Побажання до розвитку форуму

Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Пане @Горецкий, це Ваша функція така на форумі репостити новини?
Вiн звичайний гвинтик.
Треба просити про припинення цього спаму бiльш щановних персон. :)
Але iм начхати на просiння, бо цей спам на iхню думку, популяризуе форум.
Отаке.....
 

Вкладення

  • 2024-01-21_200115.jpg
    2024-01-21_200115.jpg
    86.7 КБ · Перегляди: 47
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Горецкий, ось ці повідомлення (перше й друге) вони занадто великі. У правилах форуму навіть є пункт, що за ці "простирадла" без застосування спойлерів можна отримати картку...

Riznychenko, повідомлення користувачів, які ти не бажаєш читати, можна приховати через додавання цього користувача до "чорного списку" (відкрити профіль необхідного користувача й натиснути на кнопку "Ігнорувати"). Перелік користувачів, які ти ігноруєш можна подивитися у своєму профілі -- https://red-forum.com/account/ignored
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
ось ці повідомлення (перше й друге) вони занадто великі. У правилах форуму навіть є пункт, що за ці "простирадла" без застосування спойлерів можна отримати картку...
Згоден, що не читабельно і тд. Але це все через автооб'єднання постів
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
У правилах форуму навіть є пункт, що за ці "простирадла" без застосування спойлерів можна отримати картку...
Всi посмiхнулися.
повідомлення користувачів, які ти не бажаєш читати, можна приховати через додавання цього користувача до "чорного списку" (відкрити профіль необхідного користувача й натиснути на кнопку "Ігнорувати").
Це не пiдходить, бо Горецкий iнодi пише адекватнi речi, коли не копiюе спам.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
тут, як правило, дорослі люди, котрі вже мають сформовані вподобання щодо джерел інформації.
Всі ті новини, зазвичай, я читаю на відомих джерелах. Тягнути варто новину з обговоренням, або ту, що відповідає не просто створеній темі, а саме напрямку обговорення. Наприклад, тема СБУ засрата новинами, що чергового корупціонера спіймали. Йоптель, це всі, хто цікавиться, прочитають на УП, наприклад, на Реді то ніхто нічого не обговорює, тупо репости...
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Горецкий, від цього загальна картина не зміниться. У проміжку часу з 18:00 по 19:10 розміщені тільки твої повідомлення. Це щось схоже на рекламу, коли гортаєш стрічку в соцмережах. Сенс у новині на форумі є, коли її обговорюють.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Пане @Горецкий, це Ваша функція така на форумі репостити новини?
Жодної неповаги, просто тут, як правило, дорослі люди, котрі вже мають сформовані вподобання щодо джерел інформації.
Хоча б під кат ховайте Ваші рушникиз новинами. Серйозно, якось незручно читати гілку, коли Ви вриваєтесь і генеруєте кілька плахт на декілька екранів.
Це ще тому, що на цьому форумі за винятком специфічно мобільних тем (тарифи, послуги) якось сама склалась культура мінімальної кількости тем, що тягнуться роками. І при публікації повідомлення його намагаються втулити в наявну тему, що хоч якось з ним пов'язана (як ті блохи у риби). Це не завжди було так, якщо погортати в кінець списку тем будь-якого розділу, то видно, що роках у 2007-08 полюбляли створювати нові теми з 0 чи зрідка 1-2 відповідями за кожною окремою новиною. І невідомо, який підхід менше дратує. Мабуть, той, що зараз, адже можна просто не заходити в нецікаву тему.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
тут, як правило, дорослі люди, котрі вже мають сформовані вподобання щодо джерел інформації.
Всі ті новини, зазвичай, я читаю на відомих джерелах. Тягнути варто новину з обговоренням, або ту, що відповідає не просто створеній темі, а саме напрямку обговорення. Наприклад, тема СБУ засрата новинами, що чергового корупціонера спіймали. Йоптель, це всі, хто цікавиться, прочитають на УП, наприклад, на Реді то ніхто нічого не обговорює, тупо репости...
Проблема ще в тому, що перед тим, як вивалити тону гівна новин на форум, Горецький ніфіга його не читає. Бо вже непоодинокі випадки, коли він тупо дублює.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Кожен репост звідкілясь повинен супроводжуватися коментом/текстом від того, хто закинув цей репост. Тоді не буде часу на бомбардування "простирадлами" - а буде хоч якесь обговорення.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Batista Katod, якщо ти будеш набивати саме заради цього - то бан швидко прилетить, що й не помітиш.. :LOL:
 

Batista Katod

Заблокирован
Реєстрація
16.01.24
Місто
Київ
Batista Katod, якщо ти будеш набивати саме заради цього - то бан швидко прилетить, що й не помітиш.
Мені це геть непотрібно, якась дурна мета.
Мені цікаво стало навіщо деякі це роблять і нічого на розум не приходить. Тому і спитав, може хтось знає. Ви знаете?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Щодо користи довгих тем з новинами:
До речі, почитав цю тему з самого початку. Вона починалася чотири роки тому з такого саме законопроекту, який той саме автор так само визначив як невідкладний. Багато хто зараз про це згадає? :)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Думки, вже не перший раз, розділилися. Мене нервувало до того моменту, як я теж перестав щохвилинно перечитувати всі новини. З одного боку - забагато ціх новин, з іншого, перед тим як банити це, треба забанити ще тонни набагато менш змістовного контенту, причому в тих самих темах.
Тим, кому категорично не подобається - наче не заважає. Принципово, має бути приток тем для обговорення. Хто візьметься це робити краще - підніміть руку. Судячи з того, що цю тему піднімають завжди дві конкретні людини - прошу :)
Ну і ховати під спойлер і не постити посилання без опису - це точно хороша ідея, давайте так
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Думки, вже не перший раз, розділилися. Мене нервувало до того моменту, як я теж перестав щохвилинно перечитувати всі новини. З одного боку - забагато ціх новин, з іншого, перед тим як банити це, треба забанити ще тонни набагато менш змістовного контенту, причому в тих самих темах.
Тим, кому категорично не подобається - наче не заважає. Принципово, має бути приток тем для обговорення. Хто візьметься це робити краще - підніміть руку. Судячи з того, що цю тему піднімають завжди дві конкретні людини - прошу :)
Ну і ховати під спойлер і не постити посилання без опису - це точно хороша ідея, давайте так
Я думаю, це найкращий варіант. Я сам так завжди роблю: коротенький коментар або анонс і далі посилання.
А для підстраховки ще цитата з текстом. Якщо посилання "помре", то інфа на форумі залишиться.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Або робити як і робив
Тільки в спойлер весь текст додавати
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
якщо ти будеш набивати саме заради цього - то бан швидко прилетить, що й не помітиш.. :LOL:
Ага, если ты только не Горецкий.
Post automatically merged:

Це таке побажання до розвитку форуму. )
Без шансов. Пожелания невозможно реализовать. Тут этот вопрос (спама со стороны Горецкого) не впервые подымается, но администрация не на нашей стороне.
Post automatically merged:

Або робити як і робив
Або не робити, як робив. Але, я так розумію, це неможливо, як наркоманська залежність уже.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Або робити як і робив
Тільки в спойлер весь текст додавати
Я думаю, мій варіант краще. Бо є заголовок чи якийсь комент або анонс.
Далі посилання.
І страховка у вигляді спойлера з текстом. Або я можу зробити цитату. Тобто різниця чисто технічна.
Зазвичай невеликий текст я роблю як QUOTE, а ось SPOILER у мене для величезної статті на 100-200 рядків,наприклад.
Цей метод зручний тим, що форумчани можуть тут же клацнути на посилання. Або прочитати текст, який на форумі буде збережений навіть якщо посилання буде видалене або недійсне.
 
Зверху