Поповнення рахунку Vodafone

Реєстрація
29.12.11
Місто
Сумы
Телефон
Nokia 6120, life:) тариф ПРОСТО И ДЕШЕВО, МегаФон,тариф ВСЕ ПРОСТО.
Поповнення рахунку без комісійної винагороди (від 5 ₴):
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Цікаво сьогодні вийшло- поповнював номер доньки з Екобанку, видало таке-
Платіж успішний, ваші гроші вже на шляху до рахунку.

Номер транзакції - ID

Щось пішло не так?

Якщо з якихось причин ваші кошти не дійшли – звертайтеся до нашої служби підтримки зручним для вас способом:
Гроші не зайшли, з картки не списало. Ну я телепень:Olen: взяв і поповнив з Пумба, котрі зразу прийшли на рахунок. Десь через півгодини дивлюсь і перший платіж теж зайшов. Наразі на рахунку на дві абонплати. Так що не тре поспішати:ROFLMAO:.
С другой стороны, гдето неделю назад пополнял счет для подключения ГБА в последний день акции, через приложение. Раз 4 или 5. В проложении: "ваш счёт пополнен" а на счету нет ничего и с карты нет снятия. Пришлось дёргать поддержки банка ОпСоСа. До часа времени ушло пока не выяснил что надо пополнить счёт в другой способ поскольку в приложении был какой-то лаг и оно не отправляло запросы в банк на снятие денег.
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
может я давно не пополнял и отвык от водафонообычаев, но на днях надо было пополнить на сумму гривен с копейками - конченый новый додаток не дал, смог только без копеек. Это какойто позор ©
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На сайті Водафона не поповнюється перенесений номер. В грудні поповнював.
Давно так зламали?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Після 08.00 запрацювало. Однак гроші списали, а не зарахували досі.

Ватафон пробив чергове днище:

Кошти можуть надходити протягом доби. Якщо завтра до 8:30 не надійдуть - напишіть нам, будь ласка, будемо передавати запит.
І це поповнення через сайт оператора.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Після 08.00 запрацювало. Однак гроші списали, а не зарахували досі.
Кошти зайшли близько 10:00... :(
Ага, все ж оформили заявку. І кошти зарахувалися не самі по собі, а після розгляду заявки.
Відповіли у Фейсбук.
 
Реєстрація
11.12.16
Місто
Чернівці
👉 Мережа терміналів iBox призупиняє роботу через ліквідацію «Айбокс Банку».

НБУ відкликав ліцензію через системні порушення банком вимог законодавства щодо відмивання доходів.

«Частка фінустанови (IBOX) склала 0,1% від активів платоспроможних банків, тому виведення його з ринку не вплине на стабільність банківського сектора України», - йдеться у повідомленні регулятора.

 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
❗️
У зв'язку з ліквідацією та відізванням ліцензії НБУ у IBOX Bank, виникли технічні складнощі з оплатою послуг оператора Vodafone.
❕
Неможливо оплатити послуги зв'язку в додатку My Vodafone та через офіційний сайт оператора.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Одеса
❗️
У зв'язку з ліквідацією та відізванням ліцензії НБУ у IBOX Bank, виникли технічні складнощі з оплатою послуг оператора Vodafone.
❕
Неможливо оплатити послуги зв'язку в додатку My Vodafone та через офіційний сайт оператора.
Як зараз скористатись акцією рік без абонплат, якщо через додаток не можливо підтвердити, що хочу отримати рік без абонплат і смс підтвердження не приходить, що скористатись акцією можливо до визначеної дати.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
❗️
У зв'язку з ліквідацією та відізванням ліцензії НБУ у IBOX Bank, виникли технічні складнощі з оплатою послуг оператора Vodafone.
❕
Неможливо оплатити послуги зв'язку в додатку My Vodafone та через офіційний сайт оператора.
Як зараз скористатись акцією рік без абонплат, якщо через додаток не можливо підтвердити, що хочу отримати рік без абонплат і смс підтвердження не приходить, що скористатись акцією можливо до визначеної дати.
А що пише? У мене кнопка активна, але поки що рано її натискати, тож перевірити її роботоспроможність не можу.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Одеса
❗️
У зв'язку з ліквідацією та відізванням ліцензії НБУ у IBOX Bank, виникли технічні складнощі з оплатою послуг оператора Vodafone.
❕
Неможливо оплатити послуги зв'язку в додатку My Vodafone та через офіційний сайт оператора.
Як зараз скористатись акцією рік без абонплат, якщо через додаток не можливо підтвердити, що хочу отримати рік без абонплат і смс підтвердження не приходить, що скористатись акцією можливо до визначеної дати.
А що пише? У мене кнопка активна, але поки що рано її натискати, тож перевірити її роботоспроможність не можу.
Пише, от халепа,зараз не можливо скористатись.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Volodimit,
еще вчера утром (около 9.00) - без проблем подтвердил и активировал гба... смс тоже приходила :unsure:
P.S. возможно через котиков можно запросить подтверждения. И если не ошибаюсь - отписывались, что даже без нажатия оной кнопки, при наличии предложения и выполнении условия пополнения - гба успешно подключалось, но гарантии естессно нет :zek:
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Пише, от халепа,зараз не можливо скористатись.
Це, мабуть, тому, що натискання кнопки переводить на оплату, а з оплатою зараз трабли через ситуацію з айбокс. Думаю, що після натискання кнопки можна просто поповнювати рахунок на необхідну суму іншим шляхом і акцію підключать. Але все ж краще проконсультуватись с котиками)
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Пише, от халепа,зараз не можливо скористатись.
Це, мабуть, тому, що натискання кнопки переводить на оплату, а з оплатою зараз трабли через ситуацію з айбокс. Думаю, що після натискання кнопки можна просто поповнювати рахунок на необхідну суму іншим шляхом і акцію підключать. Але все ж краще проконсультуватись с котиками)
Ні, я жимав що я хочу РБА і все проходило заявка приймалась хоча оплатити вже неможливо було на сайті ще 6 числа.
 
Зверху