Послуга «Вибір номера»

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Послуга «Вибір номера»

Він має бути ідеальним, адже від нього так багато залежить...
Красивий, престижний і дуже легкий для запам’ятовування.
Такий не буває випадковим, він — це ваш вибір.
Ваш номер — ваш вибір.

від 300 грн

Щоб скористатися послугою:
  • Перейдіть за посиланням.
  • Наберіть у формі мінімум 3 цифри.
  • Зарезервуйте вибраний номер, дочекайтеся SMS із кодом резерву. (Звертаємо вашу увагу, що номер резервується лише на 72 години).
  • Оберіть спосіб, яким вам зручно активувати свій новий номер.
У МАГАЗИНІ LIFECELL З ДОПОМОГОЮ КОНСУЛЬТАНТА:
  • Прийдіть у будь-який магазин lifecell та надайте консультанту
    код резерву з SMS. Щоб знайти найближчі магазини, наберіть 545 (для абонентів lifecell).
  • Оплатіть вартість SIM-карти 100 грн, (враховуючи всі податки та збори).
  • Оплатіть вибраний номер. Вартість вказана у формі «Вибір номера», вона залежить від категорії.
  • Релакс! Всі необхідні технічні роботи з активації номера виконає консультант магазину.
САМОСТІЙНО НА САЙТІ LIFECELL:
  • Придбайте будь-який стартовий пакет, але не активуйте його.
  • Перейдіть за посиланням.
  • Наберіть у формі номер придбаного стартового пакету, а також PIN та PUK (під захисним покриттям).
  • Керуйтесь підказками системи. За кілька простих кроків ви активуєте свій новий номер без будь-якої допомоги.
Послуга передбачає можливість обрати номер з будь-якою комбінацією цифр із переліку наявних.
Вартість послуги залежить від обраного номера телефону та вказується на сайті. Оплата вартості послуги здійснюється шляхом поповнення рахунку обраного номера телефону.

Послуга передбачає можливість обрати номер із переліку наявних та підключитися до телекомунікаційної мережі ТОВ «лайфселл», придбавши окремо необхідну SIM-карту без прописаного телефонного номера:
  • в магазинах lifecell (для індивідуальних та корпоративних абонентів),
  • у представників корпоративних продажів/обслуговування та представників корпоративних дилерів та дистриб'юторів (для корпоративних абонентів) та активувати її з обраним номером з допомогою такого представника,
  • в магазинах партнерів.
Нова SIM-карта активується на умовах стартового пакету «Універсальний стартовий пакет #1» без попередньо встановленого тарифу. Стартовий пакет призначений для самостійного підключення абонентом до будь-якого з тарифних планів, відкритих для підключення та розміщених на офіційному веб-сайті оператора рухомого (мобільного) зв’язку lifecell. Протягом 30-ти календарних днів абоненту надається можливість без додаткової оплати здійснити перехід на будь-який інший відкритий для підключення тарифний план. Звертаємо увагу, що після активації SIM-картки, якщо не обрано тарифний план та не поповнено особовий рахунок на суму 10 грн. та більше одним платежем, строк дії абонентського номеру (за послугою «Вибір номера») буде складати 180 днів з моменту активації (день активації + 179 днів). Якщо обрати тарифний план та поповнити особовий рахунок на суму 10 грн. та більше одним платежем (впродовж зазначених 180 днів, незалежно від послідовності вибору та поповнення) строк дії абонентського номеру (за послугою «Вибір номера») буде подовжено на 365 днів (день поповнення + 364 дні). Нарахування та/або використання бонусів не вважається поповненням особового рахунку та не впливає на строк дії номеру. Активувавши SIM картку lifecell, абонент підтверджує, що ознайомлений та погоджується з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл» розміщеними у розділі «Важлива інформація».
 
Причина: Зміни у вартості
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Выкинула я этот номер, прощай Виктор Федорович...
Да ну, звонят и звонят и звонят и звонят. И городские номера и мобильные. И организации (видимо не в одной кредит взял) и какие-то "просто люди" (причем то ли выпившие, то ли наркоманы, судя по манере общения). А еще и смски и голосовые сообщения шлют.
Ух, страшно представить, если бы это симка была не в полочном телефоне.
300 гривен "давай, до свидания" :cautious:
Теперь вот даже страшно немного. Как в будущем номер покупать, если понадобится, после этой истории?
Это ж надо какие настойчивые, а.
Номер минимум год не обслуживался (пока ЛС не перевыпустил), а они все помнили и ждали. В первый же день, как симку в телефон вставила, пошли писать да названивать.
Эх, ладно. Неприятно, ну да чего уж тут поделаешь. :)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Выкинула я этот номер...
Да ну, звонят и звонят и звонят и звонят...
Ух, страшно представить, если бы это симка была не в полочном телефоне.
300 гривен "давай, до свидания" :cautious:
Який сенс викидати поличковий номер? Витягни з телефону і нехай далі лежить.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Выкинула я этот номер...
Да ну, звонят и звонят и звонят и звонят...
Ух, страшно представить, если бы это симка была не в полочном телефоне.
300 гривен "давай, до свидания" :cautious:
Який сенс викидати поличковий номер? Витягни з телефону і нехай далі лежить.

Так то оно так.
Но я все же планировала когда-нибудь, возможно, вставить его в основной телефон.
Однако они (звонящие) вряд ли от номера отцепятся. Если уж через год+ такая активность, то вряд ли отстанут. Как минимум, в обозримом будущем.
Да и настроение было такое...:D

Теперь он появится в продаже опять через год. И какие сюрпризы ждут его нового обладателя? :rolleyes:

Можно было бы фильм снять на эту тему.
О том, как разные люди покупают коллекторский номер, и как они реагируют на все вот это.
Могла бы получиться или комедия или триллер. В зависимости от режиссера и актеров.

Так и представляю, номер попадает Лиаму Нисону и тут ему звонят коллекторы...LN.jpg
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Два роки дзвонили, перестали. Номер був службовий, говорили, що виступав поручителем по кредиту. Нещодавно випадково спробував авторизуватись по ньому в одній російській соціальній мережі. Пустило, на диво. Побачив нарешті фейс того ідіота. 49 років, неодружений, алкаш, дитина живе без батька, тєло виносить речі з дома і пропиває, купа заміжніх тьолок в повідомленнях, з якими тєло секстингом займалось, працює охоронцем на якомусь об.єкті. Война - ето правітєльство устроїло, ето вигадна ім. Друзі з рашки, при чому тєло було в АТО. Короче, видалив я той профіль, гидко.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
twar,

Прочла Ваш пост. Стало интересно. Вбила в Гугле ФИО владельца...
Показало "Єдиний центр обробки судових рішень" ну и там этот "товарищ"...

Выложу ссылку.


Там столько всего, что звонить будут долго и нудно :rolleyes:

Уважаемые модераторы, если ссылку выкладывать нельзя, пожалуйста, удалите этот пост.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Выкинула я этот номер, прощай Виктор Федорович...
Да ну, звонят и звонят и звонят и звонят. И городские номера и мобильные. И организации (видимо не в одной кредит взял) и какие-то "просто люди" (причем то ли выпившие, то ли наркоманы, судя по манере общения). А еще и смски и голосовые сообщения шлют.
Ух, страшно представить, если бы это симка была не в полочном телефоне.
300 гривен "давай, до свидания" :cautious:
Теперь вот даже страшно немного. Как в будущем номер покупать, если понадобится, после этой истории?
Это ж надо какие настойчивые, а.
Номер минимум год не обслуживался (пока ЛС не перевыпустил), а они все помнили и ждали. В первый же день, как симку в телефон вставила, пошли писать да названивать.
Эх, ладно. Неприятно, ну да чего уж тут поделаешь. :)
Так данна ситуація може бути з любим оператором, ось в мене друг придбав номер Vodafone і цілком аналогічна ситуація. То для чого винити саме lifecell? Давайте винити усіх операторів
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Номер минимум год не обслуживался (пока ЛС не перевыпустил)
Зараз номери перевипускаються значно швидше ніж через рік
В мене був красивий номер, заблокували десь трохи більше пів року тому, 0*36814404, я телефоную а там вже ідуть гудки, це навіть року не пройшло після блокування а у номера вже інший власник!
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Саня-068,

Ну номер же куплен у ЛС. Поэтому данного оператора и упоминаю.

Если подумать, то оператор вряд ли что-то может сделать в подобной ситуации. Какие у него возможности есть для "отсечения" негативного бэкграунда?
Особо я ЛС за это не виню. Просто рассказала о происшедшем. :)

Зараз номери перевипускаються значно швидше ніж через рік

А как же "после пополнения на 10 гривен, срок действия продлевается на 365 дней"?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зараз номери перевипускаються значно швидше ніж через рік

А как же "после пополнения на 10 гривен, срок действия продлевается на 365 дней"?
Перевипуск рахується від закінчення терміну дії номера, а не від останнього поповнення. Може ваш "боржник" до останнього користувався номером і срався з коллекторами.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
ак данна ситуація може бути з любим оператором, ось в мене друг придбав номер Vodafone і цілком аналогічна ситуація.

В ВФ чуточку легче. Там, если "повезло" попасть в такую ситуацию, можно сменить существующий номер еще раз :)
Хотя экономия составит лишь стоимость самого стартового пакета...
А тут теряется вся сумма. Я бы так другой номер перевыбрала просто, а так надо будет заново все до копеечки платить. :confused:


Жаль, что нет базы мобильных номеров. Что бы можно было посмотреть, что он из себя представляет.
Я в Интернете читала, что есть база автомобилей.
Там, по номеру двигателя/еще чего-то, можно узнать историю авто: сколько лет, какой пробег, попадала ли машина в ДТП.
Такую бы базу да у мобильных...

Вводишь номер, и читаешь: Ага, кредит в "Привате" (или где там еще). Значит будут звонить, лучше не связываться.
Но это, наверное, не реально в техническом плане?
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
ак данна ситуація може бути з любим оператором, ось в мене друг придбав номер Vodafone і цілком аналогічна ситуація.

В ВФ чуточку легче. Там, если "повезло" попасть в такую ситуацию, можно сменить существующий номер еще раз :)
Хотя экономия составит лишь стоимость самого стартового пакета...
А тут теряется вся сумма. Я бы так другой номер перевыбрала просто, а так надо будет заново все до копеечки платить. :confused:


Жаль, что нет базы мобильных номеров. Что бы можно было посмотреть, что он из себя представляет.
Я в Интернете читала, что есть база автомобилей.
Там, по номеру двигателя/еще чего-то, можно узнать историю авто: сколько лет, какой пробег, попадала ли машина в ДТП.
Такую бы базу да у мобильных...

Вводишь номер, и читаешь: Ага, кредит в "Привате" (или где там еще). Значит будут звонить, лучше не связываться.
Но это, наверное, не реально в техническом плане?
Є гетконтакт. Там повно номерів телефонів, в основному публічних людей та сервісного персоналу. Я би по ньому пробивав номер перед покупкою. Звичайно, інфа та потребує ще перевірки, але колись моя нова знайома з претензіями на постійні стосунки була помічена в тому списку як "Мирослава Баня" і "пара мжм Позняки". Враховуючи тодішню посаду знайомої і ці помітки, я склав 2+2))
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Теперь вот даже страшно немного. Как в будущем номер покупать, если понадобится, после этой истории?
Это ж надо какие настойчивые, а.
Ви самі винні що занадто багато уваги приділяєте вигляду номера. Номер - лише цифровий слід... Вам має бути байдуже що у вас за номер, бо на будь-який номер можна подзвонити, було б бажання. Цінність номеру в його постійності а не красоті.
Це все була теорія. А на практиці я теж люблю красиві номери... :D
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Звичайний номер тепер буде коштувати 350 грн: 300 грн + 50 грн (пакет Універсальний) або 400 грн при отриманні в магазині. А ще треба оплатити пакет послуг на 4 тижні для повноцінної роботи номера, це ще 90+ грн🙁
 
Зверху