Погода: морози, спека, атмосферні опади тощо

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: снег

raptor, Ты случаем не на Східном живёшь?
Ні. Живу біля Східного. В сусідньому мікрорайоні.

Добавлено через 2 минуты
разминка это полезно не так и часто тебе снег не дает диван ровнять :):):)
Якраз цієї зими сніг занадто часто випадає. По 2 рази в тиждень точно чищу. Біля будинку треба чистити, навіть, якщо випало кілька см снігу. Бо швидко втоптується, і доріжка стає слизькою.

Добавлено через 6 минут
а для чего? пусть лежит себе?
Я вже писав: не катить. Втоптується. Стає дуже слизько. Можна вбитись. Посипати не можна. Бо нема під"їзду, і весь пісок зразу заноситься ногами прямо в хату. Я ж кажу - видно, що в квартирі живете, і не шарите про всі тонкощі життя в будинку.

Добавлено через 8 минут
снегоуборщик в помощь.
І як ти собі це уявляєш? Я ж не олігарх. Ділянка вузька, але довга. До сусідів близько. Сніг від снігоуборщика полетить через забор до сусіда. Сусід буде дуже радий.:apl:

Добавлено через 15 минут
Та не надо «скыглыты» тогда. Как говорит другая народная «мудрость» - у природы нет плохохой погоды, вся погода благодать
А хто скиглить? Я вам, квартирним мешканцям, трохи привідкрив очі на прєлєсті зими. Щоб трохи були в курсі. Он, Слон, costa, і Дюрі-бачі також додали опис прєлєстєй зими в приватному секторі, за що їм і дякую.
Як завжди, палка має 2 кінці. Для когось зима - краса, а для когось прокляття. Принаймні, я свій вибір зробив, і нізащо не проміняв би будинок на квартиру з усіма її сумнівними перевагами. Як показує життя, то квартира є куди більшим злом, ніж зима в приватному секторі.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Fur

Заблокирован
Реєстрація
04.01.17
Місто
Днепр
Телефон
Redmi 3s
Re: снег

І як ти собі це уявляєш? Я ж не олігарх. Ділянка маленька. Сніг від снігоуборщика полетить через забор до сусіда. Сусід буде дуже радий.:apl:
из того что нагуглил, есть от 2400 грн, средний 4000. Дверь чтоб не откапывать, должно быть какое-то решение. Можно сделать какой-то навес или предбанник, или открыванием внутрь.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: снег

из того что нагуглил, есть от 2400 грн, средний 4000. Дверь чтоб не откапывать, должно быть какое-то решение. Можно сделать какой-то навес или предбанник, или открыванием внутрь.
Та не підходить мені снігоприбиральник. Бо дорожки не прямі, є перепад висот, сходи, лавка, під лавку ним не залізеш, бордюри, бетонні загорожі, коли скидаю сніг з даху, то купи бувають вищі за мене, там трактором треба горнути\вивозити, до сусіда близько, сніг від снігоприбиральника буде летіти до сусіда. А поки прийдеш з роботи, то за день домочадці сніг вже втопчуть, і снігоприбиральник його вже не бере, треба віддирати лопатою.
 

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
А тим часом в наших краях -18
 

Вкладення

  • Screenshot_2017-01-06-22-47-32-542_com.miui.weather2.png
    Screenshot_2017-01-06-22-47-32-542_com.miui.weather2.png
    216.9 КБ · Перегляди: 254

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
У нас сейчас: http://www.foreca.com/Ukraine/Odesa

-14 °С
N 12 м/с

В 07/01 10:50
Фактическая погода >
Облачно и снег
Ощущается как: -26°
Барометр: 1012.0 гПа
Точка росы: -16°
От. влажность: 83.1%
Видимость: 1 км
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
У нас ночью было до -22, сейчас около -17.
Вчера ещё ветер очень сильный был вечером. Пока дошёл от остановки домой 400 м, так и нос не чувствовал, и зубы болели, и ноги отмёрзли, капец. Сегодня никуда не пойду:D
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Вчера днём сыпался ледяной "сахар" вперемешку с большими хлопьями снега, было всего -11, но 85% влажности, из-за чего морда очень мёрзла. Под вечер пошёл второй этап сильного снегопада.
На утро практически идеальные солнечные -12, если не считать принесённую с коксохима дымку :)
По прогнозу впереди снег и снег, а ближайший плюс - в пятницу 13-го.
 

Вкладення

  • 08012017-01.jpg
    08012017-01.jpg
    371.7 КБ · Перегляди: 62
  • 08012017-02.jpg
    08012017-02.jpg
    366.3 КБ · Перегляди: 63
  • 08012017-03.jpg
    08012017-03.jpg
    341.1 КБ · Перегляди: 65

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Вчера утром шла "ледяная крупка", нехило так тарабаня по крышам. Причем "полузамерзшая" - на дорогах/тротуарах сразу образовалась толстая-плотная корка, которую лопата брала с трудом. Нынешней ночью была та же ситуация, а сейчас в воздухе висит едва заметная водяная пыль, которая покрывает все тонким слоем льда.
И это все при ± -10°С. Думаю, если бы было потеплее (-5 и выше) шел бы дождь.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А сейчас вообще кайф, небо растянуло, выглянуло солнышко, -8
Красота одним словом.
 
Зверху