У меня загранпаспорт


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    455

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Із 1 січня 2015 року видаються тільки біометричні закордонні паспорти. Видані до цієї дати паспорти чинні до закінчення терміну їх дії.

Строк дії документу:
  • громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років;
  • іншим громадянам України — до 10 років.
Опис біометричного документу​
1659ea8a35c7c3fbe9b92ba100504fda.jpg

Сервіси:
ReadID Me — програма для зчитування інформації на закордонному паспорту (для платформи Android).
 
Причина: оптимізація вигляду шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А в стране не нужен даже после 18 го?
Я имел в виду нужен для подачи на загран.
Я понял, билет после 18 нужен будет и для подачи в стране или я не прав?
Для подачи ТЦК на улице, ьлокпостах, и т.д. и т.п.
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Я понял, билет после 18 нужен будет и для подачи в стране или я не прав?
Я так розумію, логіка була проста: в Україні і без замовлення закордонного паспорта після 18.05 потрібно носити з собою військово-облікові документи, тобто у будь-який момент можуть зупинити, запитати, перевірити. Але для замовлення чи отримання паспорта квиток не потрібно надавати. За кордоном, цілком зрозуміло, немає обов'язку носити військово-облікові документи. Тому хоч таким засобом спонукають їх мати та надати.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я понял, билет после 18 нужен будет и для подачи в стране или я не прав?
Ні. Лише за кордоном.
ми ще не знаємо, як зміняться постанови уряду після уведення в дію нових правок до законів, і на це уряд має 3 місяці від них. Тому нащо ці прогнози - поживемо - побачимо. Що треба тепер - написано на сайті дмсу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Існують механізми перевірки, чи зарахували СЕП по реквізитах з сайту ДМСУ за оплату закордонного паспорту?
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Існують механізми перевірки, чи зарахували СЕП по реквізитах з сайту ДМСУ за оплату закордонного паспорту?
Если речь идёт, чтобы онлайн проверить со своего устройства, то нет, не существует.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Існують механізми перевірки, чи зарахували СЕП по реквізитах з сайту ДМСУ за оплату закордонного паспорту?
Если речь идёт, чтобы онлайн проверить со своего устройства, то нет, не существует.
Як перевірити офлайн?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Кочевник, приходишь оформлять паспорт с распечатанной квитанцией, работник ДМСУ звонит в бухгалтерию и они смотрят, зашел платеж или нет. Но обычно достаточно просто квитанции с правильными реквизитами
 
Зверху