реєстрація
26.10.19
Місто
Kyiv
Телефон
Sony Xperia Z1 Compact
Хотів придбати користований чи новий lil solid 2 , але хотів знайти на olx.ua чуть дешевше . Я розумію що 400 грн не велика ціна , але я азартний ))) свинорил . І що виявляється нігде немає lil solid 2.0 нижче рекомендованої роздрібної ціни
Их б/у мало продают. Так как у них очень хорошо настроен трейд ин. И что бы получить новое устройство дешевле, сдают старое.
Из-за нового закона теперь никакого трейд-ина у продукции Айкоса нет.
1. Во первых, есть. Вы наверное написали этот пост, читая этот закон, но не являясь пользователем устройства. Я же в своем кабинете айкос вижу наличие предложения трейд-ина.
2. Во вторых, плевали они на закон (как и многие другие производители/продавцы этой подукции). У яйкоса даже начал продаваться в Украине новый продукт "черника с капсулой".
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Все стає краще з QR-кодом:
З 11 січня 2024 року набувають чинності нові норми щодо маркування пачок тютюнових виробів. Це важливий етап імплементації директиви Єврокомісії 40/2014, яка передбачає комплекс заходів для захисту населення від шкоди тютюнових виробів та електронних сигарет.
Відтепер виробники мають розміщувати на упаковках із сигаретами оновлені графічні зображення з текстом медичних попереджень про шкоду і наслідки куріння на 65% площі пачки та QR-код, який веде на сервіс Центру громадського здоров’я щодо надання допомоги з відмови від куріння "Я кидаю курити".
Міністерство юстиції України затвердило 14 наборів медичних попереджень (варіантів тексту та ілюстрацій), розроблених Міністерством охорони здоров’я, технічні вимоги до дизайну та форми маркування, а також порядок нанесення попереджень виробниками тютюнових виробів.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
"Символ украинской коррупции" возвращается в строй

В Украине фиксируют массовое производство нелегальных сигарет на изъятом в Желтых Водах оборудовании "Юнайтед Тобако".

Журналист Евгений Плинский в своем расследовании напомнил, что фабрику в Желтых Водах с большими усилиями закрыли в 2022 году. Она была одним из крупнейших нелегальных производителей сигарет в Украине.

"Тогда Даниил Гетманцев назвал ее: "символ украинской коррупции". И вот сегодня этот "символ" возвращается в игру",
– отметил журналист.

Напомним, что из-за нелегального рынка сигарет украинский бюджет в 2023 году потерял почти 24 млрд грн неуплаченных налогов. Как так получилось, "Желтые Воды" опять воруют налоги?
 
Зверху