Перепис населення

Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я тут кота не завожу, бо всяке може бути - або на фронт або десь поневірятися, то думки про одруження вдруге і не виникає, а дітей зараз тут заводять просто якісь навіжені, на мою думку, люди. Хіба третього, тут ще зрозуміло.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Хіба третього, тут ще зрозуміло.
Ми прийняли рішення саме через війну, от маю на руках маленьке щастя, яке відкладали роками. Але рішитись на другу дитину можуть або олігархи, або цигани, яким плювати на майбутнє.
Щодо фінансової допомоги, то тут категорично не згідний з її оцінкою. Матеріальне становище і житлове питання - основні перепони для батьківства. Як на мене, то хоча б в декреті (3 роки), мали б мамі платити середню зарплату по країні, а не жалкі 860 грн.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
закінчиться війна – буде бум. ... будуть люди повертатися,
Бум виїзду буде. Мільйони чоловіків поїдуть до своїх родин в Німеччину
Post automatically merged:

В нинішніх реаліях
батька може і не бути
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Кордони для чоловіків не відкриють, чогось так думаю, і після скасування військового стану.
Я вибачаюсь, але тоді в Закарпатті отримають масові розгроми митних пунктів і великий шанс громадянської війни. Думаю Львів, Чернівці , Волинь нас в цьому підтримають.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Це тіпа погана влада (яку доречі самі закарпатці і обрали) відключала вам там світло, чи шо?
Ні, це погана влада перерозподіляла потужності так, що "свій" ТЦ мав світло 24/7, а ми - сиділи по 18-20 годин без світла. І тільки після численних скарг в один чудовий день виявилось, що можна давати його за графіком хоча б в режимі 4 є, 4 - нема... А на фоні цього ІПСО про "продаж" електроенергії закордон...
Але, сподіваюсь, це вже історія.
Щодо поточних проблем, то це сотні тисяч заробітчан, які без копійки ховаються від ТЦК, поки їх дружини шукають нового жениха в Німеччині. Після перемоги вони посвяткують кілька днів з Україною, а далі поїдуть до своїх других половинок.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
І тільки після численних скарг в один чудовий день виявилось, що можна давати його за графіком хоча б в режимі 3 є, 3 - нема
Тобто забрали енергію у одного ТЦ і це дало цілому місту давати енергію в 6 разів більше? Там тре пошукати, може під тим ТЦ ще 18 підземних поверхів з майнерами
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
plebis, Звісно такий ТЦ не один. Головне, що після штрафу НКРЕКП і публічного питання керівнику Закарпатобленерго вже на другий день електроенергія для дотримання графіків знайшлась і в населення почали її вмикати, а ТЦ - вимикати...
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Кордони для чоловіків не відкриють, чогось так думаю, і після скасування військового стану
ясно, що таке бажання буде, але поки не можу придумати можливу аргументацію цього. Не можна просто взяти і заборонити виїзд. Якщо продовжувати заборону лише чоловікам, то в умовах відсутності воєнного стану це буде виглядати нелогічно і дивно. Тут уже конституційним обовʼязком не прикриєшся. Якщо забороняти для всіх (з жінками і дітьми), то це буде схоже на Північну Корею і однозначно не сумісно з курсом на Європу.
Так що або влада придумає якийсь дуже хитрий аргумент, або доведеться відкривати виїзд через «не хочу».
Post automatically merged:

в Закарпатті отримають масові розгроми митних пунктів і великий шанс громадянської війни. Думаю Львів, Чернівці , Волинь нас в цьому підтримають
чому згадав саме ці регіони? В інших живуть природжені раби, яким виїзд не потрібен, чи що?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Так що або влада придумає якийсь дуже хитрий аргумент
З моєї точки зору будуть намагатись просто не закінчувати воєнний стан.
Post automatically merged:

чому згадав саме ці регіони? В інших живуть природжені раби, яким виїзд не потрібен, чи що?
Бо тут є основна протестна база - заробітчани, які до 2022 проводили по 10 місяців в році на заробітках, а зараз не можуть виїхати. І таких не одиниці, а десятки %. Та і за моїми спостереженнями жінок із Закарпаття значно більше влаштувалось на роботу в Європі, ніж з Києва чи Харкова. Ті, хто не влаштувався на роботу, і сидить на соціальних виплатах, з високою ймовірністю повернуться в Україну після перемоги.
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
З моєї точки зору будуть намагатись просто не закінчувати воєнний стан
у нас все-таки громадянське суспільство доволі активне. Якщо буде видно, що військових ризиків більше нема, а воєнний стан продовжується, то до влади виникнуть питання. До того ж для продовження воєнного стану потрібна більшість у Раді, а не лише бажання президента.
Проте ми зараз сильно забігаємо вперед. Чи може хтось думає, що війна завершиться вже найближчим часом?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...мій бувший студент тиждень тому приходив з жінкою до моєї на роботу привітатися та передати привіт мені. Після шпиталю, на реабілітації. Жіночка його, як сказала моя, на добрячому вже місяці вагітності. Так що війна війной, а діти то діти...
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
до влади виникнуть питання.
Я про це й писав: протестні настрої вже є, але поки зовнішній ворог їх стримує.
Так що війна війной, а діти то діти...
Так, але статистика каже про коефіцієнт народжуваності 0.7...
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
protoss, із статистикою сперечатися не буду - бо поважаю, особливо матстатистику. :cool: І нікого не агітую - просто радію, коли хороші й розумні люди, не казна що, таки вирішують народити дитину. Казацькому роду самі знаєте що... :cool:
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Казацькому роду самі знаєте що... :cool:
Для цього потрібно 2+ дитини. А в нас і до війни було 1.5.
Тому після перемоги потрібно справжнє економічне чудо, крутіше ніж в Польщі, щоб врятувати Україну від демографічного вимирання.
 
Зверху