Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
А підкажіть де глянути кількість бс в конкретному місті. Колись було, потім інформацію прикрили, може знов з'явилась.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Gunterpup, www.cellmapper.net
Тут только то что засканированно и выставлено людьми
Дякую. Нажаль де мені треба так за останні 3 роки нічого не помінялося. В батьків як їх вулиця не покрита так і не покрита, хоча далі, навіть в гаражі в підвалі працює :(
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Gunterpup, www.cellmapper.net
Тут только то что засканированно и выставлено людьми
тут старі БС які були до війни, нових БС тут на цій прозі немає.
Post automatically merged:

Gunterpup, www.cellmapper.net
Тут только то что засканированно и выставлено людьми
Дякую. Нажаль де мені треба так за останні 3 роки нічого не помінялося. В батьків як їх вулиця не покрита так і не покрита, хоча далі, навіть в гаражі в підвалі працює :(
тут без БС але свіжіша інформація
 
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
тут старі БС які були до війни, нових БС тут на цій прозі немає.
Є нові БС.
в моїй області нема.
Post automatically merged:

По Харкову, не відповідає дійсності.
Я користуюсь Netmonitor 1.19.4.;
CellMapper; G-Mon Pro.
Залежить від смарта, в мене старий самсунг А7 2017 краще ловить мережу ніж новий М32, а планшет Blackview Tab 13 ще краще.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Merida, та вы что, а может стоит взять и исправить ситуацию? Не может всю страну тянуть 10 маперов на ентузиазме
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Merida, та вы что, а может стоит взять и исправить ситуацию? Не может всю страну тянуть 10 маперов на ентузиазме
Я вже замапив пів області, 75 відсотків полосок покриття це я їздив і писав по області.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Merida, та вы что, а может стоит взять и исправить ситуацию? Не может всю страну тянуть 10 маперов на ентузиазме
Я вже замапив пів області, 75 відсотків полосок покриття це я їздив і писав по області.
Вам за CellMapper казали. Може, варто подивитися на ті ж треки на обох сервісах, та порівняти популярність того та іншого сервісу в Україні? Я допоможу: порівняння трекінгу 4G Lifecell в улюбленій вами nperf, і в CellMapper. Опустимо, що останній ще й базові станції із секторами показує - просто трекінг.


Скриншот 07-12-2023 225402.jpg Скриншот 07-12-2023 225327.jpg
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
GAS, та сравнивать нечего, нперф малофункциональный балабол, когда-то пробовал но толку с его треков 4ж+, там где 2ж не ловит почти, 0.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
а усіх влаштовує, що у лайфа майже відсутнє indoor покриття у ТРЦ (skymall, rivermall, prospekt (але тут і у решти не айс зв'язок), komod це з підтверджених) в Києві? думав, що це вже пройдені з 17го року речі і можна не зважати на таке при виборі оператора, а виявляється що сервіс у цього оператора крокує якимось своїм шляхом...
перейшов з водафону, отримав vo-lte і -wifi, але втратив lte... нонсенс якийсь
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
а усіх влаштовує, що у лайфа майже відсутнє indoor покриття у ТРЦ (skymall, rivermall, prospekt (але тут і у решти не айс зв'язок), komod це з підтверджених) в Києві? думав, що це вже пройдені з 17го року речі і можна не зважати на таке при виборі оператора, а виявляється що сервіс у цього оператора крокує якимось своїм шляхом...
перейшов з водафону, отримав vo-lte і -wifi, але втратив lte... нонсенс якийсь
В проспекті та рівермолі не було проблеми з лайфселл, вчора тільки була.
Post automatically merged:

Також на вихідних була в Аладдіні, Піраміді нічого поганого не було з звʼязком.
Пару тижнів тому була в республіці також все нормально було.
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
В мене в апараті 2017 року Лайф регулярно втрачав зв'язок 4G - а в новому тримає 4G+ без проблем. Я навіть сидячи на лавочці в ТРЦ спецом вставляв сімку то в один, то в інший пристрій.
Квазар, Спробуйте в іншому пристрої: якщо стало краще - то проблема в телефоні, якщо так само погано - замінити сімку. Якщо і це не допомогло - тоді ви зробили все, що могли :)
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Я жодним чином не спеціаліст у даному питанні, але як сімка може впливати на якість прийому?
та зараз такі кончені сімки, що трохи десь не такий контакт і щось може відвалюватись. так само і слот в телефоні, трохи роздовбаний, чи не так сім зайшла і те саме
 
Зверху