Покриття Kyivstar 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Киевстар?

  • Да, полностью!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Київстар 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 06.04.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


ks_bs_80x80.jpg15 627 БС ks_map_icon_80x80.jpg 4 687 н.п. ks_clock_icon_80x80.jpg 29.04.2021

Смартфон: Sony Xperia XZ1
Локація: м. Київ, парк ім. Т. Шевченка


2021-05-09 23.01.10.jpg2021-05-09 23.01.15.jpg

Карта покриття 4G на сайті Київстар
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • Screenshot_20200605-230615.jpg
    Screenshot_20200605-230615.jpg
    321.6 КБ · Перегляди: 17 162
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Немножко не по теме, но все же.
Имеется старенький 5s и симкарта билайновская. В сети UMTS разряжается безбожно аппарат. По отзывам на форуме, та и вообще отовсюду, в Киеве покрытие LTE приемлемое.
Стоит ли менять симкарту? Как с энергопотреблением в сравнении с UMTS-сетью?

Как я уже писал, батарейка в LTE КС точно садится медленней, у самого такой же аппарат и тоже активно пользуюсь. Стал работать приблизительно на 15% дольше даже без режима экономии батареи.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
В LTE більша швидкість. Закономірно що ваш смарт буде розряджатися швидше на швидкості 100 мбіт, ніж на швидкості 20мбіт, чи взагалі 250кбіт. Чим більша швидкість тим більше навантаження на компоненти смартфону (RAM, CPU, MMC), і більше енергоспоживання.
 

Shuler

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4Х (КС "Киевстар Звонки 50" + VF "Red Business L")
Чим більша швидкість тим більше навантаження на компоненти смартфону (RAM, CPU, MMC), і більше енергоспоживання.
Нагрузка больше, но меньше по времени.
Поэтому, делаю вывод на основе собственного опыта, время работы в 3G и 4G примерно одинаковое, при наличии хорошего уровня сигнала/покрытия.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У мене смарт в Лте Київстар гріється капець...Та ж стрічка фейсбук розігріває металічний корпус телефону до відчутної температури...І в режимі очікування, як на мене, АКБ сідає швидше...Поки що пішов назад на Лайф, так як другий раз за місяць лягла мережа і для оператора номер один це вже перебор.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
У мене смарт в Лте Київстар гріється капець...Та ж стрічка фейсбук розігріває металічний корпус телефону до відчутної температури...І в режимі очікування, як на мене, АКБ сідає швидше...Поки що пішов назад на Лайф, так як другий раз за місяць лягла мережа і для оператора номер один це вже перебор.

Фейсбук сам по собі дуже гріє телефон. Я взагалі не знаю що вони роблять з ним, бо 500 МБ для клієнту соціальної мережі це занадто. Видалив.

Добавлено через 7 минут
В LTE більша швидкість. Закономірно що ваш смарт буде розряджатися швидше на швидкості 100 мбіт, ніж на швидкості 20мбіт, чи взагалі 250кбіт. Чим більша швидкість тим більше навантаження на компоненти смартфону (RAM, CPU, MMC), і більше енергоспоживання.

По перше, усе що ви перечислили майже не навантажується, бо усією важкою работою займаеться модем. Ще є режими простою телефону, коли данні майже не передаються чи не передаються взагалі, а у цьому випадку мережа LTE потребує набагато менше энергії, ніж 3G чи 2G.
Дотого ж у LTE мережі на одиницю трафіку необхідно менше энергії ніж у 3G, а у 3G менше ніж у 2G.

Тобто коли ви викачуватимете 100 Мб інформації більш усього батарею вам розрядить 2G, потім 3G, і менш усіх LTE. Не вірете мені - перевірте власноруч. Я перевіряв.
Звісно, що й частота впливає і наявність агрегації, як і наявність VoLTE.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.18
Місто
Харків/Львів
Телефон
iPhone 15 Pro
V. ОСОБЛИВІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ СМУГАМИ РАДІОЧАСТОТ
Переможці тендеру за кожним із лотів зобов’язані:
1)
забезпечити можливість отримання послуг з використанням
радіотехнології «Міжнародний рухомий (мобільний) зв'язок IMT» з базовим
стандартом LTE (та його подальші релізи) з дати початку дії ліцензії:
- протягом 12 місяців не менше 90% населення кожного обласного
центру України;
- протягом 42 міс яців не менше 90% населення кожного населеного
пункту із населенням більше 10 000 (десяти тисяч) осіб*

Эх, время ещё есть. Новостей никаких нет по дальнейшему развитию?
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
А есть ли покрытие на трассе от Броваров до Киева? И как само покрытие в г. Бровары?
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi 10T
У мене смарт в Лте Київстар гріється капець...Та ж стрічка фейсбук розігріває металічний корпус телефону до відчутної температури...І в режимі очікування, як на мене, АКБ сідає швидше...Поки що пішов назад на Лайф, так як другий раз за місяць лягла мережа і для оператора номер один це вже перебор.

У меня та же ситуация в Днепре, КС 4G ловит только на улице, а так переходит в устойчивое H+, но как только звонок почти сразу буква меняется а G, то есть даже разговор не идет в 3G при 100% покрытии. Если же ложу телефон в карман и хожу по офису, т.е. покрытие плавает, "карман" нагревается, что приходится выкладывать его на стол. На работе переключаюсь на основной Лайф и вообще нет проблем. Тел на 2 симки.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Останнє редагування:
Реєстрація
17.02.14
Місто
Харьков, Донецк, Днепр
Телефон
МТС, Киевстар, Life
А есть разница жить под БС или в соседнем доме? По качеству сигнала. Где-то слышал, что если бс на крыше, то под ней у жильцов ловит не очень
Да-а-а... Стадо баранов. Тут наоборот ждёшь и надеешься что поставят б.с.поближе к дому.Было бы не плохо чтобы у них сняли и у нас на районе поставили.:D
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
А есть разница жить под БС или в соседнем доме? По качеству сигнала. Где-то слышал, что если бс на крыше, то под ней у жильцов ловит не очень

Да, так и есть. Из-за направленности луча, под антенной сигнал будет слабый. А вот в доме напротив будет с избытком.
Докричатся, что с их дома уберут и поставят на соседний. В итоге будет светить им в окна :dash1:
 
Реєстрація
04.07.18
Місто
Калиновка
В Мелитополе строят, пытаются строить 4Ж-сеть. Однако некоторым "интырнэт не нужон")
Бомба замедленного действия": жители "дробей" боятся антенны "Киевстара"
пс. Если журналисты ничего не напутали, то ZTE регионы строятся, что радует!
Подібна ситуація була в одному селі, докричались до того що Бс не построїли і щоб зателефонувати виходять на горба
 
Реєстрація
28.03.18
Місто
Кривой Рог
Телефон
Samsung Galaxy A50
9 из 10 тех людей скорее всего даже не знают что такое электромагнитное излучение
 
Реєстрація
21.03.14
Місто
Харьков
Телефон
C5-00
Да-а-а... Стадо баранов. Тут наоборот ждёшь и надеешься что поставят б.с.поближе к дому.Было бы не плохо чтобы у них сняли и у нас на районе поставили.:D
Так напиши адрес, где связь плохая. Авось, кто-то из КС прочитает
 
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Так напиши адрес, где связь плохая. Авось, кто-то из КС прочитает
Мастер от Киевстар,который тянул мне инет домашний сказал,что мне не повезло,что дом находится как раз между б.с. и улучшать уже ничего не будут.
 
Реєстрація
08.04.15
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 4c
Мастер от Киевстар,который тянул мне инет домашний сказал,что мне не повезло,что дом находится как раз между б.с. и улучшать уже ничего не будут.
Я что-т не понял. Как именно тебе не повезло?
 
Зверху