Покриття Інтертелеком

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На вершинах Медвежик, Добошанка, Чорна Грунь, Руська і Мала Братківська також є ЕVDO. На перемичці між Братківськими лише слабеньке 1X. Там, напевно з Буковелю і Драгобрата задуває.
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Re: Интертелеком завершил первый этап развития сети 3G

Для покращення покриття пиши через сайт, те, що ти сказав баришні ніде не фіксується, в неї інша задача.

Писал, тольку нуль. Писал по Киеву, указал конкретно три участка улиц где пропадает сигнал. Причем там пропадает стабильно.
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
На вершинах Медвежик, Добошанка, Чорна Грунь, Руська і Мала Братківська також є ЕVDO. На перемичці між Братківськими лише слабеньке 1X. Там, напевно з Буковелю і Драгобрата задуває.

На Биковелі є БС. Недавно мені навіть хтось прислав інфу про неї.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На Драгобраті також. Бо на Свидовецький хребет задуває.
 
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
Re: Новости Интертелеком

В принципе Интертелеком мог бы сейчас сосредоточить свои усилия на селах и пгт. Например в моем селе нет нормального покрытия тройки моб операторов. Интер ловит с трудом тоже , в окрестностях еще 3 крупных села. Могли бы поставить базу и народ с удовольствием пользовался бы их голосовой связью а также интернетом , которым и сейчас пользуются но только с выносной антеной.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Новости Интертелеком

andre005, там плевать :)
"Расширение покрытия не предусмотрено" :)
Еще говорят "попробуйте в следующем году позвонить" :D
Я год бился, до лампочки, никакая логика не помогает, пришлось забить.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Новости Интертелеком

Интер ловит с трудом тоже , в окрестностях еще 3 крупных села.
А тем временем у нас по селах тащат оптику до ящика а оттуда по сельским хатам разводят. Тарифы немного конские (150 грн за 10 мбит в селе и 100 грн за 20 мбит в райцентре) но лучше и дешевле проводного уркателекома и интера, который в селах даже 1 мбит не выдает.
Развития сети не планируется зато проводные провайдеры вкурили в какую сторону нужно развивать сеть. Ну и чем дальше тем быстрее постигнет интер участь пиплов.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Поїхали родичі на море в Коблево. Дав їм туда, як резервний інтернет, мобільний вайфай роутер з юсб-портом + юсб-модем Інтера рев.А. Користуватись не можуть, ще зранку якось 50 мб використали, а ввечері навіть спідтест не загружається. А шкода. Х\з, що там, чи то покриття погане, чи бс завантажена. Хотів я підтримати грошима цього оператора, та, мабуть, не доля. Юзають 3Ж від МТС, який працює добре. Завтра спробую поганяти їх з тим роутером-модемом по вулиці, щоб хоча б швидкість якось заміряти.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В Кирилловке в середине июля было то же самое - покрытие полное, голос работает, а EVDO - даже не коннектится.
Попробую потестувати завтра протягом дня і ввечері. Якщо вдень буде працювати, а ввечері ні, значить перегруз бс-ки, а якщо не буде ні вдень, ні ввечері, значить - покриття. Шкода, що оператор, який роками ставав в пригоді, здає позиції конкурентам.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Пробували заміряти швидкість сьогодні зранку в Коблево. Не заміряло. Ні в приміщенні, ні на вулиці. Спідтест показує "Проблемы с сетевым подключением". Абонку за день зняло, а використати вдалось аж 1 мб. Повідомлення ВК 5 хв відправлялось. Значить, покриття погане. Шкода, йде модем далі на полицю.

3Ж від МТС рулить: 3,2/2,06 мбіт/сек. Це так, для порівняння...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Не обов'язково, скорше за все, мережа перевантажена, як було у мене.

Мережа не може бути перевантажена цілодобово. У випадку, якщо б вона була перевантажена, то в певні періоди доби (вночі, зранку) вона має бути хоть трішечки менше завантажена, щоб хоча б можна було б спідтестом скористатись. А тут - ні. Цілодобово спідтест не працює, завжди одне і те ж: "Проблемы с сетевым подкключением". Тому, грішу на покриття.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
raptor, можливо вона перевантажена по кількості абонентів і базова станція постійно переключає між 1х та EVDO. Я бачив по логам як модем переключався кілька разів на хвилину.
Коли залочів на евдо стало набагато стабільніше.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
raptor, ну як не може, коли я майже тиждень таке спостерігав? Крім модема, в мене були телефон Rev.A та планшет з Rev.B - жоден з 3-х девайсів не могли вийти в інет, хоча тел і планшет показували максимум сигналу.. Тільки один раз модем дозвонився і отримав IP, але нічого не ходило, і більше вже не з'єднувався.. О 4-й годині ранку так, не пробував, я спав.. :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, ну як не може, коли я майже тиждень таке спостерігав? Крім модема, в мене були телефон Rev.A та планшет з Rev.B - жоден з 3-х девайсів не могли вийти в інет, хоча тел і планшет показували максимум сигналу.. Тільки один раз модем дозвонився і отримав IP, але нічого не ходило, і більше вже не з'єднувався.. О 4-й годині ранку так, не пробував, я спав.. :)
Ех, шкода. От, якби не спав, то точно б вийшов в інтернет.:)
Щодо Коблево, то не можу точно стверджувати, тому роблю припущення. Пробували вийти в інтернет в різну пору доби, в 6,30 год ранку пробували, результат той самий. Ну не можуть всі курортники цілодобово сидіти в інтернеті, повинні коли-небудь спати. Логічно подумати: якщо з до пізньої ночі сидять в інтернеті, то зранку сплять. А інтернету нема ніколи. Шкода, що мене там нема, я б точно визначив в чому справа, вичислив де бс-ка, які перешкоди, рельєф, режими роботи модема, тощо. А так - лише здогадки.

Добавлено через 12 минут
Дивився карту https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1ctTbjpD6ePpTbeMj6JLsJyeYIAI, так там 2 Коблева, одне на узбережжі, а інше - вглиб материка. В тому, що на узбережжі - нема бс. Найближчі бс - в Коблево на материку і в сусідньому селищі Южне. Відстань до обох бс від Коблева на узбережжі є приблизно однаковою і відносно далекою.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Надеюсь прл-ка актуальная? У меня была похожая фигня, видело только 1х и ничего не открывало. Обновил прл - увидело 3ж.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Надеюсь прл-ка актуальная? У меня была похожая фигня, видело только 1х и ничего не открывало. Обновил прл - увидело 3ж.
В тому модемі, який зараз в Коблево, 3Ж працювало в Тернополі і в поїзді в районі Котовська.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Ну так в Коблево могли БС поставити пізніше, ніж в Тернополі .
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну так в Коблево могли БС поставити пізніше, ніж в Тернополі .
Ну так, модем-то, новий... Щось мені мало віриться, що працівники цоа Інтера заливають в обладнання старі прл-и, кількарічної давності. Там завжди свіжак заливали.
 
Зверху