Переказ грошових коштів із-за кордону в Україну

Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Вітаю! Підкажість, будь ласка. Інколи плануються дрібні перекази з Німеччини 10-100 євро. Через який сервіс це краще зробити і який банк в Україні обрати, щоб комісія була якомога менша?
SEPA найчастіше безкоштовно
В їхньному Sparkasse ніби коміс 15 євро.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Вітаю! Підкажість, будь ласка. Інколи плануються дрібні перекази з Німеччини 10-100 євро. Через який сервіс це краще зробити і який банк в Україні обрати, щоб комісія була якомога менша?
SEPA найчастіше безкоштовно
В їхньному Sparkasse ніби коміс 15 євро.
Гляньте може є якісь банки з спецпропозиціями для українців. Наприклад в Deutsche Bank не беруть наче щомісячну комісію за рахунки.
Також був період що приват не брав комісії за переказ з Німеччини і Польщі. Paysend бере наче 1.5 евро комісії за перекази в Україну.
В мене є лише одна знайома там і вона юзає transfer Wise.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Вітаю! Підкажість, будь ласка. Інколи плануються дрібні перекази з Німеччини 10-100 євро. Через який сервіс це краще зробити і який банк в Україні обрати, щоб комісія була якомога менша?
SEPA найчастіше безкоштовно
В їхньному Sparkasse ніби коміс 15 євро.
Сепа на Монобанк в Postbank і Deutsche Bank точно без комісії. Свіфт часто дорого, але він скрізь дорого
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Katanu4, скоріш за все то був свіфт, а не сепа. Але ж сепу можна відправити "напівлегально" лише на євро-iban-рахунок у моні.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto

Вкладення

  • Screenshot_20240131-161619.png
    Screenshot_20240131-161619.png
    228.9 КБ · Перегляди: 38
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
10.05.11
Місто
Вараш
Телефон
Poco X3 Pro
як довго може йти свіфт переказ на долларову карту Привату? уже доба пройщла, не прийшли досі
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
sheep, ну європа, ніби швидко зазвичай приходить, ну 1-3 дні. треба чекати, може вчора пізно десь відправили
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
як довго може йти свіфт переказ на долларову карту Привату? уже доба пройщла, не прийшли досі
В мене було два дні коли відправляла з Британії вперше.
Залежить від часу відправки. Якщо після 15.00, то проводять вже наступного дня. Але якщо новий рахунок, завжди довше.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
як довго може йти свіфт переказ на долларову карту Привату? уже доба пройщла, не прийшли досі
ото попривикали до всяких там p2p. А тут Європа - звикайте чекати поки бухгалтерка з рахівницею прийде :)

о, а що у банка в санації ходять перекази? закордонні? - тоді це для нас фантастика!
 
Реєстрація
10.05.11
Місто
Вараш
Телефон
Poco X3 Pro
як довго може йти свіфт переказ на долларову карту Привату? уже доба пройщла, не прийшли досі
ото попривикали до всяких там p2p. А тут Європа - звикайте чекати поки бухгалтерка з рахівницею прийде :)

о, а що у банка в санації ходять перекази? закордонні? - тоді це для нас фантастика!
за кордоном банки банкурутіють так, що клієнти цього навіть не помічають, я тільки через пів року дізнався, випадково, що мій банк збанкрутів і його націоналізували, тепер випадково від вас, дізнався, що його продають, усе працює і по іншому бути не повинно
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Вперше в мене таке.
Ria Money Transfer ,перший на 500 евро отримав без проблем, інший, 50 -- пекло.
Ледь розгледів, що там приписка була: " payout only at Nova Poshta :oops:
Звісно, що втрата на курсі. І тільки в гривні виплата.
PS відтепер тільки Moneygram
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Хто отримував Свіфт платежи: Скільки діб воно йде, приходить відразу на карту чи смс зазвичай?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хто отримував Свіфт платежи: Скільки діб воно йде, приходить відразу на карту чи смс зазвичай?
Свіфт зазвичай приходить на наступний робочий день після відправки(якщо відправлений у робочий час). Приходить відразу на той рахунок на який його присилали. Якщо рахунок картковий - то на картку.
Теоретично можливі затримки, але поки на практиці усе стабільно на наступний робочий день заходило в А-Банку, Моно і Укрсибі.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Kladoff, у кожного банку буде по різному. Отримував $ та € на Приват та $ на моно. Зараховувалися кошти протягом дня. Звертайте увагу на тарифи картки. Приват та Сенс комісію бере за зарахування
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Хто отримував Свіфт платежи: Скільки діб воно йде, приходить відразу на карту чи смс зазвичай?
у мене в той самий день прийшло, майже миттєво, але в мене були безкоштовні перекази, тому я виставляв "найвищий пріоритет". Alior -> Пумб.
 
Зверху