Подяка користувачам форуму

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Хотів би розбавити негатив та привнести трошки добрих слів в адресу деяких користувачів форуму.
Розумію, що є лайки та інші вподобайки, але іноді цього буває недостатньо
Пропоную іншим користувачам також долучитися та висловити свою подяку користувачам з форуму, які допомогли вам порадою, запостили корисну для вас інформацію, допомогли підібрати вам товар або заощадили вам гроші.

Почну з себе. Хочу висловити величезне дякую користувачу cuser за надання інформації з приводу налаштування автосигналізації.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Макссссу с Киева за то что все годы помогал мне онлайн (и даже оффлайн) по компам-виндам-видеонаблюдениям
Андрею с Одессы - билетному хакеру, за кучи билетов которые за несколько лет помог купить
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
А можно и я свои три грОша притулю? :cool: Многих хотелось бы поблагодарить - но прежде всего Yahoo - за те 3 модема, которые меня выручили и выручают каждый день не первый год. Если б не они - тяжко мне было б без форума в суровых дачных условиях и удаленности базовых станций.

Про тех, кого _очень_ уважаю как минимум читать и на чье мнение обращаю внимание в первую очередь - чуть позже. Как бывший комсомолец (был грех, был) и около-марксист - я против культа личности. :cool:
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Спасибо Плебису, "что все мы здесь, сегодня, собрались" :)
И модераторам, которые частенько сдерживают себя от наказаний :)

Выделять кого-то отдельно из "пересичных" форумчан, пожалуй, не стану.

Например, вам помог пользователь "А". У него была такая возможность.
Но пользователь "Б", помог бы тоже, просто у него вот именно такой возможности не было.
И если хвалить/благодарить пользователя "А", то будет ли это честно по отношению к "Б"?
Ведь они были не в равных условиях.

Это был пункт один.
Пункт два:

Например, мне что-то сделал пользователь "А".
И пользователь "Б".
Но в моем ощущении, пользователь "А", сделал больше чем "Б".
И вот я благодарю только его...
Но ведь "Б" тоже помог. Может и чуть меньше, но все равно, в меру своих сил/возможностей.


Поэтому, лично я, благодарна всем пользователям форума (пожалуй, кроме тех, кто обвиняют меня в "Космополитенских" статьях :D)
за то что они есть, за то что они приходят на форум.
За то что они пишут что-то, более или менее полезное (но тут уж как для кого), и делают форум таким, как мы его знаем :)
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Дякую користувачу форуму " Merida " що рандомно ставить мені дизлайки під кожним повідомленням,просто так))))
Post automatically merged:

Дякую користувачу форуму " Merida " що рандомно ставить мені дизлайки під кожним повідомленням,просто так))))
Менше ніж за хвилину людина поставила 6 дизлайків)))) Дааааа! Суб'єктивно!
 

Вкладення

  • Безымянный.png
    Безымянный.png
    425 КБ · Перегляди: 52
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Менше ніж за хвилину людина поставила 6 дизлайків)))) Дааааа! Суб'єктивно!
На жаль е такi чудiкi.:D
Менi колись тут на форумi одна мабуть не дуже здорова "особина" , на один мiй дизлайк iй поставила бiльше сотнi дизлайкiв менi.:ROFLMAO:
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Дякую користувачу форуму " Merida " що рандомно ставить мені дизлайки під кожним повідомленням,просто так))))
Post automatically merged:

Дякую користувачу форуму " Merida " що рандомно ставить мені дизлайки під кожним повідомленням,просто так))))
Менше ніж за хвилину людина поставила 6 дизлайків)))) Дааааа! Суб'єктивно!
Що за дитсадок?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Дитсадок - це мірятись дізлайками. Нібито ні на що не впливають, але одразу показують розумові здібності тих, хто ліпить їх необ'єктивно, аби якось нагадити...
Чи не пофіг?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А я хочу подякувати самому форуму. Завдяки захопленню мобільним зв'язком і з допомогою отриманої тут інформації, значно виріс мій професійний рівень :cool:
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Дякую vlady за описаний досвід переходу на акційний тариф Жара Лайт
Перевів так само номер, який ніколи не отримував акційних пропозицій
 
Зверху