Перепис населення

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
protoss економіка так не працює
Наша економіка саме так зараз і працює. Й буде працювати поки дають гроші, щонайменше до 2027 року. Тому треба користуватись моментом і вирішувати проблеми, в тому числі й демографічну.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Наша економіка саме так зараз і працює
Для вас економіка це державні подачки. Але це не є всією економікою, так було лише в СССР, в капіталістичному світі економіка це інше. А щоб це інше було треба щоб були умови.
Post automatically merged:

Kritik, повністю згоден, це виглядає як кріпосне право тільки в 2023, хто ж сюди повернеться працювати за те щоб просто вижити, ніяких відпочинків/туризму, одяг з секонду, закупки по базарам де дешевше, не тому що хочеться зекономити, а тому що в принципі треба вкластись в доступний бюджет на місяць.

Я сам не вважаю себе бідним, я і моя дівчина працюємо в IT, але ж я бачу як живе основна маса людей (хоч по місту і видно багато люксових машин, звідки їх так багато, у мене у самого питання. Не знаю я про якісь успішні стартапи, малі бізнеси які б генерували надприбутки. Тому моя думка що це або корупціонери, або якщо це якісь айтішники, то просто позери, які немаючи ні пенсійного плану, ні свого житла просто йдуть і беруть собі ауді щоб компенсувати бідність в дитинстві.)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Для вас економіка це державні подачки.
Для мене економіка - це економіка, але щоб кошти дійшли до мене потрібно щоб вони були в народу. А для цього потрібно щоб їх хтось дав. Тепер є унікальний шанс роздавати гроші без девальвації гривні, ним потрібно користуватись, бо більше такого шансу не буде.
Без грошей із прекосом оплати перемога буде Піровою: залишаться одні пенсіонери.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Зверни увагу, скільки з них з США. А 99% машин з США - це недорогий битий мотлох.
Я розумію, але кажу саме про фетиш на люксові машини, да вона може бути без подушки безпеки, да з глюками внутрішніх важливих систем, головне щоб ззовні була "дорогою" на вид. Але для справедливості, не всі биті з сша, є багато і нових всяких. Єдине що помітив коли гуляю по районам з приватною забудовою по місту, по вулицям де пристойні дома, і ухожені
подвір'я (не прям лакшері-лакшері) а на вид просто середній клас, середній+ то там легко може бути тойота ауріс, хундай не дуже нова. А в сміттєвих ЖК на парковці будуть і порши і GLK і бмв і ауді. Мені з цього дивно але бог з ними.
А для цього потрібно щоб їх хтось дав.
Правильно, ви думаєте що має дати хтось. А я кажу про ситуацію коли має бути така кон'юктура в країні, коли іноземний капітал хоче сам прийти в Україну, бо тут є неймовірні можливості для примноження цього самого капіталу. Чим більше тут буде капіталу, тим більше будуть платити за 1 годину роботи умовного сантехніка. Тоді йому не треба буде думати "хто би дав", тоді він почне просто заробляти. Це і відповідно ментальність друга.

Я наприклад поки збираю гроші на будинок, то ці збереження особисто я тримаю на фондовому ринку США (по факту зараз це облігації США тому що мені не потрібні ризики), але є люди які так само маючи вільні кошти вкладають їх в акції компаній США, відповідно компанії мають більшу капіталізацію, можуть залучити більше грошей для свого розвитку (відкрити новий офіси, найняти нових людей, почати витрачати гроші на нові дослідження і розробку) і все це двигає всю економіку бо грошей в системі стає більше і вони крутяться поки вони мені не потрібні прямо зараз. Я би хотів щоб і у нас таке було, щоб умовні АТБ, Сільпо, Розетки, Нові пошти були публічними компаніями, щоб поляк міг на нашій біржі купити собі акцій нової пошти, а нова пошта через це могла б відкрити більше нових точок, модернізувати склади/логістику, залучити для перевезень літаки і так далі. Але в цьому напрямку поки ще ні одна влада не діяла. Нажаль.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Bebobi, Це все добре, але поки народ витрачає 90% заробітку на їжу і комуналку - компаніям розвиватись нема для кого. Саме тому коли будуть мільйони бюджетників із "вільними" грошима вони підуть їх витрачати в Розетки, Пошти, до будівельників і т.д.
І ті ж перукарі, лікарі, сантехніки зможуть підняти вартість своїх послуг до Європейських колег.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
protoss, ви говорите про внутрішню економіку, але в Україні можна мати газову скважину яка буде качати газ і продавати в німеччину (якщо уряд не буде лізти в ринок газу), можна мати ферму яка буде продавати продукцію в багатші країни (якщо уряд буде робити так щоб україна мала достатньо квот на продаж продукції закордон, і хорошу логістику зі світом), також може бути філія компанії яка вже працює на заході і хоче залучити дешевшу і кваліфіковану робочу силу для створення і підтримки продуктів/сервісів для західного, багатшого ринку.

Для цього всього необхідні інвестиції і знання/експертиза. Це те що нам треба залучити, але для цього необхідне правильне середовище це вже всім відомі речі, фізична безпека (армія, нормальна держава, де ні тітушки, ну мусора не зможуть вкрасти наприклад врожай), юридична безпека (суди, закони) це коли той хто завів капітал може бути впевнений що в реєстрах не переплутають директора, і той директор не виведе гроші з компанії, не отримає доступ до торгових секретів, рейдерство. Адекватна робота держ органів нагляду і контрою, податкової, митниці, різних "перевіряльників". Зменшення регуляцій (має бути прозорий ринок газу, світла палива, без олігархів, мусорів і СБУ) Так це зробить ціну на енергоносії дорожчими але будуть (та й вже є) ті хто можуть платити ринкову ціну, вони і мають її платити, а хто не може той має отримати допомогу від держави як на утеплення будинку, заміну труб, котлів, так і на компенсацію ціни на газ (не на весь рахунок, має бути певний ліміт кубів на людину щоб не було зловживань) (вже після проведених робіт по зменшенню споживання, що має бути в пріоритеті).

Все це буде сприяти тому що будуть (спочатку) відчайдухи з грошима які будуть йти першими сюди заради додаткового прибутку, і чим таких приходів капіталу буде більше, тим більший буде ріст економіки.

Саме тому коли будуть мільйони бюджетників із "вільними" грошима вони підуть їх витрачати в Розетки, Пошти, до будівельників і т.д.
Вони просто спожиють товари і послуги і на виході не додадуть нічого в економіку, тому що нового циклу не буде, бо більше бюджетникам ніхто не дасть грошей. Це має бути така система коли гроші приходять постійно, а це можливо лише через інвестиції. А далі ці інвестиції підуть на товари всередині країни, і на оплату послуг і робочу силу (зарплати)
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Bebobi,
В нас виходить спор про курку і яйце.
Для всього, що Ви написали потрібно щоб в Україні були талановиті і наполегливі люди, які будуть розвивати ринок. А для того, щоб в них був стимул повернутись (не поїхати одразу після відкриття кордону) потрібно кілька років заливати ринок грошима.
 
  • Like
Реакції: lite

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Податкова реформа тільки. Не чіпати ФОПів, автоматизувати максимально всі звіти/нарахування, щоб малий підприємець робив свою справу, максимум виставив рахунок і прийняв гроші, і навіть у страшних снах не бачив ото гівно форма Fxxxxx, Квитанція 1, Квитанція 2, Кабінет платника податків... Спростити максимально діяльність ТОВ, прості знижені податки, щоб не мало сенсу "оптимізувати" десятками ФОПів, і щоб бізнесу сюди було вигідніше заходити, ніж в будь яку іншу країну Європи.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Податкова реформа тільки. Не чіпати ФОПів, автоматизувати максимально всі звіти/нарахування, щоб малий підприємець робив свою справу, максимум виставив рахунок і прийняв гроші, і навіть у страшних снах не бачив ото гівно форма Fxxxxx, Квитанція 1, Квитанція 2, Кабінет платника податків... Спростити максимально діяльність ТОВ, прості знижені податки, щоб не мало сенсу "оптимізувати" десятками ФОПів, і щоб бізнесу сюди було вигідніше заходити, ніж в будь яку іншу країну Європи.
Форма, квитанції то і так прогрес нефіговий. Могло б бути гірше
А ось рро, то всі жаліються, номенклатуру вбити, Рро налаштувати, купити
Суть єдиного спрощеного податку і була в спрощеності, а зараз в іншу сторону повертають
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Многие знакомые из Молдовы в начале "нулевых" как раз из-за кассовых закрыли бизнес и поехали в другие страны деньги зарабатывать. Внедрение кассовых, скорее, негативно отразилось на экономике, судя по информации, которую я тогда же и позже читал. Но, с другой стороны, Молдова не привлекательна для мутных схем.

Это две стороны одной медали - мало контроля, значит много возможностей заработать, но государство не видит особого увеличения собираемости налогов, увеличивает контроль, возможности заработать становятся сопряжены с многими трудностями, малый бизнес начинает схлопываться, государство становится перед дилеммой: или делать вид, что так и надо, вот такие вот правила игры, или снова ослаблять контроль (возможно, в другой форме, и/или делать преференции, например, для какой-то сферы).
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Фопи і на білу зарплату людей не хочуть брати, і РРО ставити щоб звітувати про обороти, ну це явно свинство. Це тільки збільшує нерівність в суспільстві, коли власник бізнесу забирає всі вершки собі. В чому конкретно проблема РРО? Ліміти, ніхто не хоче їх світити, краще лівачити.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Bebobi, Я так розумію, що в необхідності вести базу даних всіх куплених і проданих товарів. В РРО не можна ж просто вказати продано "товар" на 100 грн., а потрібно конкретно вказати що саме?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
protoss, А як цей же фоп сам веде облік для самого себе? Допустимо у вас магазин. Що у вас немає системи для обліку товару? Ще до РРО майже всі магазини мали сканери щоб швидко зрозуміти що за товар і яка його ціна, магазини в селах не мали їх, але цим фопам в селах наче РРО і не треба.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Фопи і на білу зарплату людей не хочуть брати, і РРО ставити щоб звітувати про обороти, ну це явно свинство. Це тільки збільшує нерівність в суспільстві, коли власник бізнесу забирає всі вершки собі. В чому конкретно проблема РРО? Ліміти, ніхто не хоче їх світити, краще лівачити.
Ліміти зараз «космічні»
Суть не в лімітах. Суть в геморої
А те що великі бізнеси пішли в тінь на фопи, то з цим щось робити потрібно, а не бити по всім фопам разом
Post automatically merged:

А як цей же фоп сам веде облік для самого себе?
Як хоче так і веде
Хоч в зошит записує по старінці
Він податки платить, платить. Все
Для цього і були єдинщики. Щоб без гемору
А зараз гемор роблять
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тара, добре, які у вас кведи, чим ви займаєтесь? Мені вже цікаво, тому що особисто я досі не розумію хто проти РРО, розкажіть будь ласка, який у вас бізнес.
Post automatically merged:

Ліміти зараз «космічні»
3 група, 7 млн. грн, майже кожне кафе - 2 чеки (кухня бар), навіть супермаркети 2 чеки видають, що маразм вже! 1 торгова площа а юридично "два продавці" а касир один, ну піздец прямо вибачте!
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
У мене особисто рро немає, мені роблять переказ на рахунок ФОП
Проти рро я вам скажу хто, це маленькій бізнес, магазинчики і тд
Реально маленьки, вони за мільйонний ліміт однозначно не виходять, але їм зараз підкинуть геморр РРо
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Bebobi, Ну звичайно в зошиті. І не дуже зрозуміло як в РРО вносити контрабандний товар із Європи чи товар куплений від осіб, які не є ФОП, скажімо домашні яйця чи гриби.
Батьки не проти фіксації кожної продажі і готові встановити "касовий апарат" на смарт, але абсолютно не готові створювати базу даних товару.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
як в РРО вносити контрабандний товар із Європи чи товар куплений від осіб, які не є ФОП, скажімо домашні яйця чи гриби.
Без проблем, прибуткові документи на товар не потрібні. Тільки внести в базу ПРРО щоб списати.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
це маленькій бізнес, магазинчики і тд
Цей містичний маленький бізнес... Ці фопи з магазинами які ведуть все в зошитах, не проводять ревізії, і не мають комп'ютеризованої системи обліку, і рахують решту на дерев'яних рахунках. Я живу в місті 100к населення, таких магазинів у нас НЕМАЄ. Такі магазини є в селах, і ок, там хай так і буде, але там і РРО не потрібно!
але абсолютно не готові створювати базу даних товару
Дуже аргументована позиція, тобто зошит ок, а гугл таблиця з всіма товарами вже не ок? Вже мовчу що швидше.
Тому що раз все ведуть в зошиті, все одно мають під час продажу писати що продали, щоб потім розуміти при ревізії що реально було продано, а що вкрадено/зникло. Де логіка?
 
Зверху